turbodoładowane gry

zdobądź gry Nightingale™, The Settlers®: New Allies i nie tylko przy zakupie objętej promocją karty graficznej PREDATOR BIFROST Intel® Arc™ A770

Intel Settlers Nightingale

Skorzystaj z oferty w dniach: 10.02 - 30.04.2023 r.

Nightingale screenshot

Zostajesz więźniem krain, tracąc połączenie z tajemniczą siecią teleportacyjną. Ta katastrofa zmusza cię do walki o przetrwanie w labiryncie pięknych, lecz śmiertelnie niebezpiecznych światów Fae. Stań się nieustraszonym odkrywcą i krocz samotnie lub z przyjaciółmi w nieznane, poznając nowe tereny, tworząc przedmioty, budując i walcząc w zniewalająco pięknym świecie Gaslamp Fantasy.

Settlers screenshot

The Settlers®: New Allies to gra strategiczna czasu rzeczywistego, której fundamentem jest 30-letnie dziedzictwo pełne eksploracji, ekspansji i podbojów.

Topaz screenshot

Niewiarygodna ostrość wydruków. Wysokiej rozdzielczości kadrowanie podczas obróbki. Zdjęcia robione iPhonem wyglądające, jakby pochodziły z cyfrowej lustrzanki.

Niezależnie od tego, w jakim celu powiększasz swoje zdjęcia, zawsze chcesz, żeby miały jak najlepszą rozdzielczość. Gigapixel AI to obecnie jedyny dostępny produkt, który potrafi zwiększyć szczegółowość powiększanych zdjęć.

Power Director screenshot

Edytuj i doskonal filmy, dodawaj do nich efekty wizualne i udostępniaj je – PowerDirector 365 oferuje profesjonalne, intuicyjne narzędzia do edytowania filmów.

XSplit screenshot

Organizuj wirtualne wydarzenia, twórz treści transmitowane na żywo i nie tylko za pomocą programu XSplit Broadcaster. Skorzystaj z najlepszego w swojej klasie, wykorzystującego sztuczną inteligencję programu XSplit VCam, aby usuwać, rozmywać i zmieniać wirtualne tła.

D5 screenshot

Zaimportuj swoje modele i ciesz się natychmiastowym realizmem podczas procesu twórczego. Zamiast stosować przestarzałe sztuczki w trakcie renderowania, teraz możesz zdać się na zdrowy rozsądek. Oprogramowanie D5 jest proste w obsłudze i pozwala bezproblemowo korzystać z zasobów, dzięki czemu z łatwością zwizualizujesz swoje pomysły, opierając się na intuicji.

Video Pro X14 screenshot

Video Pro X to rewolucyjne oprogramowanie do edycji wideo, które zapewnia wiele imponujących profesjonalnych, nowatorskich narzędzi. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, dzięki czemu możesz edytować filmy szybciej i łatwiej niż przy użyciu innego oprogramowania tego typu.

zacznij teraz

zdobądź gry Nightingale, The Settlers®: New Allies i nie tylko przy zakupie objętej promocją karty graficznej PREDATOR BIFROST Intel® Arc A770

1

Kup w sklepach stacjonarnych lub sklepie internetowym u wybranego partnera kartę graficzną PREDATOR BIFROST Intel® Arc A770 objętą promocją, w dniach 10.02.2023 – 30.04.2023 r. oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT).

2

W ciągu 14 dni od daty zakupu wypełnij formularz na: www.acer-promocje.pl/intelgamebundlearc

3

W ciągu 7 dni zweryfikujemy Twoje zgłoszenie. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz klucz główny na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

4

Przejdź do witryny www.softwareoffer.intel.com/gamingaccess

5

Zaloguj się lub utwórz konto. Uwaga: do weryfikacji i uzyskania dostępu do konta jest wymagany numer telefonu.

6

Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź klucz główny do 31 lipca 2023 r., aby odebrać oprogramowanie.

7

Wyraź zgodę na regulamin oferty i wypełnij krótką ankietę.

8

Wybierz i pobierz dostępne oprogramowanie.

produkt objęty promocją

PREDATOR BIFROST Intel® Arc™ A770 OC

APBF-IA770-16G-OC | DP.BKCWW.P02

Acer Predator BiFrost ARC A770 OC 16 GB GDDR6 to wyjątkowo prezentująca się konstrukcja z podświetleniem RGB i innowacyjnie zaprojektowanym chłodzeniem. Napędzana licznymi technologiami, takimi jak XeSS, karta ta jest przeznaczona dla graczy, którzy oczekują wysokiej rozdzielczości i maksymalnego poziomu FPS w najnowszych tytułach. Do tego oferuje liczne opcje personalizacji ustawień, takie jak chociażby zmiana wbudowanego podświetlenia RGB.

Doświadcz wciągającej rozgrywki w najnowszych grach, korzystając z układów graficznych Intel ARC. Rób więcej dzięki potężnym możliwościom tworzenia treści, od przetwarzania wideo 8K HDR, po przyspieszanie zadań związanych z 3D. Układ ARC A770 wspiera przy tym wszystkie nowoczesne technologie, jak Ray Tracing oraz biblioteki graficzne DirectX 12. Próbkowanie XeSuper (XeSS), wspomagane przez SI, umożliwia skalowanie obrazu do wyższej rozdzielczości. Odblokuj jeszcze wyższą wydajność przy zachowaniu szczegółowości obrazu. odpowiednio smukły.

kup teraz
Karta graficzna