Gra. Streamowanie. Postęp. Gra. Streamowanie. Postęp.

Gra.
Streamowanie.
Postęp

AMD Radeon™ RX 7900 GRE

Skorzystaj z niezwykłej efektywności, grafiki i wydajności gier i streamowania dzięki karcie graficznej AMD Radeon™ RX 7900 GRE, opartej na architekturze AMD RDNA™ 3. Zanurz się w nowej generacji komputerów stacjonarnych z najbardziej zaawansowanymi wyświetlaczami o wysokiej częstotliwości odświeżania z 16 GB pamięci GDDR6, zaawansowanym śledzeniem promieni i akceleratorami AI, kodowaniem AV14 oraz obsługą najnowszej technologii DisplayPort™ 2.1. Karta graficzna Radeon™ RX 7900 GRE, ulepszona przez pakiet funkcji oprogramowania AMD zwiększających wydajność i redukujących opóźnienia, zapewnia niesamowitą obsługę gier i przesyłania strumieniowego w wysokiej częstotliwości odświeżania i rozdzielczości 1440p, z dodatkową pamięcią wideo umożliwiającą przejście do 4K.

Wydajność, na którą zasługujesz

Gra

Karta graficzna AMD Radeon™ RX 7900 GRE wyznacza nowy poziom wydajności dla graczy. Wyposażona w 16 GB pamięci GDDR6, zunifikowane jednostki obliczeniowe AMD RDNA™ 3 i funkcje nowej generacji, takie jak technologia AMD HYPR-RX, które zapewniają zaawansowaną wydajność w grach z wysoką częstotliwością odświeżania w rozdzielczości 1440p i wyższej. Zanurz się w realistycznym świecie, korzystając z silnika graficznego AMD Radiance Display™ i interfejsu DisplayPort™ 2.1, i poznaj możliwości odtwarzania filmów oraz rozgrywki w 68 miliardach kolorów w rozdzielczości 8K.

Przełomowa technologia zapewniająca szybsze granie

Streamowanie

Przygotuj się na nową generację wysokiej jakości transmisji strumieniowej w ulubionym oprogramowaniu OBS Studio dzięki nowym sprzętowym nadajnikom AV1. Dzięki lepszej wydajności kodowania i jakości obrazu podczas przesyłania strumieniowego karta graficzna Radeon™ RX 7900 GRE jest najlepszym rozwiązaniem typu plug-and-play zarówno dla graczy, jak i dla streamerów. Włącz funkcję AMD Noise Suppression5, aby wygłuszyć dźwięk otoczenia i bez przeszkód komunikować się ze swoją widownią lub drużyną.

Najlepszy zestaw

Postęp

Połącz kartę graficzną AMD Radeon™ RX 7900 GRE i procesor AMD Ryzen™, aby uzyskać dostęp do inteligentnych technologii AMD3. Odblokuj niewiarygodną wydajność i zyskaj przewagę w grach. Poszerz możliwości swoich kart graficznych AMD Radeon™ serii RX 7000, korzystając z aplikacji AMD Software: Adrenalin Edition™ z najnowszymi sterownikami gwarantującymi najwyższą jakość rozgrywki.

Przełomowa technologia zapewniająca szybsze granie

Większa wydajność.
Maksymalna jakość.

Technologia AMD FidelityFX™ Super Resolution (FSR)1 przenosi technologię skalowania obrazu na wyższy poziom. Gwarantuje najwyższą jakość obrazu, jednocześnie zwiększając liczbę klatek w obsługiwanych grach. Technologia AMD Radeon™ Super Resolution (RSR)2 wykorzystuje technologię przestrzennego skalowania FSR na poziomie sterownika, pozwalając uzyskać większą wydajność w tysiącach gier.

Najlepszy zestaw

Wydajność bez trudu

Maksymalna wydajność i minimalne opóźnienia sygnału wejściowego po włączeniu technologii AMD HYPR-RX6. Technologie AMD Fluid Motion Frames9, AMD Radeon™ Super Resolution2, AMD Radeon™ Boost7 i AMD Radeon™ Anti-Lag8 podnoszą razem wydajność w stale rosnącej kolekcji gier.