GeForce RTX™ 3070 Ti

Decydujące zagranie

Karta GeForce RTX™ 3070 Ti zapewnia ultrawydajność, jakiej pragną gracze, napędzaną architekturą Ampere – drugą generacją układów NVIDIA RTX. Zbudowano ją w oparciu o udoskonalone rdzenie RT i rdzenie Tensor, nowe multiprocesory strumieniowe i superszybką pamięć G6X, zapewniając niesamowity komfort gamingu.

ARCHITEKTURA NVIDIA AMPERE

DRUGA GENERACJA

Rdzeni RT

DWUKROTNIE WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ

TRZECIA GENERACJA

RDZENI TENSOR

NAWET DWUKROTNIE WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ

NOWE

SM

DWUKROTNIE WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ OBLICZEŃ FP32

 

AKCELERACJA SI TECHNIKI DLSS

MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.

NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderowania oparta na SI, zwiększająca częstotliwość generowania klatek, zapewniając bezkompromisową jakość obrazu z wykorzystaniem rdzeni Tensor odpowiadających za przetwarzanie SI na platformie GeForce RTX. Udostępnia to dodatkową wydajność pozwalającą na podniesienie ustawień jakości i rozdzielczości, aby zapewnić niezwykłe wrażenia wizualne. Rewolucja SI wkracza do świata gamingu.

* Materiał zarejestrowany na komputerze stacjonarnym z kartą RTX 3070.

RAY TRACING

Ray tracing to Święty Graal grafiki komputerowej. Technika ta pozwala symulować fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.

ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACH

Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność. Oparte na układach GPU GeForce RTX z serii 30 oraz monitorach NVIDIA® G-SYNC®. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych.

PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA

Wznieś swoje projekty kreatywne na nowy poziom dzięki układom GPU GeForce RTX z serii 30. Zapewniającym akcelerację SI w czołowych aplikacjach twórczych. Wspieranym przez dedykowane sterowniki i wyjątkowe narzędzia platformy NVIDIA Studio. Zaprojektowanym, aby w rekordowo krótkim czasie zapewnić wyniki pracy. Niezależnie od tego czy to rendering złożonych scen 3D, edycja materiału wideo 8K, czy strumieniowanie na żywo z wykorzystaniem najlepszego enkodowania i najwyższej jakości obrazu, układy GPU GeForce RTX oferują wydajność pozwalającą dać z siebie wszystko.

STRUMIENIUJ JAK MISTRZ

Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice oraz płynnej i niezakłócanej transmisji na żywo. Sprzętowe enkodowanie i dekodowanie kolejnej generacji pozwolą Ci zaprezentować wszystkie najwspanialsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast wzniesie strumieniowanie na żywo na nowy poziom dzięki potężnym możliwościom SI, jak usuwanie szumu, wirtualne tło i nie tylko. Układy GPU GeForce RTX z serii 30 zapewnią potrzebną wydajność i jakość obrazu, aby zawsze zapewnić Twojej widowni to, co najlepsze.

KARTY GEFORCE RTX 3070 Ti

GeForce RTX 3070 Ti X3 OC 8GB GDDR6X

sprawdź

GeForce RTX 3070 Ti Game Rock OC 8GB GDDR6X

sprawdź

GeForce RTX 3070 Ti Gaming Pro 8GB GDDR6X

sprawdź

GeForce RTX 3070 Ti Phoenix 8GB GDDR6X

sprawdź

GeForce RTX 3070 Ti SUPRIM X 8GB GDDR6X

sprawdź

GeForce RTX 3070 Ti VENTUS 3X OC 8GB GDDR6X

sprawdź

GeForce RTX 3070 Ti ICHILL X4 8GB GDDR6X

sprawdź

Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phoenix 12GB GDDR6X

sprawdź

Gigabyte GeForce RTX 3080 Ti EAGLE 12GB GDDR6X

sprawdź

Gigabyte GeForce RTX 3080 Ti GAMING OC 12GB GDDR6X

sprawdź

Gigabyte GeForce RTX 3080 Ti VISION OC 12GB GDDR6X

sprawdź

MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X 12GB GDDR6X

sprawdź

Palit GeForce RTX 3080 Ti GameRock 12GB GDDR6X

sprawdź

Palit GeForce RTX 3080 Ti GamingPro 12GB GDDR6X

sprawdź

KFA2 GeForce RTX 3080 Ti SG 12GB GDDR6X

sprawdź

MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12GB GDDR6X

sprawdź

ASUS GeForce RTX 3080 Ti TUF GAMING 12GB GDDR6X

sprawdź

ASUS GeForce RTX 3080 Ti TUF GAMING OC 12GB GDDR6X

sprawdź

ASUS GeForce RTX3080 Ti ROG STRIX GAMING OC 12GB GDDR6X

sprawdź