Oprogramowanie Aurora HDR jest często uznawane za wzorowy standard w dziedzinie edycji zdjęć HDR. Program Aurora HDR – dostępny zarówno w wersji na komputery Mac, jak i PC – oferuje zaawansowane narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję, piękny interfejs użytkownika oraz unikalny algorytm kompresji dynamiki napędzany silnikiem „Quantum HDR”. Aurora HDR daje gwarantowany efekt zawsze, gdy chcesz stworzyć mocne, dynamiczne i tętniące życiem zdjęcia, które olśnią i zainspirują wszystkich wokół.


Zostań producentem i zyskaj pełną kontrolę. Program ACID Music Studio pomoże Ci zadebiutować w produkcji muzyki z wykorzystaniem pętli, z powodzeniem wykonując zadania, którymi zazwyczaj zajmują się profesjonaliści. ACID Music Studio będzie Twoim towarzyszem na każdym etapie pracy. Profesjonalnie komponuj, edytuj i miksuj utwory w ciągu kilku minut, korzystając z pomocy zintegrowanych samouczków. Nagrywaj niezliczoną ilość kawałków o parametrach 24-bit/192 kHz, dodawaj wysokiej jakości pętle i nanoś jedną lub kilka sekwencji dźwięków bezpośrednio na linię czasu. Używając zaawansowanych narzędzi do edycji i sekwencjonowania w standardzie MIDI, możesz komponować i edytować treści MIDI bezpośrednio za pomocą takich opcji jak Piano Roll czy Drum Editor. Poza tym interfejs VST daje niczym nieograniczoną swobodę w rozbudowie kolekcji instrumentów.


Produkcja muzyczna stała się o wiele prostsza dzięki narzędziu Music Maker Plus Edition. Stwórz dostosowany do swoich potrzeb program Music Maker, korzystając z dołączonych pętli, instrumentów i funkcji. Łącz modułowo gotowe melodie i beaty, aby komponować zupełnie nowe i unikalne utwory. Wszystkie pętle Music Maker są dostępne w siedmiu odmiennych tonacjach i stanowią efekt inspiracji szeroką gamą gatunków muzycznych. Poznaj wysoce zaawansowane oprogramowanie do produkcji muzyki, przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących. Komponuj w inspirujący, prosty i ciekawy sposób, korzystając z szeregu pomocnych narzędzi oraz intuicyjnych funkcji.


Program Corel® Painter® Essentials ™ 6 został zaprojektowany z myślą o inspirowaniu nowych artystów cyfrowych do swobodnego tworzenia obrazów i zdjęć za pomocą wielokrotnie nagradzanych pędzli Natural-Media®. Przyjazne otoczenie oprogramowania Essentials zachęci twórców do czerpania przyjemności z korzystania z zaawansowanych i realistycznych narzędzi artystycznych. Możesz przemienić dowolne zdjęcie w realistyczne obrazy olejne, pastelowe lub impresjonistyczne dzieło sztuki lub używać ołówków, długopisów lub cząsteczek do malowania, rysowania i szkicowania na pustym płótnie. W każdym z nas jest artysta.


Luminar 3 to w pełni funkcjonalny edytor zdjęć zaprojektowany z myślą o fotografach na każdym poziomie warsztatowego zaawansowania, łączący profesjonalne narzędzia z wyjątkową prostotą obsługi i satysfakcją płynącą z jego użytkowania. Nowa funkcja biblioteki pozwala łatwo organizować, wyszukiwać i oceniać zdjęcia. Z kolei ponad 100 opcji edytowania obrazów oraz zestaw szybkich, wspomaganych sztuczną inteligencją technologii sprawią, że każda fotografia przykuje uwagę widza.


Łącząc sztukę z inżynierią, GRFX Studio Pro udostępnia szereg kreatywnych narzędzi przeznaczonych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Otrzymujesz do dyspozycji ponad 500 cyfrowych efektów fotograficznych, świetlnych i krawędziowych, a od wspaniale wykończonych zdjęć dzieli Cię dosłownie jedno kliknięcie. Ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia.


Tworzenie wysokiej jakości filmów, zwiastunów i transmisji na żywo w formacie rzeczywistości mieszanej nie musi być trudne. Wykorzystaj MixCast, aby stworzyć konfigurację, a ciągu kilku minut zaczniesz nagrywać lub transmitować swoje ulubione doświadczenia z przestrzeni VR. Wszystko, czego potrzebujesz, to MixCast i kamera. Możesz wykorzystać zielony ekran, jeśli go masz – jeśli nie, wystarczy ci nasz proces Static Subtraction.


VEGAS Movie Studio 16 Platinum oferuje najbardziej rozbudowany zestaw funkcji. Twórz piękne filmy na profesjonalnym poziomie w szybki i intuicyjny sposób, posiłkując się dedykowanymi trybami edycji pomocnymi w trakcie pracy z programem. Możesz również włączyć rozbudowany tryb zawierający kompletny zestaw profesjonalnych narzędzi, w tym choćby zaawansowaną opcję śledzenia ruchu czy stabilizację obrazu, aby pracować jeszcze szybciej. Tnij i montuj swoje pomysły w locie za pomocą dynamicznych narzędzi kadrowych. Automatycznie zapisuj projekt po każdej edycji i twórz jego kopie zapasowe, żeby nigdy nie stracić owoców swojej pracy. Akceleracja układów GPU i przyspieszenie sprzętowe zagwarantują płynną edycję, odtwarzanie i tworzenie plików. Innowacyjność, zaawansowane funkcje, prosta i łatwa w nauce obsługa – tylko VEGAS Movie Studio 16 Platinum nada Twoim filmom odpowiednio duży potencjał!


Aplikacja MAGIX Fastcut umożliwia nawet niedoświadczonym użytkownikom szybkie, automatyczne edytowanie dynamicznych filmów wideo. Własne nagrania wideo możesz bezpośrednio importować np. z kamery, smartfonu lub innego urządzenia nagrywającego obraz za pośrednictwem kabla USB. Wybierz jeden z dynamicznych szablonów w trybie automatycznej edycji — film zostanie automatycznie dopasowany do rytmu muzyki. Możesz również z wyjątkową dokładnością samodzielnie edytować filmy. Funkcje automatycznej stabilizacji obrazu i korekcji zniekształceń oraz specjalne ustawienia wstępne edycji pozwalają błyskawicznie tworzyć własne filmy akcji.


Dzięki VR Studio możesz tworzyć profesjonalne treści VR, używając do tego mediów 360° – to równie proste jak edycja wideo! Publikuj własne przeżycia VR bezpośrednio na stronach internetowych lub eksportuj je do darmowego programu VEGAS VR-X Player dostępnego na większości platform VR. VR-X Player sprawia, że możesz zaprosić gości w odwiedziny do własnego świata VR – odkryj zupełnie nowy sposób prezentowania treści multimedialnych.


Oprogramowanie Corel® VideoStudio® Pro X10 charakteryzują wielokrotnie nagradzana łatwość użycia i przełomowa kreatywność, które wzbogacono o nowe, imponujące funkcje, takie jak efekty warstwowe, kontrola prędkości i obsługa filmów 360°.


Photolemur to pierwszy w pełni automatyczny program do ulepszania zdjęć, który z pomocą sztucznej inteligencji błyskawicznie zamienia fotografie w prawdziwe majstersztyki. Najnowsza funkcja Face Finish wygładza skórę, usuwa jej niedoskonałości, poprawia wygląd oczu i wybiela zęby. Odkryj subtelny, ale jednocześnie zasadniczy retusz. Twoi przyjaciele i bliscy zaprezentują się wyjątkowo olśniewająco!


Obsypany nagrodami program DxO PhotoLab to najlepszy współpracownik zarówno amatora, jak i profesjonalnego fotografa. Wyjątkowe funkcje w postaci inteligentnego oświetlenia, zaawansowanych narzędzi dopasowania miejscowego i naszych słynnych korekcji optycznych sprawią, że zaczniesz czerpać niepowtarzalną radość ze swojej pasji.


Dziel się swoją grą. Podbij cały świat. XSplit Gamecaster pozwala łatwo i bezpłatnie transmitować oraz nagrywać najlepsze fragmenty rozgrywki – wystarczy jedno kliknięcie przycisku. Program jest nieskomplikowany i prosty w obsłudze, więc od razu można zacząć z niego korzystać.

ZACZNIJ TERAZ

Kup jedno z wybranych urządzeń Acer ConecptD 7 wyposażonych w procesor Intel® Core™ i7 i i9


Przejdź do witryny internetowej softwareoffer.intel.com


Wprowadź swój KLUCZ GŁÓWNY do 31 stycznia 2020 r.


Wypełnij krótką ankietę i kliknij opcję „Wyślij”.


Wybierz jeden z dostępnych produktów z działu oprogramowania.


Kliknij „Instaluj” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby móc korzystać z nowej aplikacji.


sprawdź

Oferta ważna do 31 styczeń 2020 lub do wyczerpania zasobów. Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia tytułów w ofercie innymi o takiej samej lub większej wartości. Niektóre tytuły mogą nie być dostępne dla wszystkich użytkowników z powodu ograniczeń wiekowych. Oferta może zostać zmieniona, anulowana lub zawieszona w dowolnym momencie, z jakiegokolwiek powodu, bez uprzedzenia, według uznania firmy Intel, jeśli zasady uczciwości zostały naruszone, czy to z powodu błędu ludzkiego, czy technicznego. Sponsorem oferty jest Intel Corporation, 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA. Aby skorzystać z oferty, musisz zakupić produkt kwalifikowalny w okresie promocji, wpisać klucz główny dostarczony przez uczestniczącego sprzedawcę detalicznego i odpowiedzieć na kilka pytań ankietowych (można to zrobić również anonimowo). Informacje przesyłane przez użytkownika są gromadzone, przechowywane, przetwarzane i używane na serwerach w USA. Aby uzyskać więcej informacji na temat szczegółów oferty, kryteriów kwalifikacji i wykupu oraz zasad dotyczących ochrony danych, skontaktuj się z uczestniczącym sprzedawcą lub wejdź na stronę https://softwareoffer.intel.com/offer/19Q1-04/terms


Copyright © 2019 Intel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Intel i logo Intel są znakami towarowymi Intel Corporation lub podmiotów zależnych firmy w Stanach Zjednoczonych i (lub) innych krajach. Inne nazwy, loga i marki mogą być zastrzeżone jako własność innych podmiotów.