AMD Ryzen™ and Radeon™ AMD Ryzen™ and Radeon™
AMD Arrow

Przygotuj się na niesamowitą rozgrywkę kup kartę AMD Radeon RX 6600 Series GTM i zyskaj przewagę w grze

sprawdź

Przedstawiamy karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6600, wyposażone w przełomową architekturę AMD RDNA™ 2. Zaprojektowane z myślą o zwiększeniu poziomu zadowolenia podczas rozgrywki w 1080p, karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6600 pozwalają graczom doświadczyć imponujących efektów wizualnych i przeżyć niezapomniane wrażenia.

Radeon

Potężna wydajność

Karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6600 powstały z myślą o poważnej rozgrywce w 1080p z bardzo wysoką liczbą klatek na sekundę. Uzyskaj do 32 wysokowydajnych jednostek obliczeniowych, przełomową pamięć podręczną AMD Infinity Cache i nawet 8 GB dedykowanej pamięci GDDR6. Doświadcz przełomowej wydajności w grach nowej generacji dzięki technologii AMD Smart Access Memory1, łącząc kartę graficzną AMD Radeon™ serii RX 6600 z procesorem do komputerów stacjonarnych AMD Ryzen™ serii 5000. 

Vivid Visuals

Żywe efekty wizualne

Dzięki technologiom wspomagającym realistyczną rozgrywkę i obsłudze DirectX® 12 Ultimate, karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6600 wciągają gracza w sam środek akcji. Ciesz się grami z realistycznym oświetleniem, cieniami i odbiciami oraz bogactwem detali dzięki funkcjom DirectX® Raytracking (DXR), Variable Rate Shading (VRS) i AMD FidelityFX zoptymalizowanym pod kątem architektury AMD RDNA™ 2.

Radeon

Technologia
AMD Smart Access Memory
Nieograniczona moc technologii AMD. Stworzona do gry.

Połącz procesor AMD Ryzen serii 5000 lub wybrany procesor AMD Ryzen serii 3000 z kartą graficzną AMD Radeon serii RX 6600, aby zwiększyć wydajność systemu dzięki technologii AMD Smart Access Memory1. Technologia AMD Smart Access Memory umożliwia procesorom AMD Ryzen wykorzystanie pełnego potencjału pamięci karty graficznej. Ciesz się większą wydajnością systemu opartego w całości na produktach AMD, pozwalającego uzyskać największą przewagę w grach.

AMD FidelityFX

Zwiększ liczbę klatek na sekundę w grach

Funkcja AMD FidelityFX Super Resolution2 (FSR) zwiększa liczbę klatek na sekundę średnio o 2,4 raza w obsługiwanych grach3 i gwarantuje niesamowitą jakość rozgrywki w wysokiej rozdzielczości w systemach opartych na karcie graficznej AMD Radeon serii RX 6000. Zoptymalizuj doznania w grach za pomocą czterech ustawień wstępnych — od najlepszych efektów wizualnych, po maksymalną wydajność. 

AMD FidelityFX Super Resolution
Radeon

Jedno gamingowe DNA dla komputerów i konsol

Architektura AMD RDNA™ 2 stanowi podstawę gamingowych komputerów stacjonarnych i konsoli nowej generacji. To fundament rewolucji w grafice w grach na komputery stacjonarne i grach w chmurze. AMD RDNA™ 2 poprawia i ujednolica efekty wizualne i rozgrywkę na różnych platformach gamingowych jak żadna wcześniejsza architektura graficzna.

Produkty AMD Radeon do komputerów do gier są przygotowane do obsługi systemu Windows 11

System Windows® 11 opracowano z myślą o najlepszej jakości rozgrywki na komputerze i wyróżnia się doskonałą grafiką, niewiarygodną prędkością i ogromnym wyborem gier. System Windows 11 zawiera takie technologie do gier jak DirectX® 12 Ultimate, DirectStorage i Auto HDR.