więcej niż Action

4K/120FPS Edytor AI superszerokie pole widzenia

HorizonSteady

Wszechstronna możliwość montażu

Magnetyczny design

Wodoodporność do 10 m1

Wyświetlacz OLED

Edytor AI

DJI Action 2 - niezawodna kamera dla wymagających twórców

Twórz zachwycające ujęcia niemal w każdych warunkach. Wodoodporna, modułowa kamera DJI Action 2 umożliwia nagrywanie zaskakująco płynnych filmów 4K/120FPS, które możesz od razu edytować i udostępniać za pomocą aplikacji DJI Mimo. Magnetyczny design urządzenie pozwala na szybką wymianę akcesoriów i modułów, a szereg kreatywnych funkcji pomoże Ci uatrakcyjnić każdy materiał. Obsługę kamery ułatwia wbudowany wyświetlacz dotykowy z intuicyjnym menu, które jest dostępne również w języku polskim.

Wygodnie wymieniaj akcesoria

Co wyróżnia nową kamerę DJI Action 2? Modułowy, magnetyczny design! Teraz w mgnieniu oka wymienisz akcesoria i bez trudu poszerzysz możliwości urządzenia za pomocą odpowiednich modułów - z ekranem dotykowym lub z akumulatorem. Już nie musisz się obawiać, że przez skomplikowany, czasochłonny montaż dodatkowych elementów stracisz okazję do wykonania oryginalnego ujęcia! Chcesz więcej? Uwolnij ręce i zawieś sobie kamerę na szyi za pomocą wchodzącej w skład zestawu magnetycznej zawieszki.

Twórz jeszcze ciekawsze materiały z aplikacją DJI Mimo

Przekonaj się, jak proste może być tworzenie zachwycających materiałów. Dostępna również w języku polskim aplikacja DJI Mimo pozwala wygodnie edytować filmy i udostępniać je znajomym. Zapewnia też prosty dostęp do mnóstwa ciekawych funkcji DJI Action 2. Stwórz spektakularne ujęcie Timelapse lub wypróbuj Edytor AI, który w jednej chwili wybierze najlepsze fragmenty Twoich nagrań, a następnie uzupełni je o przejścia i muzykę. Na końcu wygeneruje krótki film, który możesz od razu przesłać do swoich mediów społecznościowych!

Wybierz odpowiedni zestaw dla siebie

W sprzedaży dostępne są 2 warianty zestawu DJI Action 2 - wybierz ten, który lepiej zaspokoi Twoje potrzeby! Power Combo zawiera moduł z akumulatorem, który pozwala nagrywać nawet przez 180 minut i ma wbudowane gniazdo na kartę microSD. Dzięki temu możesz tworzyć jeszcze więcej zachwycających materiałów! W skład zestawu Dual-Screen Combo wchodzi moduł z ekranem dotykowym. Dodatkowy wyświetlacz OLED, 4-mikrofonowy system Matrix Stereo i czas pracy do 160 minut sprawiają, że będzie to idealna opcja dla vlogerów. Po prostu uruchom kamerę i opowiedz swoją historię!

1 Jedynie kamera DJI Action 2 jest wodoodporna. Moduł przedniego ekranu dotykowego i moduł zasilania nie są wodoodporne. Jeśli zamierzasz używać kamery pod wodą przez długi czas (na przykład w trakcie nurkowania) lub w warunkach wysokiego ciśnienia (na przykład podczas skoków do wody), zalecamy korzystanie z Etui wodoodpornego. Kamera DJI Action 2 oraz Etui wodoodporne mają stopień ochrony IP68. Nie używaj kamery w źródłach termalnych ani nie wystawiaj jej na działanie substancji żrących.