zdobądź swój sprzęt

AMD Radeon RX 7600

Skorzystaj z niespotykanej efektywności, grafiki i wydajności gier i streamowania w 1080p dzięki karcie graficznej AMD Radeon™ RX 7600, opartej na architekturze AMD RDNA™ 3. Zanurz się w świecie zachwycającej grafiki i dokładnego odwzorowania kolorów z silnikiem graficznym AMD Radiance Display™ oraz zwiększ liczbę klatek z technologiami skalowania obrazu AMD FidelityFX™ Super Resolution i AMD Radeon™ Super Resolution.1,2 Aby uzyskać jeszcze większą wydajność, połącz kartę graficzną AMD Radeon™ serii RX 7000 z kompatybilnym procesorem AMD Ryzen™ w celu aktywacji inteligentnych technologii AMD.3


karty graficzne Radeon RX 7600
FPO produktuzdobądź swój sprzęt
Wydajność, na którą zasługujesz

przełomowa wydajność

Karta graficzna AMD Radeon™ RX 7600 wyznacza nowy poziom wydajności dla graczy i streamerów. Zunifikowane jednostki obliczeniowe AMD RDNA™ 3 i niewiarygodnie szybkie częstotliwości taktowania umożliwiają zaawansowaną wydajność gier z wysoką częstotliwością odświeżania w 1080p.

Przełomowa technologia zapewniająca szybsze granie

zachwycająca grafika

Wznieś się na nowy poziom realizmu i ultraszybkiej rozgrywki z wysokowydajnym renderowaniem, połączeniem funkcji obliczeniowych AMD FidelityFX™ oraz technologii skalowania obrazu — graj w ulubione tytuły z najwyższej jakości efektami wizualnymi i nadzwyczajną wydajnością. Zanurz się w realistycznym świecie, korzystając z silnika graficznego AMD Radiance Display™ i interfejsu DisplayPort™ 2.14 i poznaj rozgrywkę w 68 miliardach kolorów w 8K. Zapewnij widzom lepszą jakość obrazu nagrywanego i przesyłanego strumieniowo dzięki ulepszonym koderom, a także zintegrowanej sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu dostosowanemu do treści, które zapewniają lepszy i wyraźniejszy obraz podczas przesyłania strumieniowego.

Najlepszy zestaw

razem lepiej

Połącz kartę graficzną AMD Radeon™ RX 7600 i procesory AMD Ryzen™, aby uzyskać dostęp do inteligentnych technologii AMD3. Odblokuj niewiarygodną wydajność i zyskaj przewagę w grach. Poszerz możliwości swojej karty graficznej AMD Radeon™ serii RX 7000, korzystając z aplikacji AMD Software: Adrenalin Edition™ z najnowszymi sterownikami gwarantującymi najwyższą jakość rozgrywki.

Przełomowa technologia zapewniająca szybsze granie

większa wydajność,
maksymalna jakość

Technologia AMD FidelityFX™ Super Resolution1 przenosi technologię skalowania obrazu na wyższy poziom. Gwarantuje najwyższą jakość obrazu, jednocześnie zwiększając liczbę klatek w obsługiwanych grach. AMD Radeon™ Super Resolution (RSR)2 wykorzystuje technologię FSR na poziomie sterownika, pozwalając uzyskać większą wydajność w tysiącach gier.