najszybszy w stawce

zdobądź swój procesor AMD Ryzenserii 5000 G
z wbudowaną grafiką Radeon

Nie daj się powstrzymać dzięki niespotykanej szybkości najlepszych na świecie procesorów do komputerów stacjonarnych. Procesory AMD Ryzen™ serii 5000 zapewniają najwyższą wydajność, niezależnie od tego, czy grasz w najnowsze gry, projektujesz następny wieżowiec czy przetwarzasz dane naukowe. AMD Ryzen™ stawia Cię w czołówce.

Wyposażony do bitwy

Dzięki wbudowanej karcie graficznej AMD Radeon™ procesory Ryzen™ serii 5000 G do komputerów stacjonarnych szybko przeniosą Cię na pole bitwy. Graj płynnie w najlepsze gry w rozdzielczości 1080p zaraz po wyjęciu z pudełka lub ulepsz sprzęt za pomocą karty graficznej, aby uzyskać jeszcze większy wzrost wydajności.

Przygotuj się do bitwy z pakietem Warframe: G-Series otrzymywanym przy zakupie procesora do komputerów stacjonarnych AMD Ryzen™ serii 5000 G.*

*Oferta ograniczona czasowo dostępna wyłącznie u sprzedawców detalicznych biorących udział w promocji i skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich. Oferta jest nieważna w miejscach, w których jest prawnie zabroniona. Mogą obowiązywać ograniczenia geograficzne. Pełny regulamin oferty: www.amdrewards.com/terms. Warframe posiada oznaczenie ESRB „M” dla osób dorosłych i PEGI 18. Może zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci. Prosimy sprawdzić informacje dostępne na portalu ESRB.org, PEGI.info lub krajowej organizacji ds. klasyfikacji gier.

Wydajność, na którą zasługujesz

Procesory AMD Ryzen™ serii 5000 do komputerów stacjonarnych obsługują najbardziej wymagające gry i przyspieszają wielowątkowe zadania, takie jak renderowanie 3D i filmów czy kompilowanie oprogramowania. Dzięki nawet 16 rdzeniom, 32 wątkom, przyspieszeniu taktowania do 4,9 GHz i do 72 MB pamięci podręcznej procesory AMD Ryzen™ serii 5000 zapewniają przełomową wydajność.2

Sięgnij po wygraną, korzystając z najnowszych technologii

Graj z pewnością siebie. Procesory AMD Ryzen™ serii 5000 do komputerów stacjonarnych zapewniają niezrównaną wydajność dzięki najnowocześniejszym technologiom, w tym Precision Boost 3 i Precision Boost Overdrive.3 Chcesz więcej? Uzyskaj maksymalną przepustowość grafiki i pamięci masowej dzięki PCIe® 4.0 na wybranych procesorach oraz kompatybilności z Resizable BAR. Optymalne chłodzenie nawet w ekstremalnych warunkach — zastosowana w tych procesorach AMD Ryzen™ architektura 7 nm gwarantuje doskonały stosunek wydajności do pobieranej energii.

Najlepszy zestaw

Konfigurowanie i dostosowywanie sprzętu nigdy nie było łatwiejsze. Procesory AMD Ryzen™ serii 5000 do komputerów stacjonarnych są gotowe do instalacji na płytach głównych AMD serii 500 i wybranych z serii 400 z prostą aktualizacją BIOS.4 Są również gotowe do podrasowania i dostrojenia za pomocą Ryzen™ Master. Chcesz szybciej wskoczyć do gry? Pobierz AMD StoreMI, aby uzyskać pojemność dysku HDD i szybkość dysku SSD.

Procesor AMD Ryzen™ serii 5000 do komputerów stacjonarnych. Najszybszy w stawce.


Ryzen 5 5600G

sprawdź

Ryzen 7 5700G

sprawdź

1. Testy przeprowadzono w ośrodku AMD Performance Labs w dniu 2 września 2020 r. na podstawie średniej liczby klatek na sekundę w 20 grach komputerowych w rozdzielczości 1920 × 1080 z wysokimi ustawieniami jakości obrazu, porównując procesory AMD Ryzen™ 5 5900X i Core i9-11900K. Testy procesorów Ryzen 5000 G przeprowadzono 5 maja 2021 r. na podstawie średniej liczby klatek na sekundę w 11 grach komputerowych w rozdzielczości 1920 × 1080 z niskimi ustawieniami jakości obrazu, porównując procesory AMD Ryzen™ 7 5700G i Core i7-11700, oba ze zintegrowanymi układami graficznymi. Uzyskane wyniki mogą się różnić. R5K-002.

2. Maksymalną częstotliwością w trybie Boost jest maksymalna częstotliwość osiągana przez jeden rdzeń procesora pracującego w trybie intensywnego obciążenia jednowątkowego. Maksymalna częstotliwość w trybie Boost zmienia się zależnie od kilku czynników, między innymi: pasty termicznej, chłodzenia systemu, architektury płyty głównej oraz BIOS-u, najnowszego sterownika chipsetu AMD i ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego Szczegółowe informacje podano w witrynie amd.com.

3. Do obsługi technologii Precision Boost Overdrive jest wymagany zgodny procesor AMD Ryzen Threadripper, AMD Ryzen 3. generacji lub AMD Ryzen serii 5000 oraz płyta główna kompatybilna z jednym z tych procesorów. Procesory AMD Ryzen drugiej generacji, w tym procesor Ryzen 3200G, nie są zgodne z Precision Boost Overdrive. Ponieważ technologia Precision Boost Overdrive umożliwia działanie procesora poza zakresem specyfikacji i ustawień fabrycznych, użycie tej funkcji powoduje unieważnienie gwarancji firmy AMD na produkt, a także może prowadzić do unieważnienia gwarancji udzielanych przez producenta systemu lub sprzedawcę. GD-135.

4. Wybrane płyty główne mogą wymagać aktualizacji systemu BIOS na podstawie daty produkcji lub zakupu.

©2021 Digital Extremes Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone. Warframe, logo Warframe i Evolution Engine są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Digital Extremes Ltd. © 2021 Advanced Micro Devices, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. AMD, Radeon, Ryzen, logo AMD Arrow i ich kombinacje to znaki towarowe firmy Advanced Micro Devices, Inc. PID# 21774302-F