obierz kierunek na bezpieczeństwo

poznaj ekosystem Garmin Dezl

sprawdź
nawigacje dezl

nawigacje Dezl LGV

Nawigacje satelitarne dēzl™ LGV610, dēzl LGV710, dēzl LGV810 i dēzl LGV1010 stanowią prawdziwe ułatwienie dla kierowców samochodów ciężarowych.

Urządzenia te oferują funkcję wyznaczania tras i ostrzeżenia drogowe dostosowane do wielkości i masy pojazdu, przydatne wskazówki dotyczące tankowania i przerw oraz nowoczesne funkcje planowania przyjazdu.

Obrazy satelitarne BirdsEye pomagają zapewnić bezproblemowy przyjazd dzięki obrazom lotniczym o wysokiej rozdzielczości przedstawiającym doki załadunkowe, wjazdy dla ciężarówek i bramki bezpieczeństwa. Wyświetlacze we wszystkich urządzeniach zapewniają wyraźny widok i łatwość obsługi podczas manewrowania.

słuchawki dezl

słuchawki Dezl Headset

Zestawy słuchawkowe dēzl 100 i dēzl 200 firmy Garmin zostały stworzone z myślą o zawodowych kierowcach, którzy chcą słyszeć lepiej, rozmawiać dłużej i jeździć mądrzej. Wprowadzają nowy poziom czystości dźwięku i wydajności do samochodowego zestawu audio.

Zaawansowane zestawy słuchawkowe, dostępne w wersji na jedno ucho lub w wersji konwertowalnej (z możliwością odczepienia drugiej słuchawki), zostały zaprojektowane, aby zagwarantować doskonałą jakość dźwięku nawet w głośnym otoczeniu.

Aktywna redukcja szumów (ANC) w każdej słuchawce oraz regulowany mikrofon na wysięgniku umożliwiają niezakłóconą komunikację podczas jazdy. Wysokiej jakości materiały i miękkie nauszniki z pianką memory zapewniają całodzienny komfort noszenia i trwałość. Ponadto zestaw słuchawkowy można sparować z nawigacją satelitarną dēzl™ LGV do pojazdów ciężarowych (sprzedawaną oddzielnie), dzięki czemu komunikaty nawigacyjne płynnie łączą się ze strumieniem dźwięku zestawu słuchawkowego, a użytkownik nie musi odrywać wzroku od drogi.

sprawdź produkty

zegarek dezl

zegarek Instinct Dezl Edition

Instinct 2 - dēzl Edition to wytrzymały smartwatch zaprojektowany z myślą o zawodowych kierowcach pojazdów ciężarowych, którzy chcą monitorować stan zdrowia i samopoczucia, krótkie, spontaniczne treningi, a także codzienne pomiary przerw, by utrzymać zdrowy tryb życia w trasie.

Zoptymalizuj swój odpoczynek, a monitorowanie tętna , oddechu, poziomu stresu czy snu pomoże Ci poczuć się jeszcze lepiej we własnym ciele. Połącz zegarek z aplikacją dēzl na kompatybilnym smartfonie, aby uzyskać porady treningowe, które idealnie dopasują trening do Twoich przerw i płać w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin PayTM.

sprawdź

rejestratory Garmin Dash Cam

Poznaj nową serię samochodowych rejestratorów jazdy Garmin Dash Cam. Te niewielkie i dyskretne kamery posiadają niezwykle szeroki kąt widzenia, GPS oraz system kontroli głosowej.

Kamery mogą nagrywać video w jakości HD 1080p lub 1440p, dzięki czemu nie umknie im żaden ważny szczegół. Co więcej, świetnie spisują się także w warunkach słabego oświetlenia. W razie wypadku, materiał jest automatycznie zapisywany, by potem można było go odtworzyć bezpośrednio na urządzeniu lub poprzez aplikację Garmin Drive™.

Niektóre modele posiadają także funkcję ostrzeżeń dla kierowców – po prostu patrz przed siebie i jedź.

sprawdź
rejestratory dezl
Pole widzenia 140 lub 180-stopniowy kąt widzenia, pozwalający na nagranie także dodatkowych elementów obrazu, w tym ruch na skrzyżowaniach
Wysoka rozdzielczość Kamera o wysokiej jakości z matrycą 3.7 megapiksela, nagrywająca w jakości 1440p.
Ostrzeżenie dla kierowców Ostrzeżenia o kolizji czołowej oraz o opuszczeniu pasa ruchu¹ a także przed fotoradarami monitorującymi przekroczenia prędkości i rejestratorami jazdy na czerwonym świetle
Automatyczne wykrywanie wypadków Dzięki czujnikowi G-sensor i sprzężeniu z GPS, urządzenie może wykryć wypadek i uderzenie, a następnie automatycznie zapisać materiał video moment zdarzenia.
Kontrola głosowa Kontrola głosowa pozwala na uruchamianie i zatrzymywanie pracy urządzenia, robienie zdjęć oraz włączanie trybu nagrywania Travelapse™.
Automatyczne wykrywanie wypadków Dzięki czujnikowi G-sensor i sprzężeniu z GPS, urządzenie może wykryć wypadek i uderzenie, a następnie automatycznie zapisać materiał video moment zdarzenia.
Automatyczna synchronizacja Przeglądaj i udostępniaj materiał bezprzewodowo na 4 różnych urządzeniach dzięki aplikacji Garmin Drive.
Funkcja Clarity™ HDR Zapewnia lepsza widoczność w warunkach słabego oświetlenia – także w nocy.

kamery cofania do BC50

Bezprzewodowe kamery samochodowe z serii BC™ 50 pomagają pewnie i bezpiecznie cofać, nawet podczas manewrowania dłuższymi pojazdami lub przyczepami.

Dzięki rozdzielczości HD i szerokiemu polu widzenia kamera ta pozwala wyraźnie zobaczyć, co znajduje się z tyłu pojazdu. Niezależnie od tego, czy użytkownik chce zjechać przyczepą z łodzi, zaparkować kampera w ciasnym, ale malowniczym miejscu, czy cofnąć ciężarówkę do rampy załadunkowej, duży zasięg transmisji (15 m/50') pozwala zobaczyć dokładnie, gdzie przemieszcza się pojazd za pośrednictwem kompatybilnej nawigacji satelitarnej (informacje o kompatybilnych urządzeniach można znaleźć na stronie Garmin.com/bc50).

Bezprzewodowa kamera BC 50 z funkcją Night Vision zapewnia wyjątkową widoczność również w ciemności dzięki oświetleniu NightGlo™.

sprawdź
kamery cofania
Przejrzysty obraz Kamera o wysokiej rozdzielczości, do 720p HD, zapewnia wyraźny widok z tyłu pojazdu podczas cofania. Bezprzewodowo paruje się także z kompatybilnymi nawigacjami satelitarnymi Garmin (kompatybilne urządzenia sprawdzić można na Garmin.com/bc50)
Night vision Kamera BC 50 z trybem Night Vision jest wyposażona w technologię NightGlo™, która oświetla to, co znajduje się za pojazdem, zapewniając wyjątkową widoczność w nocy.
Duży zasięg sieci bezprzewodowej Duży zasięg transmisji wynoszący 15 metrów (50') sprawia, że kamera idealnie nadaje się do wszystkich typów pojazdów, w tym dłuższych półciężarówek, kamperów i przyczep.
Szerokie pole widzenia Szerokie, 160-stopniowe pole widzenia daje pełny obraz tego, co znajduje się za pojazdem.
Wytrzymała konstrukcja Wytrzymała, kompaktowa konstrukcja z klasą odporności na warunki atmosferyczne IP671 oznacza, że kamera BC 50 jest odporna na deszcz, śnieg i trudne warunki drogowe.
Przedłużacz Opcjonalny przedłużacz o długości 15 m (sprzedawany oddzielnie) zwiększa zasięg transmisji, zapewniając zakres do 30 m (100') w przypadku większych pojazdów i konfiguracji z przyczepą samochodową.
Zasilanie Wymaga podłączenia do 12- lub 24-woltowego źródła zasilania, takiego jak światła cofania pojazdu; zalecana profesjonalna instalacja
zestaw Garmin

1. Zegarek Instinct Dezl Edition
2. Rejestrator DashCam
3. Nawigacja LGV
4. Słuchawki Dezl Headset
5. Kamera cofania BC-50

sprawdź wszystkie produkty z serii DEZL

wszystkie akcesoria samochodowe Garmin

sprawdź