AMD Arrow

Wykute z najlepszego krzemu

Opracowane, by inspirować graczy, streamerów i twórców, zwiększając ich możliwości. Procesory AMD Ryzen™ Serii 3000, najbardziej zaawansowane1 procesory do komputerów stacjonarnych na świecie, nie tylko działają — są zaprojektowane, by zwyciężać.

Graj w Gears 5 i ponad 100 innych gier na komputery PC*

Kup wybraną kartę graficzną AMD Radeon™ lub procesor Ryzen™ i otrzymaj 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC.

Niezrównana wydajność

Wyższe prędkości, więcej pamięci i wyższa przepustowość w porównaniu z poprzednią generacją procesorów. Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji z rdzeniem 7 nm „Zen 2”2 wyznaczają standardy wysokiej wydajności: zastrzeżona technologia produkcyjna, rekordowa przepustowość układu scalonego i rewolucyjna wydajność w grach. Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji od początku projektowano zgodnie z tą filozofią, aby przełamać oczekiwania i wyznaczyć nowe standardy wysokiej wydajności w segmencie procesorów do gier. Tak właśnie się stało.

Niedościgniona technologia

Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji są tworzone przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii produkcyjnej 7 nm na świecie. W połączeniu z układami chłodzenia Wraith procesory AMD Ryzen™ gwarantują wydajność zapewniającą zwycięstwo, podczas gdy system pracuje zdumiewająco cicho i nie przegrzewa się. Inteligencja obliczeniowa procesorów Ryzen dostosowuje się do obciążenia. To przewaga, jaką zyskujesz, wybierając najbardziej zaawansowany na świecie procesor do gier.

Wyjątkowe innowacje

Procesory AMD Ryzen 3. generacji obsługują najnowszą technologię łączności PCIe® 4.0 pozwalającą na współpracę z najbardziej zaawansowanymi na rynku płytami głównymi, układami graficznymi i technologiami pamięci masowej. Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji są również wstecznie kompatybilne4 z poprzednimi generacjami płyt głównych, oferując bezprecedensową wartość i bezkompromisową wydajność.

1080p - Gra zaczyna się teraz

Procesory do komputerów stacjonarnych AMD Ryzen™ 2. generacji w ramach Serii 3000 są wyposażone w szybkie układy graficzne Radeon™. Połączenie wydajnego procesora Ryzen™ z potężnym układem graficznym Radeon™ gwarantuje wysoką wydajność gier bez oddzielnej karty graficznej. Wybierz procesor AMD Ryzen 2. generacji z układem graficznym Radeon i dołącz do milionów graczy na całym świecie.

Pracuj wydajnie

Gdy zakończysz rozgrywkę, płynnie przerzuć się na wydajną pracę z procesorami AMD Ryzen™ 2. generacji z układem graficznym Radeon™. Niesamowita technologia przetwarzania wielowątkowego pozwala na płynne korzystanie z aplikacji biurowych, obróbkę zdjęć, przeglądanie Internetu i oglądanie popularnych streamerów. Procesory AMD Ryzen™ z układem graficznym Radeon™ mają wysoką moc obliczeniową zapewniającą jak najwierniejsze odwzorowanie detali.

Wyjątkowa wydajność procesorów AMD Ryzen™ Serii 3000 to efekt zastosowania bezkonkurencyjnych technologii. Poznaj technologie Precision Boost Overdrive5, Precision Boost 2, Pure Power oraz AMD StoreMI i wykorzystaj wszystkie ich zalety, wybierając procesory AMD Ryzen™ Serii 3000. Nowy świat najwyższej jakości gier i wyjątkowej wydajności stoi przed Tobą otworem.

Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji

Ryzen 5

sprawdź

Ryzen 7

sprawdź

Ryzen 9

sprawdź

Procesory AMD Ryzen™ 2. generacji

AMD Ryzen 3 2200G

sprawdź

AMD Ryzen 5 2600

sprawdź

AMD Ryzen 7 2700

sprawdź