turbodoładowane gry
Zdobądź grę Call of Duty®:
Modern Warfare® II na stronie
Battle.net za zakup objętej
promocją karty graficznej i
systemu Intel® Arc 5 lub 7.

Skorzystaj z oferty do 28 lutego 2023 roku.

sprawdź produkty objęte promocją

sprawdź

pełna wersja do pobrania

Call of Duty®: Modern Warfare® II przenosi graczy na arenę bezprecedensowego, globalnego konfliktu zbrojnego. Legendarni operatorzy oddziału specjalnego 141 powracają.

Infinity Ward oferuje swoim fanom nowoczesny model rozgrywki, a wraz z nim zupełnie nowe sposoby obsługi broni, zaawansowany system SI, nowego Rusznikarza oraz pakiet innych unowocześnień graficznych i funkcjonalnych, które wynoszą serię na zupełnie nowy poziom.

Oferta dostępna w witrynie Battle.net.wybierz 3 z 5 tytułów kreatywnych:

Edytuj i doskonal filmy, dodawaj do nich efekty wizualne i udostępniaj je – PowerDirector 365 oferuje profesjonalne, intuicyjne narzędzia do edytowania filmów.

Niewiarygodna ostrość wydruków. Wysokiej rozdzielczości kadrowanie podczas obróbki. Zdjęcia robione iPhonem wyglądające, jakby pochodziły z cyfrowej lustrzanki.

Niezależnie od tego, w jakim celu powiększasz swoje zdjęcia, zawsze chcesz, żeby miały jak najlepszą rozdzielczość. Gigapixel AI to obecnie jedyny dostępny produkt, który potrafi zwiększyć szczegółowość powiększanych zdjęć.

XSplit pozwala użytkownikom prywatnym i firmom łączyć się, tworzyć treści i wymieniać się pomysłami.

Organizuj wirtualne wydarzenia, twórz treści transmitowane na żywo i nie tylko za pomocą programu XSplit Broadcaster. Skorzystaj z najlepszego w swojej klasie, wykorzystującego sztuczną inteligencję programu XSplit VCam, aby usuwać, rozmywać i zmieniać wirtualne tła.

Zaimportuj swoje modele i ciesz się natychmiastowym realizmem podczas procesu twórczego. Zamiast stosować przestarzałe sztuczki w trakcie renderowania, teraz możesz zdać się na zdrowy rozsądek. Oprogramowanie D5 jest proste w obsłudze i pozwala bezproblemowo korzystać z zasobów, dzięki czemu z łatwością zwizualizujesz swoje pomysły, opierając się na intuicji.

Video Pro X to rewolucyjne oprogramowanie do edycji wideo, które zapewnia wiele imponujących profesjonalnych, nowatorskich narzędzi. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, dzięki czemu możesz edytować filmy szybciej i łatwiej niż przy użyciu innego oprogramowania tego typu.
zacznij teraz

Kup objętą promocją kartę graficzną i system Intel® Arc 5 lub 7.  1. Przejdź do witryny softwareoffer.intel.com/gamingaccess.
  2. Zaloguj się lub utwórz konto. Uwaga: do weryfikacji i uzyskania dostępu do konta jest wymagany numer telefonu.
  3. Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź klucz główny do 28 lutego 2023 r., aby odebrać swoje oprogramowanie.
  4. Wyraź zgodę na regulamin oferty i wypełnij krótką ankietę.
  5. Wybierz i pobierz dostępne oprogramowanie.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Aby wziąć udział, musisz zakupić kwalifikujące się urządzenie Intel® od dystrybutora uczestniczącego w promocji nie później niż do 31 stycznia 2023 r. lub we wskazanym przez niego terminie, utworzyć konto Intel® Single Sign On (co wymaga podania numeru telefonu do weryfikacji i uzyskania dostępu do konta), wprowadzić ważny klucz główny do 28 lutego 2023 r. i wypełnić krótką ankietę w witrynie https://softwareoffer.intel.com/gamingaccess. Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia tytułów w ofercie innymi o takiej samej lub wyższej wartości. Niektóre tytuły mogą nie być dostępne dla wszystkich użytkowników z powodu ograniczeń wiekowych. Oferta może zostać zmieniona, anulowana lub zawieszona w dowolnym momencie, z jakiegokolwiek powodu, bez powiadomienia, według uznania firmy Intel, jeśli sprawiedliwość lub uczciwość Promocji została naruszona, czy to z powodu błędu ludzkiego, czy technicznego. Sponsorem oferty jest firma Intel Corporation z siedzibą pod adresem 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, Stany Zjednoczone. Informacje przesyłane przez użytkownika są gromadzone, przechowywane, przetwarzane i używane na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Aby uzyskać więcej informacji na temat szczegółów oferty, kryteriów kwalifikacji, ograniczeń oraz naszej polityki prywatności, odwiedź witrynę https://softwareoffer.intel.com/offer/22Q3-34/terms/gamingaccess.

© Prawa autorskie 2022 Intel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Intel i logo Intel są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wszystkie inne nazwy, logo i znaki towarowe są własnością odpowiednich właścicieli.