THE MOST ADVANCED GRAPHICS FOR GAMERS THE MOST ADVANCED GRAPHICS FOR GAMERS

najbardziej zaawansowane karty graficzne dla graczy

Poznaj bezprecedensową wydajność, efektywność i efekty wizualne w rozdzielczości 4K i wyższej z kartami graficznymi AMD Radeon™ serii RX 7000 – najszybszymi na świecie układami graficznymi zbudowanymi w oparciu o technologię budowy chipletów AMD RDNA™ 3. Zanurz się w świecie zachwycającej grafiki i dokładnego odwzorowania kolorów z aparatem graficznym AMD Radiance Display™ oraz zwiększ liczbę klatek z technologiami skalowania obrazu AMD FidelityFX™ Super Resolution i Radeon™ Super Resolution.1,2 Aby uzyskać jeszcze większą wydajność, połącz karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 7000 oraz kompatybilne procesory AMD Ryzen™ w celu aktywacji inteligentnych technologii AMD.3

Performance you deserve

PRZEŁOMOWA WYDAJNOŚĆ

Karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 7000 wyznaczają nowy standard wydajności w grach dla wymagających entuzjastów. Mają zaawansowane jednostki obliczeniowe AMD RDNA™ 3, bardzo duże częstotliwości taktowania oraz technologię budowy chipletów zapewniające płynną rozgrywkę z dużą częstotliwością odświeżania. Poznaj nową jakość rozgrywki z niewiarygodnie wysoką wydajnością, pamięcią GDDR6 do 24 GB oraz technologią AMD Infinity Cache™ 2. generacji w rozdzielczości 4K i wyższej.

Breakthrough technology for faster gaming

ZACHWYCAJĄCA GRAFIKA

Wznieś się na nowy poziom realizmu i ultraszybkiej rozgrywki z wysokowydajnym renderowaniem, połączeniem funkcji obliczeniowych AMD FideltyFX™ oraz technologii skalowania obrazu i graj w ulubione tytuły z najwyższej jakości efektami wizualnymi i nadzwyczajną wydajnością. Zanurz się w realistycznym świecie, korzystając z aparatu graficznego AMD Radiance Display™ i interfejsu DisplayPort™ 2.1 i poznaj rozgrywkę w 68 miliardach kolorów w 8K 165 Hz.

The ultimate build

RAZEM LEPIEJ

Połącz karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 7000 i procesory AMD Ryzen™, aby uzyskać dostęp do inteligentnych technologii AMD3. Odblokuj niewiarygodną wydajność i zyskaj przewagę w grach. Poszerz możliwości swojego układu graficznego AMD Radeon™ serii RX 7000, korzystając z aplikacji AMD Software: Adrenalin Edition™ z najnowszymi sterownikami gwarantującymi najwyższą jakość rozgrywki. 

Breakthrough technology for faster gaming

ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ,
MAKSYMALIZUJ WIERNOŚĆ OBRAZU.

Technologia AMD FidelityFX™ Super Resolution1 przenosi technologię skalowania obrazu na wyższy poziom. Gwarantuje najwyższą jakość obrazu, jednocześnie zwiększając liczbę klatek na sekundę w obsługiwanych grach. AMD Radeon™ Super Resolution (RSR)2 wykorzystuje technologię FSR na poziomie sterownika, pozwalając uzyskać większą wydajność w tysiącach gier. .