Promocja Akcesoria swift - Porsche design
zestaw akcesorii

kup wybrany laptop Acer Swift

i odbierz akcesoria Porsche Design o wartości do 999zł

Rejestracja w promocji

Jak skorzystać z promocji?

1

Kup objęty promocją laptop Acer Swift w dniach 12.09.2022 - 30.11.2022 oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)

2

W ciągu 14 dni od daty zakupu wypełnij formularz na acer-promocje.pl/akcesoriaswift

3

W ciągu 21 dni po pozytywnej weryfikacji na wskazany w rejestracji adres otrzymasz przesyłkę z akcesoriami.

Formularz rejestracyjny

Masz pytania? Napisz do nas! kliknij kontakt@acer-promocje.pl

Masz pytania?
Kliknij ikonę listu i napisz do nas!

kliknij

Kupując wybrany laptop otrzymasz:

Mysz Porsche design o wartości 169 zł

Acer Swift X

SFX14-51G

Mysz Porsche design o wartości 169 zł

Acer Swift X

SFX16-52G

Mysz Porsche design o wartości 169 zł

Acer Swift 3

SF314-512

Zestaw Porsche design o wartości 999 zł

Acer Swift 5

SF514-56T

zobacz wszystkie modele
Mysz ACER RS Porsche Design
opakowanie

Profesjonalnie zaprojektowana i kunsztownie wykonana mysz Acer RS Porsche Design łączy wygodę technologii Bluetooth z wytrzymałym, wyścigowym stylem nasyconym włóknem węglowym.

Mysz RS

Wytrzymałość. Lekkość. Elegancja

Czerpiąc inspirację z ponadczasowych elementów Porsche Design, lewy przycisk myszy z włókna węglowego w aluminiowej oprawce łączy swoje wyrafinowane funkcje, jednocześnie zapewniając dodatkową wytrzymałość samego przycisku.

Mysz RS

Łączność bezprzewodowa i gotowość do pracy

Utrzymanie łączności jest proste dzięki opcji nanoodbiornika 2.4G lub Bluetooth 5.0. Trójpoziomowa rozdzielczość DPI pozwala na szybkie przełączanie czułości w zależności od potrzeb — niezależnie od tego, czy edytujesz, przeglądasz sieć, czy oglądasz ulubiony program.

Mysz RS

Wygodna zgodność

Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu operacyjnego Windows, Mac czy Chrome, mysz Acer RS Porsche Design współpracuje z każdym z nich. W razie konieczności wymiany baterii dolną pokrywkę z włókna węglowego można wyjątkowo łatwo zdjąć jednym naciśnięciem, a ponadto zapewnia ona dodatkową ochronę.

Zestaw podrózny ACER RS Porsche Design
zestaw

Wykonany z wysokiej jakości skóry ECCO® PALERMO XA1 zestaw podróżny to idealne rozwiązanie do transportu laptopa lub Chromebooka Acer dzięki wielofunkcyjnym przegrodom. Znajdziemy w nim także mysz Acer RS Porsche Design.

Zestaw RS

Wyrafinowane tekstura

Skóra ECCO® PALERMO XA jest przyjemna w dotyku i ma subtelny połysk, a jednocześnie jest wytrzymała w codziennym użytku. Wybraliśmy ten rozmiar i materiał, aby zapewnić doskonały komfort podczas długiej podróży oraz łatwe przechowywanie.

Zestaw RS

Przemyślana konstrukcja

Poza swoim transportowym przeznaczeniem zestaw podróżny RS jest niezwykle praktyczny. Dostęp do podkładki, futerału i etui jest bardzo wygodny, ponieważ wszystko połączone jest za pomocą magnetycznych zatrzasków. W samym futerale zmieści się wiele małych przedmiotów, a także mysz Acer RS Porsche Design.

Zestaw RS

Pełna ochrona

Aby chronić laptopa lub Chromebooka Acer, etui zostało wykonane z odpornego na wodę i zarysowania poliestru 1680D. Z kolei do wyprodukowania podkładki i futerału użyto miłej w dotyku skóry ECCO® PALERMO XA.