Czym jest
Huawei Mobile Services?
Najnowsze smartfony HUAWEI działają na systemie operacyjnym Android.
Ekosystem Huawei oparty jest na nowatorskim, autorskim rozwiązaniu Mobile Services (HMS) zastępującym Google Mobile Services. Od kiedy smartfony Huawei przestały mieć fabrycznie instalowane usługi Google, to aplikacje takie jak przeglądarka internetowa, sklep z aplikacjami AppGallery, skrzynka pocztowa, kalendarz, czy usługi chmury tworzą autorskie zintegrowane środowisko usług, zapewniające wygodę korzystania z urządzeń Huawei i dające klientom dostęp do dużej ilości treści od razu ze swoimi produktami.

W ramach mobilnych usług Huawei masz dostęp do:


Jak pobrać wszystkie aplikacje,
których potrzebujesz?
Masz 3 proste możliwości
na pobranie aplikacji:

Phone Clone
AppGallery
Wyszukiwarka Petal
Phone Clone
1.
Przenieś dane ze swojego starego smartfona za pomocą aplikacji Phone Clone
Szybkie i bezpieczne rozwiązanie
Z łatwością przeniesiesz dane ze starego telefonu na nowy dzięki aplikacji Phone Clone. Nieważne, czy jesteś użytkownikiem systemu iOS, czy Android, aplikacja jest kompatybilna z Twoim telefonem niezależnie od marki.
AppGallery
2.
Pobierz aplikacje
z AppGallery
Wejdź do świata aplikacji
AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami, w którym znajdziesz tysiące aplikacji ułatwiających każdy aspekt życia: prowadzenie konta, płatności z aplikacjami bankowymi, zakupy w ulubionych sklepach, dostęp do najlepszych restauracji i diet, gry dla najbardziej wymagających graczy, najlepsze filmy, muzyka, czy książki. AppGallery to również konkursy, w których zdobyć można fantastyczne benefity w aplikacjach, ale także atrakcyjne nagrody, jak urządzenia Huawei.
Wyszukiwarka
Petal
3.
Pobierz aplikacje przez wyszukiwarkę Petal
Wyszukiwarka Petal to również wyszukiwarka aplikacji. Dzięki widgetowi na ekranie głównym z łatwością znajdziesz wszystkie niezbędne aplikacje.
Wyszukiwarka Petal to nie tylko aplikacje, to również dostęp do lokalnych i globalnych informacji w różnych kategoriach. Aplikacja Petal Search pozwala przede wszystkim na przeglądanie najnowszych newsów i informacji, wyszukiwanie atrakcji w pobliżu, zaplanowanie podróży, zrobienie zakupów czy odnalezienie lokalnych firm i biznesów w Twojej okolicy. Wyszukiwarka Petal oferuje przydatne narzędzia takie jak tłumacz, czy kalkulator kursu walut.


Zainstaluj swoje ulubione aplikacje
na tablecie HUAWEI
dowiedz się więcej


Czy mogę płacić smartfonem nowej
generacji Huawei?
W AppGallery dostępne są aplikacje banków, w których m.in. zapłacisz kodem BLIK: PKO BP*, Alior Bank*, Millennium Bank*, mBank*, Credit Agricole, Getin oraz Noble Bank. Płatności zbliżeniowe realizować można także w aplikacji Curve.

W AppGallery znajdziesz również aplikację do zarządzania finansami Revolut.

*posiadając aplikację tego banku, możesz płacić zbliżeniowo

Więcej aplikacji bankowych wkrótce.


Czy na smartfonach Huawei
działają mapy?
Mapy Petal
Odkrywaj świat na nowo
Aplikacja Mapy Petal pozwala na odkrywanie świata w nowy sposób i daje możliwość nie tylko sprawdzenia Twojej lokalizacji, ale także zaplanowania dojazdu do wyznaczonego celu samochodem, pieszo, rowerem lub komunikacją publiczną.

Używając jej masz dostęp do wskazówek dotyczących podróży, ale także do informacji drogowych w czasie rzeczywistym, co pozwoli Ci na najszybsze dotarcie do celu omijając korki zarówno samochodem, rowerem, pieszo, czy transportem publicznym.

W AppGallery można znaleźć również inne aplikacje ułatwiające nawigację: AutoMapa, Yanosik, TomTom, NaviExperts, MAPS.ME i wiele innych.


Dodatkowe aplikacje, z których
możesz skorzystać

Przeglądarka
Nowa jakość połączenia
Przeglądarka umożliwia bardzo szybkie połączenie, wygodne wyszukiwanie, i pełną ochronę prywatności dla użytkowników smartfonów i tabletów. Jednocześnie dzięki usłudze Newsfeed zawsze będziesz na bieżąco.

Email i kalendarz
Na smartfonach Huawei są preinstalowane aplikacje pocztowe i kalendarz.

Swoje konto e-mail możesz bardzo łatwo dodać do aplikacji pocztowej. Kalendarz automatycznie synchronizuje się z kontami pocztowymi.

Chmura
Bezpiecznie przechowuj dane
Twoje zdjęcia, filmy, kontakty i inne ważne dane będą bezpiecznie przechowywane
w Chmurze. Usługa umożliwia tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych oraz ustawień telefonu. Korzystaj z bogatych zasobów pamięci w dowolnej chwili.
To szczególnie przydatne rozwiązanie
w przypadku utraty lub zgubienia urządzenia.
Zdrowie
Zadbaj o to, co najważniejsze
Aplikacja Zdrowie współpracuje z szeroką gamą smartwatchy i opasek sportowych HUAWEI. Otwiera to przed Tobą nowe możliwości personalizacji ustawień akcesoriów audio, urządzeń sieciowych i nie tylko. Pomoże Ci prowadzić zdrowy tryb życia i monitorować Twoją aktywność każdego dnia. Zmotywuje Cię do działania i dostarczy szczegółową wiedzę na temat Twoich postępów.
AI Life
Bądź w centrum
inteligentnych rozwiązań
Aplikacja AI Life pozwoli Ci wygodnie zarządzać inteligentnymi urządzeniami. Otwiera przed Tobą nowe możliwości personalizacji ustawień akcesoriów audio, urządzeń sieciowych i nie tylko.Lista 100 najpopularniejszych aplikacji
Jak je zainstalować?
YouTube Informuję, że aplikacja YouTube działa tylko w przeglądarce internetowej. Witryna YouTube.com posiada wszystkie funkcje aplikacji z wyjątkiem automatycznego odtwarzania oraz przewijania filmów w funkcji VR.
Google Maps Zachęcamy do korzystania z przeglądarkowej wersji Map Google. Polecamy również naszą nową aplikację Mapt Petal, która spełnia dokładnie te same funckje, co Google Maps. W AppGallery są dostępne również inne aplikacje do nawigacji, jak: Yanosik , maps.me
Google Drive Informuję, że z Dysku Google można korzystać bezpośrednio poprzez przeglądarkę. Pliki zapisane na Dysku można bez problemu pobierać i zapisywać w pamięci wewnętrznej telefonu.
Zachęcamy również do korzystania z Chmury Huawei, do której można mieć dostęp bezpośrednio z telefonu, po zalogowaniu się do konta ID Huawei na urządzeniu mobilnym.
Google Chrome Zachęcam do korzystania z naszej preinstalowanej przeglądarki internetowej Huawei Browser.
Facebook Messenger Informuję, że aplikacja Messenger może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Istnieje możliwość korzystania z komunikatora poprzez przeglądarkę na stronie Facebook. Okna czatu będą dostępne po włączeniu opcji „wersja na komputer” w ustawieniach witryny.
Gmail Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji E-mail. Aplikacja pozwala na podpięcie konta pocztowego Gmail, jak również innych adresów e-mail.
Dostęp do poczty Gmail można też uzyskać korzystając z przeglądarki internetowej.
WhatsApp Informuję, że aplikacja WhatsApp może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
 Plik instalacyjny aplikacji jest dostępny w AppGallery, a także można pobrać ze strony producenta w formie pliku APK.
Facebook Informuję, że aplikacja Facebook może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Możliwe jest również korzystanie z portalu za pomocą przeglądarki internetowej.
Google Photos W celu zarządzania zdjęciami zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Galeria. Informuję, że Zdjęcia Google można uruchomić korzystając bezpośrednio z przeglądarki.
Zapisane pliki można bez problemu pobierać i zapisywać w pamięci wewnętrznej telefonu.
Allegro Informuję, że aplikacja Allegro może zostać pobrana z AppGallery.
Instagram Informuję, że aplikacja Instagram może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.Zachęcamy również do korzystania ze strony internetowej portalu.
Google translate Informuję, że aplikacja Tłumacz Google może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Proponujemy również korzystanie z funkcji Tłumacza w Wyszukiwarce Petal.
Spotify Informuję, że aplikacja Spotify może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
OLX Zachęcamy do korzystania z przeglądarkowej wersji platformy OLX.
AliExpress Informuję, że aplikacja AliExpress może zostać pobrana z AppGallery.
Google calendar Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Kalendarza. Kalendarz synchronizuje się z preinstalowaną aplikacją pocztową e-mail. Alternatywą jest pobranie innych aplikacji kalendarza dostępnych w AppGallery.
Informuję, że Kalendarz Google można uruchomić korzystając bezpośrednio z przeglądarki.
Netflix Informuję, że aplikacja Netflix może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Zachęcamy również do korzystania z usług innych serwisów streamingowych np.Player, VOD.pl, ipla.
Jakdojadę Informuję, że aplikacja Jakdojade może zostać pobrana z AppGallery.
mBank Informuję, że aplikacja mBank może zostać pobrana z AppGallery.
Messages (SMS) Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji do obsługi wiadomości tekstowych.
Yanosik Informuję, że aplikacja Yanosik może zostać pobrana z AppGallery.
Microsoft World PPliki Microsoft Office są dostępne m.in. instalując aplikację WPS Office.
Informuję, że aplikacja Microsoft Word może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Możliwe jest również pobranie pakietu Microsoft Office z AppGallery.
Shazam Informuję, że aplikacja Shazam może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Rossman Informuję, że aplikacja Rossman może zostać pobrana z AppGallery.
Snapchat Informuję, że aplikacja Snapchat może zostać pobrana z AppGallery.
Adobe Acrobat Reader Zachęcam do korzystania z programów alternatywnych dostępnych w AppGallery np. PDF Reader.
Informuję, że aplikacja Adobe Acrobat Reader może zostać wyszukana i pobrana poprzez Wyszukiwarkę Petal Po zalogowaniu się za pomocą konta Google, program działa poprawnie.
LinkedIn Informuję, że aplikacja LinkedIn może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Aplikację można wyszukać również i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Google Docs Zachęcamy do korzystania z pakietu Microsoft Office lub WPS Office Lite dostępnych do pobrania poprzez AppGallery.
IKO Informuję, że aplikacja IKO może zostać pobrana z AppGallery.
Google Sheets Zachęcamy do korzystania z pakietu Microsoft Office lub WPS Office Lite dostępnych do pobrania poprzez AppGallery.
Play24 Zachęcamy do korzystania z wersji przeglądarkowej platformy Play24.
Calculator Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Kalkulatora.
Alternatywą jest też pobranie innych aplikacji typu kalkulator np. z AppGallery.
Uber Zachęcamy do korzystania z przeglądarkowej wersji usługi Uber.
Jako alternatywę polecamy również aplikcję BOLT, czy iTaxi, które sa dostępne w AppGallery
Skycash Informuję, że aplikacja SkyCash może zostać pobrana z AppGallery.
Microsoft Excel Informuję, że aplikacja Microsoft Excel może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Zachęcam również do korzystania z pakietu Microsoft Office lub WPS Office Lite dostępnych do pobrania poprzez AppGallery.
Moje ING Pracujemy nad tym, aby wkrótce aplikacja bankowa była dostępna w AppGallery.
Do tego czasu zachęcamy do korzystania z usług moje ING za pomocą przeglądarki. Zachęcam również do zgłosznia bankowi prośby o dodanie aplikacji na AppGallery.
Mój T-Mobile Informuję, że aplikacja Mój T-Mobile może zostać pobrana za pomocą AppGallery.
Microsoft Outlook Zachęcam do korzystania z preinstalowanej aplikacji E-mail, z która można zintegrować wszystkie adresy e-mail.
Aplikacja Microsoft Outlook dostępna jest też na oficjalnej stronie producenta, a także może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Możliwe jest również korzystania z przeglądarkowej wersji platformy Microsoft Outlook.
Google Play Music Zachęcam do korzystania z innych aplikacji muzycznych, jak Deezer, Empik Music lub TIDAL, które można pobrać bezpośrednio z sklepu AppGallery.
Santander Mobile Pracujemy nad tym, aby wkrótce aplikacja bankowa była dostępna w AppGallery.
Do tego czasu zachęcamy do korzystania z usług Santander Mobile za pomocą przeglądarki. Zachęcam również do zgłosznia bankowi prośby o dodanie aplikacji na AppGallery.
Viber Messenger Informuję, że aplikacja Viber Messenger może zostać pobrana z AppGallery.
Twitter Informuję, że aplikacja Twitter może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Google Pay Informuję, że nie ma możliwości korzystania z usługi Google Pay. Już wkrótce zostanie uruchomiona usługa Huawei Pay.
Płatność zbliżeniowa jest dostępna w aplikacjach bankowych: IKO, mBank, Millennium, Alior Bank czy w aplikacji Revolut.
Booking.com Informuję, że aplikacja Booking.com może zostać pobrana za pomocą AppGallery.
Firefox Browser Rekomendujemy używanie preinstalowanej przeglądarki internetowej Huawei.
Aplikacja Firefox Browser może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Clock Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Zegara.
OTOMOTO Zachęcamy do korzystania z przeglądarkowej wersji platformy OTOMOTO.
Okla Speedtestl Informuję, że aplikacja Speedtest może zostać pobrana za pomocą AppGallery.
Pinterest Aplikacja Pinrest może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Bank Millenium Informuję, że aplikacja Banku Millennium może zostać pobrana z AppGallery.
Skype Aplikacja Skype może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Kontakty Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Kontaktów.
Pyszne.pl Informuję, że aplikacja Pyszne.pl może zostać pobrana z AppGallery.
Microsoft OneDrive Zachęcam do korzystania z pakietu Microsoft Office lub WPS Office Lite dostępnych do pobrania poprzez AppGallery.
Dostęp do OneDrive możliwy jest też z poziomu przeglądarki.
MobileMPK Informuję, że aplikacja MobileMPK może zostać pobrana z AppGallery.
Discord Zachęcam do korzystania z przeglądarkowej wersji Discord. Opcja zalogowania pojawi się po uruchomieniu wersji komputerowej w ustawieniach przeglądarki. Aplikacja Discord może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Dropbox Informuję, że aplikacja Dropbox może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Zachęcam też do korzystania z przeglądarkowej wersji platformy Dropbox.
Plus online Informuję, że aplikacja Plus online może zostać pobrana z AppGallery.
HBO MAX Aplikacja HBO MAX może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Telewizję HBO można również oglądać poprzez aplikację WP Pilot.
Zachęcam do korzystania z przeglądarkowej wersji HBO MAX.
mObywatel Informuję, że aplikacja mObywatel może zostać uruchomiona poprzez wejście na stronę internetową: https://www.gov.pl/web/mobywatel.
Aplikacja może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
TikTok Informuję, że aplikacja TikTok może zostać pobrana z AppGallery.
VCL Media Player Informuję, że aplikacja VCL może zostać pobrana z naszego sklepu z aplikacjami AppGallery.
Stocard Informuję, że aplikacja Stocard może zostać pobrana z naszego sklepu z aplikacjami AppGallery.
Blix Informuję, że aplikacja Blix może zostać pobrana z naszego sklepu z aplikacjami AppGallery.
AccuWeather Informuję, że aplikacja AccuWeather dostępna jest do pobrania w AppGallery.
Weather & Radar Informuję, że aplikacja Pogoda & Radar dostępna jest do pobrania w AppGallery.
WPS Officel Informuję, że aplikacja WPS Office dostępna jest do pobrania w AppGallery.
Librus Informuję, że aplikacja Librus dostępna jest do pobrania w AppGallery.
Messager Lite Informuję, że aplikacja Messenger Lite może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Istnieje również możliwość korzystania z Messenger’a w wersji przeglądarkowej, jednka nie jest to wersja lite.
Note Pad Zachęcam do korzystania preinstalowanej aplikacji Notatnik.
Dzienniczek Vulcan Informuję, że aplikacja Dzienniczek VULCAN może zostać pobrana z AppGallery.
W przypadku dalszych pytań zachęcam do skorzystania ze Społeczności Huawei, a szczególnie sekcji poświęconej AppGallery:
https://consumer.huawei.com/pl/community/list/?forumId=20286
TIDAL Informuję, że aplikacja Tidal Music może zostać pobrana z AppGallery.
Vitay Aplikacja Vitay może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Empik Informuję, że aplikacja Empik może zostać pobrana z AppGallery.
Player Informuję, że aplikacja Player może zostać pobrana z AppGallery.
Alior Mobile Informuję, że aplikacja Alior Mobile może zostać pobrana z AppGallery.
Twitch Aplikacja Twich może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Możliwe jest również korzystanie z wersji przeglądarkowej platformy Twitch, konieczne jest otworzenie strony w wersji przeznaczonej na komputery.
OpenFM Informuję, że aplikacja Open FM może zostać pobrana z AppGallery.
Zedge Aplikacja Zedge może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Dostępna jest również wersja przeglądarkowa aplikacji.
Clean Master Informuję, że aplikacja Clean Master może zostać pobrana z AppGallery.
Reddit Aplikacja Reddit może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Zachęcam również do korzystania z wersji przeglądarkowej Reddit’a.
Microsoft OneNote Aplikacja Microsoft OneNote może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
Możliwe jest również pobranie pakietu Microsoft Office z AppGallery.
Dostępna jest również wersja przeglądarkowa programu.
Amazon Shopping Informuję, że aplikacja Amazon Shopping może zostać pobrana z AppGallery.
Avast Antivirus Aplikacja Avast Antivirus może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
W AppGallery jest dostępnych wiele innych aplikacji anytwirusowych.
Wikipedia Informuję, że aplikacja Wikipedia może zostać pobrana z AppGallery.
GG Informuję, że aplikacja GG może zostać pobrana z AppGallery.
Poczta o2 Informuję, że aplikacja Poczta o2 może zostać pobrana z AppGallery.
CDA.PL Informuję, że aplikacja CDA.PL może zostać pobrana z AppGallery.
Pracuj.pl Informuję, że aplikacja Pracuj.pl może zostać pobrana z AppGallery.
Waze Aplikacja Waze może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
PayPal Aplikacja PayPal może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Aplikację można również wyszukać i zainstalować poprzez Wyszukiwarkę Petal.
TVP Sport Zachęcam do pobierania aplikacji TVP Sport z AppGallery.
WP Pilot Zachęcam do pobrania aplikacji z AppGallery.
WP Poczta Informuję, że aplikacja WP Poczta może zostać pobrana z AppGallery.
Microsoft PowerPoint Możliwe jest pobranie pakietu Microsoft Office z AppGallery.
Onet Informuję, że aplikacja Onet może zostać pobrana z AppGallery.
Audioteka Informuję, że aplikacja Audioteka może zostać pobrana z AppGallery.
CCC Informuję, że aplikacja CCC może zostać pobrana z AppGallery.
MAPS.ME Informuję, że aplikacja MAPS.ME może zostać pobrana z AppGallery.
/