czas dla Ciebie

aby latem dużo się działo,
wybierz sprzęt dla aktywnych

Pojazdy elektryczne

Masz dość codziennej walki o kawałek przestrzeni w miejskiej dżungli? A może lubisz połączenie sportu, rozrywki i nowych technologii w jednym? W obu przypadkach świetnymi towarzyszami drogi będą pojazdy elektryczne. Są ekonomiczne w użyciu, przyjazne środowisku, gwarantują komfort podróży a przede wszystkim zapewniają wiele frajdy.

sprawdź

Drony

Drony doskonale spisują się w powietrzu i otwierają przed Tobą praktycznie nieograniczone możliwości poznawania otoczenia. Lot drona zabawki trwa zwykle mniej niż 10 minut. Drony półprofesjonalne potrafią latać nawet powyżej 20 minut, umożliwiając nagrywanie filmów. Drony profesjonalne latają zdecydowanie najdłużej, bo od 20 minut wzwyż.

sprawdź

Inteligentne Zegarki

Z inteligentnym zegarkiem na nadgarstku nie tylko sprawdzisz, która godzina, ale też odbierzesz i wyślesz SMS-a, wykonasz połączenie głosowe, sprawdzisz swoje tętno podczas treningu albo policzysz, ile kroków zrobiłeś w danym dniu. A to ledwie kilka standardowych funkcjonalności, w jakie producenci wyposażają obecnie smartwatche.

sprawdź

Słuchawki dla aktywnych

Nic tak nie uprzyjemnia treningu, jak muzyka. Ze słuchawkami na uszach możesz biegać w akompaniamencie ulubionych utworów. Aby jednak wybrać odpowiednie, musisz zwrócić uwagę na kilka aspektów. Ważne, aby słuchawki były odporne na pył i spełniały normę wodoszczelności co najmniej IPX 4. Wówczas możesz uprawiać treningi biegowe nawet wtedy, gdy pada. W naszej ofercie znajdziesz też słuchawki o wodoszczelności na tyle wysokiej, że możesz używać ich podczas pływania w basenie

sprawdź

Akcesoria Foto

Twoje przygody zasługują na to, aby każdy mógł je zobaczyć w najwyższej jakości. Nagrywaj niesamowite chwile w 4K w prędkości 60 klatek na sekundę. Ekstremalny przejazd na rowerze, skok na bungie czy spływ kajakiem będą wyglądać oszałamiająco. Nie martw się również o to, czy ujęcia i przejścia będą płynne – o to zadba dobrany do odpowiedniego sprzętu gimbal. Ty zwyczajnie ciesz się widokami, których właśnie doświadczasz i wracaj do nich kiedy tylko będziesz chciał – ze wszystkimi możliwymi doznaniami.

sprawdź

Niezbędne podczas podróży i wędrówek

Chodzenie utartymi szlakami ma swój urok, ale zdecydowanie więcej emocji daje wędrówka drogami, które nie są aż tak uczęszczane. Żeby się na nich nie zgubić i bezpiecznie wrócić do domu niezbędna jest nawigacja – zarówno turystyczna jak i samochodowa. A żeby czuć się w pełni bezpiecznym na drodze do wspaniałego celu – zaopatrz się w wideorejestrator, który zawsze uważnie będzie obserwował to co dzieje się na drodze. W razie potrzeby pozwoli zaoszczędzić czasu, nerwów i pieniędzy.

sprawdź


sprawdź nasze rankingi

Zegarki

sprawdź

Pojazdy

sprawdź

Fotografia

sprawdź