NOWOCZESNE FOTELE GAMINGOWE
X-KOM G4M3R

Poznaj fotele gamingowe serii x-kom G4M3R – Dojo, Akhara i Kalari, które idealnie komponują się z wyposażeniem pokoju gracza. Dla atrakcyjnej prezencji i wygody użytkownika pokryto je odpornymi na przecieranie, wielowarstwowymi materiałami klasy premium – tkaniną i skórą PU. Zwieńczeniem unikalnego, sportowego designu kubełkowych siedzisk jest haftowany napis G4M3R

NAJWYŻSZY LEVEL
KOMFORTU

Fotele wypełnione są formowaną na zimno pianką o dużej gęstości, która dostosowuje się do postury gracza pod wpływem emitowanego przez organizm ciepła. Newralgiczne odcinki kręgosłupa podeprą także dwie poduszki z pianki MEMORY – pod lędźwie i szyję. Druga wypełniona dodatkowo żelem, który zapewni przyjemne schłodzenie okolic karku w czasie emocjonującej batalii.

SZEROKI ZAKRES
REGULACJI

W fotelach dla graczy serii x-kom G4M3R zastosowano nowoczesny mechanizm Tilt Frog oferujący szeroki zakres regulacji i pozwalający na odprężające bujanie się. Oparcie odchylane od 90 do 155° zablokujesz w dowolnej pozycji, dostosowanej do pracy, gamingu, oglądania filmów czy relaksu między pojedynkami. Wszystkie fotele wyposażono też w podłokietniki 4D regulowane w aż czterech płaszczyznach.

TRWAŁA
KONSTRUKCJA

Stelaż siedziska stanowi bardzo wytrzymała stalowa rama, całkowicie pokryta pianką. Wykorzystano także najwyższej, czwartej klasy podnośnik, z certyfikatem SGS, o udźwigu aż do 181 kg. Podstawą konstrukcji jest mocny a jednocześnie lekki pięcioramienny, aluminiowy krzyżak. Na nim umieszczono gumowe koła o średnicy 60 mm, które gładko i cicho suną po podłodze, nie rysując.

WSZYSTKIE MODELE FOTELI G4M3R

sprawdź