promocja Acer Nitro

kup desktop Acer Nitro 50

i odbierz akcesoria o wartości 329 zł

dowiedz się więcej
komputer stacjonarny

jak skorzystać z promocji?

1

kup desktop NITRO 50 objęty promocją w dniach 17.02.2023 r. - 30.06.2023 r. oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)

2

w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy na acer-promocje.pl/nitroklawiaturymyszki

3

w ciągu 21 dni od pozytywnej weryfikacji na wskazany w rejestracji adres otrzymasz przesyłkę z nagrodą

Promocja trwa od 17.02.2023 r. do 30.06.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

co możesz zyskać?

mysz komputerowa

Acer Nitro Mouse II

NMW120

Mysz Acer Nitro to niezbędna do gier mysz z funkcjami które przenoszą graczy na wyższy poziom immersji i rozgrywki.

›› 4200 DPI dla szybkości i precyzji Dostarcza bezbłędne i precyzyjne śledzenie, nawet jeśli przesuniesz myszy tak szybko, jak to możliwe.
›› 6 ustawień DPI Każda gra jest inna, a mysz do gier powinna się do niej dostosować. Mysz Nitro ma 6 regulowanych ustawień DPI przy 800/1200/1600/2000/3000/4200 DPI, aby dopasować się do gry, niezależnie od tego, czy strzelasz, czy rozpylasz.
›› 8 przycisków 8 przycisków zapewnia większą kontrolę w grze i nad myszą ustawienia. Przyciski obejmują kółko przewijania, przód, tył, DPI+, DPI-, Fire, SWL i SWR.
›› Hiper-responsywna Bardzo wysoka częstotliwość odpytywania 1000 Hz (1 ms).
›› podświetlenie RGB Pokaż swoje prawdziwe kolory dzięki podświetleniu RGB i logo Acer LED, nadążając za neonowymi, wiecącymi kolorami Twojego sprzętu do gier.

Klawiatura Acer Nitro TKL

NMW120

Klawiatury TKL są łatwe do przenoszenia i pozostawiają miejsce na duże, zamaszyste przeciągnięcia myszą. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się uderzyć o krawędź klawiatury podczas gry – pomyśl, że to już przeszłość.

›› Niech króluje TKL Mniej klawiatury oznacza więcej miejsca na mysz, więc gdy musisz wykonać nagłe przesunięcie – masz prawie gwarancję, że nie uderzysz w tę klawiaturę numeryczną.
›› Rozświetl rozgrywkę Dodaj trochę smaku swojemu oświetleniu dzięki trzem strefom, czterem poziomom jasności i trzem wstępnie ustawionym trybom do wyboru.
›› Zachowaj dokładność W gorącym momencie jedno niedobrane naciśnięcie klawisza może oznaczać porażkę. Dzięki funkcji anti-ghosting dla 19 klawiszy (i ocenianej na 5 milionów kliknięć) unikniesz tragicznych sytuacji, w których nietrafione naciśnięcie może oznaczać śmierć członka drużyny
klawiatura

modele objęte promocją