AMD Arrow

zdobądź swój własny okręt wojenny

AMD Ryzen and AMD Radeon LogosWoWS and Wargaming logo

Procesor, karta graficzna

Zdobądź swój własny okręt wojenny

AMD Ryzen and AMD Radeon LogosWoWS and Wargaming logo

Kup procesor AMD Ryzen ™ lub kartę graficzną AMD Radeon ™ i wypłyń na pełne akcji wirtualne morza World of Warships niszczycielem VI poziomu Västerås lub legendarnym polskim niszczycielem Błyskawica VII poziomu! Kompletny zestaw, który otrzymasz używając kodu promocyjnego, będzie zawierać:

• europejski niszczyciel VI poziomu Västerås,
• dowódcę Grzegorza Brzęczyszczykiewicza z 10 punktami umiejętności,
• bezpłatne wypożyczenie na tydzień niszczyciela VII poziomu Błyskawica,
• oraz siedem kontenerów z zasobami!

World of Warships to darmowa epicka gra online o bitwach morskich, w której znajdziesz nie tylko największe działa w historii, ale również najsławniejsze okręty.

Oba niszczyciele, Västerås i Błyskawica, pływające w grze pod europejską flagą, zostały zbudowane w zagranicznych stoczniach – odpowiednio w szwedzkiej oraz brytyjskiej – na prośbę polskiej marynarki wojennej. Obydwa okręty charakteryzuje znacząco odmienny styl gry, gdyż Västerås wyróżnia się uzbrojeniem torpedowym, a Błyskawica posiada jedne z najpotężniejszych dział na swoim poziomie.

Doświadcz najwspanialszych wrażeń w grze dzięki mocy procesorów AMD Ryzen™ oraz wydajności kart graficznych AMD Radeon™ i odnieś zwycięstwo!

AMD Radeon graphics card

Karty graficzne AMD Radeon™

Kwalifikują się wszystkie karty graficzne AMD Radeon™ serii RX
AMD Ryzen processor

Procesory AMD Ryzen™

Kwalifikują się wszystkie procesory AMD Ryzen™

Masagryczna szybkość

Wysuń się na prowadzenie dzięki najlepszemu na świecie procesorowi do komputerów stacjonarnych.1 Procesory AMD Ryzen™ serii 5000 zapewniają przełomową wydajność dzięki nawet 16 rdzeniom, 32 wątkom, przyspieszeniu taktowania do 4,9 GHz i do 72 MB pamięci podręcznej.2 Możesz więc podkręcić ustawienia, grać w wyższych rozdzielczościach i przesyłać strumieniowo swoje najlepsze ruchy bez zakłóceń.

Product FPO

AMD Ryzen 5 5600X

sprawdź
Product FPO

AMD Ryzen 7 5800X

sprawdź
Product FPO

AMD Ryzen 9 5900X

sprawdź

Postaw na wydajność i wygrywaj

Przedstawiamy karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6800 z przełomową architekturą AMD RDNA™ 2, zaprojektowaną tak, aby zapewnić niesamowitą wydajność wszystkim graczom. Karty graficzne AMD Radeon™ RX z serii 6800 napędzają nową generację gier opartych na rywalizacji i gier 4K dzięki żywej grafice i uatrakcyjnionym wrażeniom w każdej grze i każdej klatce.

Odkryj najprzyjemniejsze doświadczenia płynące z gry, dzięki wydajności układów graficznych AMD Radeon™ — sięgnij po wyższy poziom zwycięstwa w twoich bitwach online!

Product FPO

PowerColor Radeon RX 6900 XT 16GB GDDR6

sprawdź
Product FPO

MSI Radeon RX 6800 XT GAMING X TRIO 16GB GDDR6

sprawdź
Product FPO

ASRock Radeon RX 6900 XT Phantom Gaming D 16GB GDDR6

sprawdź
Game Logos

Oferta jest ważna do 1 czerwca 2021 roku. W ramach prezentu otrzymasz europejski niszczyciel VI poziomu Västerås ze wszystkimi odblokowanymi modułami, 7-dniowe wypożyczenie europejskiego niszczyciela Błyskawica, misję na bonusowe PD, dowódcę Grzegorza Brzęczyszczykiewicza z 10 punktami umiejętności oraz 7 kontenerów z zasobami. Pamiętaj, że niektóre przedmioty zostaną udostępnione wraz z postępami w grze. Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych graczy World of Warships w Polsce. Na jednym koncie Wargaming można aktywować tylko jeden kod. Aby to zrobić, kliknij tutaj. Kody można aktywować do 1 lipca 2021 roku, a misja na bonusowe PD dostępna jest do 1 sierpnia 2021 roku. Pełną Umowę licencyjną użytkownika końcowego znajdziesz tutaj.

1. Testy przeprowadzone przez ośrodek AMD Performance Labs dnia 02.09.2020 r. na podstawie średniej liczby klatek na sekundę w 40 grach na PC w rozdzielczości 1920 × 1080 z ustawieniem wstępnym wysokiej jakości obrazu przy użyciu procesorów AMD Ryzen™ 9 5900X i Core i9-10900K. Wyniki mogą się różnić. R5K-002

2. Maksymalną częstotliwością w trybie Boost jest maksymalna częstotliwość osiągana przez jeden rdzeń procesora pracującego w trybie intensywnego obciążenia jednowątkowego. Maksymalna częstotliwość w trybie Boost zmienia się zależnie od kilku czynników, między innymi: pasty termicznej, chłodzenia systemu, architektury płyty głównej oraz BIOS-u, najnowszego sterownika chipsetu AMD i ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę amd.com.

©2021 Advanced Micro Devices, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. AMD, Radeon, RDNA, Ryzen, logo AMD Arrow i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices, Inc. Nazwy innych produktów użyte w tej publikacji służą wyłącznie do identyfikowania tych produktów i mogą być znakami towarowymi ich producentów.