Raise The Game Raise The Game
AMD Arrow

podnieś poprzeczkę

zdobądź nawet 3 gry, kupując wybrane karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6000

dołącz do akcji

W trzech pełnych akcji grach czekają na Ciebie ekscytujące przygody i emocjonujące walki. Walcz z potworami w Forspoken™, popełniaj serię przestępstw w Saints Row lub bierz udział w walkach na terenie Francji w Sniper Elite® 5.

Radeon graphics cards
Forspoken
Saints Row
Sniper Elite 5

kwalifikujące się karty graficzne AMD Radeon™

Forspoken™

Saints Row

Sniper Elite® 5

AMD Radeon™ RX 6950 XT
AMD Radeon™ RX 6900 XT
AMD Radeon™ RX 6800 XT
AMD Radeon™ RX 6800
AMD Radeon™ RX 6750 XT
AMD Radeon™ RX 6700 XT
Check Check Check
AMD Radeon™ RX 6650 XT
AMD Radeon™ RX 6600 XT
AMD Radeon™ RX 6600
Check Check
AMD Radeon™ RX 6500 XT
AMD Radeon™ RX 6400
Check
Designed to Win

postaw na wydajność i wygrywaj

Daj się pochłonąć grom dzięki kartom graficznym AMD Radeon™ serii RX 6000 i płynnej animacji z dużą liczbą klatek na sekundę. Dzięki przełomowej architekturze AMD RDNA™ 2, nowym jednostkom obliczeniowym, pamięci podręcznej AMD Infinity Cache™ oraz do 16 GB dedykowanej pamięci GDDR6 karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6000 oferują zupełnie nowe poziomy wydajności rozgrywki.

większa liczba klatek na sekundę w Twoich grach

W wybranych obsługiwanych grach funkcja AMD FidelityFX™ Super Resolution (FSR) maksymalizuje jakość obrazu i umożliwia osiąganie elektyzującej wydajności podczas rozgrywki. W szerszej gamie tytułów gier funkcja AMD Radeon™ Super Resolution (RSR) zwiększa liczbę klatek na sekundę, aby zapewniać dostęp do środowisk gamingowych o wysokiej jakości i wysokiej rozdzielczości. 

żywe efekty wizualne

Ciesz się bogatą, realistyczną grafiką od 1080p do 4K dzięki technologiom DirectX® 12 Ultimate, DirectX® Raytracing (DXR) i AMD FidelityFX™ udoskonalającym środowisko gry oraz licznym funkcjom dostępnym dzięki oprogramowaniu AMD Software: Adrenalin Edition™. 

DirectX
DirectX

lepsze doznania

Jeszcze lepsze środowisko gry dzięki najnowszym technologiom wyświetlania, w tym obsłudze standardu HDMI™ 2,1 VRR, w ponad 2000 monitorów współpracujących z technologią AMD FreeSync™.

FreeSync
FreeSync