Denon

twój nastrój w twoich rękach

Denon home
głośniki bezprzewodowe


sprawdź
ciesz się legendarnym brzmieniem Denon
miej muzykę z ulubionych źródeł w zasięgu ręki
słuchaj muzyki w całym domu dzięki Heos multiroom

dźwięk bezprzewodowy dla twojego stylu życia

Wybierz głośnik, najbardziej odpowiedni do swoich potrzeb. Słuchaj muzyki w każdym pokoju, dużym lub małym, kuchni lub łazience. Już czas na doskonały dźwięk z Denon Home.

poznaj dźwięk Hi-Fi Denon i niemal nieograniczone możliwości

Posłuchaj wyjątkowego brzmienia głośników bezprzewodowych. Używaj streamingu do przesłania ulubionej muzyki w prosty sposób. Wystarczy delikatny dotyk przycisków szybkiego wyboru i już możesz cieszyć się imponującą wydajnością akustyczną stworzoną przez firmę z dorobkiem 110 lat tradycji i innowacji.

nieograniczone źródła muzyki w twoim zasięgu

Przyciski w panelu dotykowym rozświetlą się jeszcze zanim ich dotkniesz, umożliwiając proste sterowanie głośnikiem. Jest to nie tylko wygodne ale i swietnie wygląda. Dzięki przyciskom szybkiego wyboru możesz ustawić na przykład Spotify lub wybrane stacje radiowe, aby mieć do nich dostęp natychmiast i słuchać bez wyszukiwania.

twoja ulubiona muzyka w dowolnym pokoju dzięki HEOS Built-in

Wbudowana funkcjonalność HEOS pozwala na słuchanie innej muzyki w każdym pokoju caego Twojego domu. Mozesz zgrupować dwa lub więcej głośników Denon Hom lub dowolne inne urządzenia posiadające HEOS na pokładzie, np. soundbary, odtwarzacze sieciowe lub amplitunery AV. Teraz możesz wypełnić muzyką wszystkie pomieszczenia dzięki domowej sieci WI-FI.

teraz słuchaj muzyki także w wysokiej rozdzielczości

Darmowa apka HEOS zainstalowana na Twoim smartfonie pozwoli na dostęp do niesamowitej ilości muzyki z serwisów muzycznych online (jeśli są dostępne): Spotify Free oraz Premium, TIDAL, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer i inne - przesyłane bezprzewodowo przez Wi-Fi, AirPlay 2 czy Bluetooth. Bez stresu, sprawnie i stabilnie.

doskonale dostrojony dźwięk Hi-Fi możliwy w prawdziwym stereo

Wszystkie elemente akustycznej konstrukcji głośnika zostały starannie dobrane, a precyzyjne strojenie przez inżynierów akustyków wyposażyło głośniki Denon Home w najlepszy w swojej klasie dźwięk. Każdy jeden głośnik Denon Home brzmi doskonale, a gdy połączysz w parę dwa takie same głośniki, możesz słuchać ulubionych kolekcji muzycznych w prawdziwej jakości stereo Hi-Fi.

Denon Home 350
dźwięk, który zapiera dech

Nasz flagowy głośnik Denon Home 350 przekona Cię o swoich zaletach akustycznych nawet w dużym pomieszczeniu, w którym go ustawisz.

kup teraz

Denon Home 250
mocny dźwięk z niewielkich wymiarów

Imponująca, duża scena dźwiękowa świadcząca o wysokich parametrach akustycznych z niewielkich rozmiarów głośnika.

kup teraz

Denon Home 150
duża moc niewielkiego głośnika

Ciesz się muzyką o niesamowitym brzmieniu, typowym dla Denona. Niewielki Denon Home 150 doskonale nadaje się do mniejszych pomieszczeń, doskonale sprawdzi się nawet w wilgotnych łazienkach, czy kuchniach.

kup teraz