LEPSZE UJĘCIA

Kąty kamer w laptopach są stałe, pokazując Cię z dołu lubz profilu, uwydatniając Twoją szyję lub nos albo zmuszając do przybrania niewygodnej pozycji. W zależności od modelu, kamery internetowe Logitech HD posiadają bardzo długie kable oraz statyw, co pozwala ustawić kamerę pod idealnym kątem.

LEPSZY OBRAZ

Lepsza optyka. Lepsze soczewki. Lepsze oprogramowanie. Kamery internetowe Logitech HD zapewniają ostry, żywy i wyraźny obraz podczas wszystkich połączeń wideo. Realistyczne kolory i automatyczna korekcja światła optymalizują obraz w każdym pomieszczeniu, o każdej porze dnia. Nie pozwól, aby kamera laptopa sprawiła, że Twój wizerunek będzie ziarnisty, ciemny lub zniekształcony.

LEPSZE KADROWANIE

Dzięki doskonałym obiektywom i regulowanym uchwytom kamery internetowe Logitech HD umożliwiają kadrowanie na więcej sposobów, niż pozwala na to stała kamera do laptopa. W niektórych modelach możliwa jest nawet zmiana pola widzenia, co pozwala na pokzanie siebie i swojego miejsca pracy w preferowany sposób.

LEPSZE OPROGRAMOWANIE

Aplikacja komputerowa Logi Tune służy do uproszczenia obsługi urządzeń osobistych, a w wybranych modelach pozwala dostosować ustawienia do potrzeb. Mini aplikacja umożliwia dyskretną obsługę, aby nie zakłócać współpracy wideo, zapewnia przybliżanie/oddalanie, ustawienia wstępne kolorów, dostrajanie kolorów, ustawianie ręcznej ostrości, a także umożliwia łatwe pobieranie aktualizacji oprogramowania układowego.

KAMERA INTERNETOWA BRIO 4K

kamera internetowa 4K z funkcją HDR i mikrofonami niwelującymi szumy

Wyglądaj świetnie i prezentuj się profesjonalnie podczas każdej rozmowy wideo dzięki kamerze internetowe Brio 4K. Ultra 4K HD pozwala uchwycić każdy szczegół w wyjątkowej rozdzielczości. Autofokus, regulowane pole widzenia i automatyczna korekcja światła sprawiają, że wyglądasz naturalnie w każdym świetle.

  • Obraz Ultra HD 4K video
  • Zaawansowana automatyczna korekcja światła
  • Regulowane pole widzenia
  • Mikrofony stereo z technologią niwelacji szumów
kup teraz

KAMERA INTERNETOWA C922 Pro Stream

Kamera internetowa do poważnego przesyłaniastrumieniowego. Super szybkość w HD 720p przy 60 fps

Różne możliwości umieszczania kamer internetowych mogą pomóc w prowadzeniu rozmów wideo podczas pracy z domu. Kamera C922 PRO Stream to zapewnia. Oprócz ostrego jak brzytwa obrazu HD dodatkowo otrzymujesz regulowany klips mocujący. Model C922 idzie o krok dalej - ma wygodny statyw. Dodaj do tego automatyczną korekcję światła, a będziesz wyglądać najlepiej jak się da w każdej scenerii.

  • Wyraźny obraz wideo 1080p HD
  • Automatyczna korekcja światła
  • Statyw zapewnia maksymalną elastyczność
kup teraz

KAMERA INTERNETOWAC920 HD PRO

Polączenia wideo w jakości Full HD 1080p z dźwiękiem stereo

Kamera internetowa C920 HD Pro Webcam pozwoli Ci wyglądać najlepiej jak się da podczas każdej rozmowy wideo. Dzięki wideo w jakości Full HD możesz być zawsze widoczny dla współpracowników i klientów. Natomiast autofokusi automatyczna korekcja światła sprawiają, że wszystko jest wyraźne i ostre.

  • Wyraźny obraz wideo 1080p HD
  • Automatyczna korekcja światła
  • Wyraźny i naturalny dźwięk stereo
kup teraz
Nazwa Logitech BRIO 4K Stream Edition Logitech C922 Pro Stream Full HD Logitech C920 Pro Full HD
Opis Połączenia w jakości Ultimate HD do 4K Super szybkość w HD 720p przy 60 fps Full HD 1080p z dźwiękiem stereo
Rozdzielczość 4K/1080p/720p HD 720p przy 60 fps HD 720p/30fps
Pole widzenia po przekątnej 65/78/90 stopni 78° 60°
Autofokus Tak Tak Nie
Automatyczna korekcja światła Automatyczna korekcja światła Automatyczna korekcja światła Automatyczna korekcja światła
Mikrofon(y) z redukcją szumów " Wbudowany, stereo" Wbudowany, stereo Wbudowany, stereo
Połączenie USB-A & USB-C USB-A plug-and-play USB-A plug-and-play
Długość kabla 7.2 ft 5 ft 5 ft