AMD Arrow

graj w Gears 5 i ponad 100 innych gier na PC

kup wybraną kartę graficzną AMD Radeon™ lub procesor Ryzen™ i otrzymaj 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC.
AMD Ryzen and AMD Radeon Logosgears 5 and Xbox Game Pass logo

graj w Gears 5 i ponad 100 innych gier na PC

kup wybraną kartę graficzną AMD Radeon™ lub procesor Ryzen™ i otrzymaj 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC.
AMD Ryzen and AMD Radeon LogosGears 5 and Xbox Game Pass logo

kup kwalifikującą się kartę graficzną AMD Radeon™ lub procesor Ryzen™, zdobądź 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC i graj w Gears 5 jesienią 2019! Gears, dzięki pięciu porywającym trybom i rozbudowanej kampanii, jest jak dotąd największą częścią jednej z najbardziej cenionych serii wśród gier. Pod koniec wojny totalnej Kait Diaz ucieka, aby się dowiedzieć, co wiąże ją z wrogiem,
i poznaje prawdziwe niebezpieczeństwo, które zagraża planecie Sera – siebie samą. Odkryj najlepsze wrażenia z gry, dzięki mocy procesorów Ryzen™ oraz wydajności kart graficznych Radeon™ i wejdź na wyższy poziom, sięgając po zwycięstwo.

Xbox Game Pass na PC

Xbox Game Pass wkracza na PC! Od sierpnia 2019 roku gracze będą mieć nieograniczony dostęp do wyselekcjonowanej biblioteki ponad 100 świetnych gier na PC z systemem operacyjnym Windows 10*, dostępnych do pobrania w najwyższej jakości. Xbox będzie dodawać kolejne tytuły do biblioteki, w tym nowe gry od Xbox Game Studios oraz innych znanych deweloperów i wydawców w dniu pojawienia się produkcji na rynku. Zrealizuj dzisiaj lub poczekaj do jesieni 2019 i ciesz się grą Gears 5 oraz innymi świetnymi grami na PC.

3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC dzięki wybranym kartom graficznym AMD Radeon™ i procesorom Ryzen™

AMD Ryzen processor

procesor AMD Ryzen™

AMD Ryzen™ 9 3900X
AMD Ryzen™ 7 3800X
AMD Ryzen™ 7 3700X
AMD Ryzen™ 5 3600X
AMD Ryzen™ 5 3600
AMD Ryzen™ 5 3400G
AMD Ryzen™ 7 2700X

karta graficzna AMD Radeon™ RX

nowe karty graficzne AMD Radeon™ RX serii 5700 oparte na nowej architekturze RDNA zostały zaprojektowane z myślą o ekstremalnej wydajności w rozdzielczości 1440p i wyjątkowej efektywności energetycznej przy rozgrywce w najwyższej jakości. W kartach graficznych AMD Radeon™ RX na pierwszym miejscu stawiamy na responsywność i niesamowite efekty wizualne w grach. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać niepowstrzymaną wydajność karty graficznej Radeon™ VII lub RX Vega, grać w jakości HD i wyższej z kartą graficzną Radeon™ RX 580, czy też zdominować ligi esportowe z kartą graficzną RX 570, układy graficzne Radeon™ RX wykorzystują flagowe technologie, takie jak wielowątkowość układu graficznego i są zoptymalizowane pod kątem najnowszych tytułów DirectX®12, dzięki czemu każde trudno wywalczone zwycięstwo będzie niezapomniane.

procesor AMD Ryzen™

wykuta z najlepszej jakości krzemu nowa 3. generacja procesorów Ryzen™ stanowi najbardziej zaawansowane1,2 rozwiązanie wśród procesorów do komputerów stacjonarnych na świecie. Dzięki rdzeniowi wykonanemu w technologii 7 nm „Zen 2”, produkty te nie tylko płynnie działają - są zaprojektowane, by zwyciężać.

2. generacja procesorów AMD Ryzen™ przenosi grę i streaming na nowy poziom. Wszystko za sprawą 8 rdzeni i 16 wątków. Doskonała wielowątkowa wydajność pozwala na zaciętą rozgrywkę, dzięki takim funkcjom jak technologia Precision Boost 2. Zapewnia ona wysokie taktowanie, szybką pamięć i małe opóźnienia, dostarczając niesamowite wrażenia z gry.

2. i 3. generacja procesorów Ryzen™ jest również wyposażona w chłodzenie AMD Wraith, co przekłada się na zwycięską wydajność przy jednoczesnym zachowaniu niskiej temperatury i ciszy.

Game Logos

Oferta dostępna za pośrednictwem uczestniczących sprzedawców detalicznych w przypadku objętych promocją zakupów dokonanych od 1 lipca 2019 r. do 10 marca 2020 r. lub do wyczerpania kuponów z kodami, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Oferta jest nieważna w krajach, w których jest prawnie zabroniona. Pełny regulamin oferty: www.amdrewards.com/terms. Game Pass na komputery PC: ponad 100 gier na PC dostępnych od sierpnia 2019 r. Gra Gears 5 będzie dostępna jesienią 2019 r. Kod do Game Pass należy zrealizować do 30 czerwca 2020 r. Ograniczenie do jednej promocyjnej 3-miesięcznej subskrypcji na konto Microsoft w ciągu 12 miesięcy. Wymaga aplikacji Xbox (beta) i systemu operacyjnego Windows 10 (z aktualizacjami). Mają zastosowanie ograniczenia wiekowe i wymagania systemowe. Wraz z upływem czasu katalog gier ulega zmianom. Dowiedz się więcej na: Xbox.com/gamepass.

Gra Gears 5 posiada ocenę M (dla osób dorosłych) w klasyfikacji ESRB. Gra nie została jeszcze oceniona w klasyfikacji PEGI. Gry mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci. Prosimy sprawdzić informacje dostępne na portalu ESRB.org, PEGI.info lub krajowej organizacji ds. klasyfikacji gier.

Portions © 2019 Microsoft. Microsoft, Gears of War i Xbox to znaki handlowe grupy Microsoft.

©2019 Advanced Micro Devices, Inc Wszelkie prawa zastrzeżone. AMD, Ryzen, Radeon, logo AMD Arrow i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices, Inc. DirectX jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation w USA i w innych państwach. Nazwy innych produktów użyte w tej publikacji służą wyłącznie do identyfikowania tych produktów i mogą być znakami towarowymi ich producentów.