The Settlers®: New Allies to gra strategiczna czasu rzeczywistego, której fundamentem jest 30-letnie dziedzictwo pełne eksploracji, ekspansji i podbojów.

Ghostbusters: Spirits Unleashed to zabawna gra wieloosobowa doskonała dla graczy o różnym stopniu umiejętności. Czwórka wyposażonych w plecaki protonowe Łowców Duchów próbuje złapać ducha nawiedzającego unikatowe miejsca podczas asymetrycznych bitew wieloosobowych (w trybie online lub offline). Robiąc postępy w grze, gracze odblokują elementy kosmetyczne i ulepszenia zarówno dla Łowców Duchów, jak i upiorów, co pozwoli urozmaicić rozgrywkę. Gra pochłonie fanów bez reszty za sprawą swojego wyglądu i klimatu, dzięki czemu gracze będą mogli spełnić marzenia o dołączeniu do ekipy Łowców Duchów. Niezależnie od tego, czy polujesz, czy nawiedzasz, szybko nauczysz się grać, a opanowanie zasad do perfekcji sprawi ci wiele frajdy!

zacznij teraz

Kup kwalifikujące się urządzenie z procesorem Intel® Core i5 lub Intel® Core i7 jedenastej lub dwunastej generacji.

1

Kup w sklepach stacjonarnych lub sklepie internetowym u wybranego partnera laptopa Acer lub Predator z procesorem Intel® Core i5 lub Intel® Core i7 objętego promocją w dniach 24.02.2023 – 31.05.2023 r. oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT).

2

W ciągu 14 dni od daty zakupu wypełnij formularz na acer-promocje.pl/intelgamebundlesettlers

3

W ciągu 7 dni zweryfikujemy Twoje zgłoszenie. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz klucz główny na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

4

Przejdź do witryny softwareoffer.intel.com

5

Zaloguj się lub utwórz konto. Uwaga: do weryfikacji i uzyskania dostępu do konta jest wymagany numer telefonu.

6

Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź klucz główny do 31 lipca 2023 r., aby odebrać oprogramowanie.

7

Wyraź zgodę na regulamin oferty i wypełnij krótką ankietę.

8

Wybierz i pobierz dostępne oprogramowanie.

produkty objęte promocją

laptopy serii Nitro

Acer Nitro 5
Acer Nitro 5
z procesorami Intel® Core
AN515-56 / AN515-57 / AN517-53 / AN517-54
Acer Nitro 5
Acer Nitro 5
z procesorami Intel® Core
AN515-58 / AN517-55
sprawdź

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Aby wziąć udział, musisz kupić kwalifikujące się urządzenie Intel® od dystrybutora uczestniczącego w promocji nie później niż do 31 maja 2023 r. lub we wskazanym przez niego terminie, utworzyć konto Intel® Single Sign On (co wymaga podania numeru telefonu do weryfikacji i uzyskania dostępu do konta), wprowadzić ważny klucz główny do 31 lipca 2023 r. i wypełnić krótką ankietę w witrynie https://softwareoffer.intel.com. Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia tytułów w ofercie innymi o takiej samej lub wyższej wartości. Niektóre tytuły mogą nie być dostępne dla wszystkich użytkowników z powodu ograniczeń wiekowych. Oferta może zostać zmieniona, anulowana lub zawieszona w dowolnym momencie, z jakiegokolwiek powodu, bez powiadomienia, według uznania firmy Intel, jeśli sprawiedliwość lub uczciwość Promocji została naruszona, czy to z powodu błędu ludzkiego, czy technicznego. Sponsorem oferty jest firma Intel Corporation z siedzibą pod adresem 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, Stany Zjednoczone. Informacje przesyłane przez użytkownika są gromadzone, przechowywane, przetwarzane i używane na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Aby uzyskać więcej informacji na temat szczegółów oferty, kryteriów kwalifikacji, ograniczeń oraz naszej polityki prywatności, odwiedź stronę https://softwareoffer.intel.com/offer/23Q1-05/terms.

© 2023 Intel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Intel i logo Intel są znakami towarowymi firmy Intel Corporation albo jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych lub innych krajach. Wszystkie inne nazwy, logo i znaki towarowe są własnością odpowiednich właścicieli.