Mobirise
free web maker

Kup wybrany laptop serii ConceptD i odbierz przedłużenie gwarancji on-site ( naprawa u klienta ) do 4 lat o wartości 800zł

Termin obowiązywania promocji 25.03.2020 - 14.04.2020 lub do wyczerpania zapasów.

Jak skorzystać z promocji :

  1. Kup objęty promocją laptop ConceptD w dniach 25.03.2020 - 14.04.2020 oraz zachowaj dowód zakupu ( paragon lub fakturę VAT )*
  2. Wejdź na http://pl-promocje.acer.com/ i w „Promocja ConceptD” zarejestruj swój zakup
  3. Po pozytywnej weryfikacji wysyłamy informacje o przedłużeniu gwarancji do 4 lat z opcją serwisu u klienta ( on-site )

*Więcej informacji oraz pełny regulamin na stronie http://pl-promocje.acer.com/

Co wyróżnia serie ConceptD :

Mobirise

Marka

Twórcy ze wszystkich branży mają bardzo konkretne wymagania dotyczące sprzętu, które często przewyższają możliwości tradycyjnych urządzeń. Marka ConceptD spełnia te wymagania.

Mobirise

Wygląd

Produkty marki ConceptD są projektowane z zachowaniem zasad minimalizmu. Przy ich tworzeniu najważniejszy jest kontrast, rozmieszczenie i układ elementów oraz kolor.

Mobirise

Technologia

Technologia wykorzystana przy budowie komputerów stacjonarnych, laptopów i monitorów z serii ConceptD ma umożliwić twórcom jak najwydajniejszą pracę.

Do jakiej pracy skierowana jest seria ConceptD :

Mobirise

2D

Dzięki serii ConceptD producenci treści 2D mogą wykorzystać swój potencjał i tworzyć wyjątkowe historie.

Mobirise

3D

Bez względu na to, jak wymagające jest zadanie, urządzenia z serii ConceptD pozwalają twórcom pokonywać bariery i urzeczywistniać twórcze wizje.

Mobirise

Twórcy

Nowoczesne rozwiązania, takie jak sztuczna inteligencja, stawiają przed nami nowe wyzwania, na które trzeba reagować. Odkryj narzędzia z serii ConceptD, które zwiększają możliwości twórców ze wszystkich dziedzin.

Modele objęte promocją :

Mobirise

ConceptD 3 / 3 Pro

Mobirise

ConceptD 5 / 5 Pro

Mobirise

ConceptD 7 / 7 Pro

Mobirise

ConceptD 9 / 9 Pro