zarejestruj drukarkę w HP Instant Ink
a tusz zamówi się sam

subskrybuj i oszczędzaj

jak działa Instant Ink?

HP Instant Ink to usługa subskrypcji tuszu,
która sprawia, że drukowanie jest:

tańsze nawet o 70%

nieprzerwane

ekologiczne

jak zamówić Instant Ink?

zarejestruj drukarkę i wybierz w aplikacji HP Smart usługę Instant Ink

dopasuj plan subskrypcji w oparciu o miesięczną liczbę drukowanych stron

pozwól drukarce... drukować. Sama zamówi tusz, gdy będzie się kończył

drukuj do woli, płacąc tyle samo za strony kolorowe i czarno-białe

który plan będzie dla ciebie najlepszy?

Liczba drukowanych stron
miesięcznie:

Ile kosztuje miesięczna subskrypcja
HP Instant Ink?

4,99 PLN

kup drukarkę kompatybilną z usługą Instant Ink

często zadawane pytania

Co otrzymuję?

Gdy się zarejestrujesz, otrzymasz od HP zestaw startowy – wkład z tuszem przeznaczony dla usługi HP Instant Ink. Kolejne przesyłki z tuszem zostaną wysłane wtedy, gdy wkład będzie bliski wyczerpania. Nie musisz się niczym przejmować, ponieważ Twoja drukarka sama wyśle powiadomienie, które spowoduje automatyczne nadanie przesyłki z zestawem wkładów.

Jak wybrać subskrypcję?

Plan subskrypcji dopasowany jest do Twojego zużycia. Jeśli nie wiesz, jak dużo drukujesz, nie przejmuj się — w każdej chwili możesz bezpłatnie zmienić swoją subskrypcję lub z niej zrezygnować. Liczbę stron drukowanych w ciągu miesiąca możesz śledzić w aplikacji HP Smart.

Gdzie oszczędzam?

W subskrypcji HP Instant Ink wydruki kolorowe kosztują Cię tyle samo co czarno-białe. Oszczędności powstają również dzięki temu, że produkowane są wi większe wkłady w mniejszych opakowaniach, a ich wysyłka ma miejsce dopiero wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Czy mogę zmienić subskrypcję?

Tak. W każdej chwili możesz zmienić subskrypcję lub zupełnie z niej zrezygnować. Nie ma żadnych opłat rocznych. Jeśli w danym miesiącu nie wykorzystasz limitu stron, nadwyżka przejdzie na kolejny miesiąc. Jeśli limit nie wystarcza, możesz dokupić więcej stron.

Jak zacząć?

Jeśli już masz odpowiednią drukarkę HP, kliknij tutaj, aby wypróbować subskrypcję HP Instant Ink. Możesz też skorzystać z odpowiedniej opcji w aplikacji HP Smart. Jeśli szukasz drukarki kompatybilnej z usługą, możesz kupić ją w naszym sklepie. Listę urządzeń znajdziesz tutaj.

Co z niewykorzystanymi stronami?

Jeśli nie wykorzystasz miesięcznego limitu stron, zostaną one dodane do Twojego konta jako nadwyżka. W ramach planów subskrypcji z tuszem możesz zachować nadwyżkę równą 3-krotności liczby stron w subskrypcji (na przykład, w przypadku subskrypcji obejmującej 50 stron będzie to 150 stron).

Czy każda drukarka HP może korzystać z subskrypcji HP Instant Ink?

Obecnie tylko niektóre z nowych modeli drukarek HP pozwalają na korzystanie z subskrypcji HP Instant Ink. Starsze drukarki HP nie są zgodne z usługą HP Instant Ink. Listę kompatybilnych urządzeń znajdziesz tutaj.