Galaxy Z Fold2 5G

przedsprzedaż

Zamów Galaxy Z Fold2 5G. Przyszłość jest tu i teraz.

zamów w przedsprzedaży sprawdź

roczna ochrona Twojego urządzenia

Skorzystaj z dodatkowego komfortu ochrony na wypadek przypadkowego uszkodzenia telefonu. Samsung daje Ci możliwość naprawy urządzenia na preferencyjnych warunkach, jeśli w ciągu roku od zakupu ulegnie ono uszkodzeniu. Zarejestruj swój nowy Galaxy Z Fold2 5G w ciągu 30 dni od odbioru ze sklepu i przystąp do programu.
Rejestracja dostępna po 18.09.2020.

Naprawa urządzenia wiąże się z kosztem dla Klienta w wysokości 675,27zł. Rejestracja będzie możliwa po 18.09.2020 r. na stronie organizatora

zamów w przedsprzedaży

dwa ekrany do dyspozycji

Galaxy Z Fold2 5G dostarcza nowych możliwości i wrażeń, zarówno przy rozłożonym, jak i złożonym ekranie. Jest wyjątkowo poręczny i możesz go obsługiwać jedną ręką. Rozłożony zyskuje imponujący rozmiar tabletu (7,6”). Wyświetlacz wykonany w technologii Dynamic AMOLED charakteryzuje się nasyconymi kolorami oraz wysokim kontrastem. Dzięki trybowi Flex ustawisz ekran jak chcesz.

ulepszona produktywność

Galaxy Z Fold2 5G to smartfon i tablet w jednym. Główny wyświetlacz ma przekątną 7,6 cala i rozdzielczość 1768 x 2208, natomiast wyświetlacz zewnętrzny ze wzmocnionym szkłem Gorilla Glass 7 ma 6,2 cala i rozdzielczość 816 x 2260. Pracując na rozłożonym telefonie możesz korzystać z funkcji przeciągnij i upuść (drag&drop), która umożliwia natychmiastowe przesyłanie treści pomiędzy aplikacjami. Dodatkowo, używając bezprzewodowego łącza DeX połączysz smartfon z telewizorem lub monitorem. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz używać smartfona jak komputera.

doświadczenia premium

Galaxy Z Fold2 5G zaprojektowany został z największą starannością, która nadaje mu niepowtarzalnej elegancji - matowe, gładkie w dotyku wykończenie ze szkła i metalu. Cienka ramka zapewnia idealne ułożenie w dłoni. Dopasuj smartfon do swojego stylu, wybierając jeden z kolorów: Klasyczną Czerń lub Szlachetną Miedź. Dodatkowo odporna powłoka ochroni smartfon przed kroplami wody. Komfort użytkowania - płynne działanie podczas pracy, oglądania i grania, zapewnia podwójna bateria o łącznej pojemności 4500 mAh oraz superszybkie ładowanie 25W i bezprzewodowe ładowanie 10W.