uwolnij bezkompromisową moc

kup procesor Intel® Core™
i odbierz gry o wartości ponad 103€

sprawdź

Ciesz się rozbudowanym trybem wieloosobowym w Riders Republic™! Przemierzaj otwarty świat sportowego raju na rowerze, nartach, snowboardzie lub w wingsuicie. Rywalizuj w wyścigach masowych i trybach dla wielu graczy, przyciągaj uwagę sponsorów, biorąc udział w prestiżowych wydarzeniach, lub relaksuj się z przyjaciółmi, swobodnie przemierzając tereny parków.

The Riftbreaker™ łączy budowanie bazy i survival z elementami fabularnej gry akcji. Jako elitarny naukowiec/komandos możesz zasiąść za sterami Mecha, który pozwala na podróżowanie do innych wymiarów. Walcz z tysiącami wrogów. Rozbudowuj bazę, zbieraj próbki i odkrywaj nowe technologie, aby przetrwać.

Bless Unleashed PC to gra online z otwartym światem, w którą można grać ze znajomymi i z dowolną liczbą innych osób. Na odważnych czeka eksploracja niezmierzonych obszarów i niebezpiecznych lochów oraz zawzięta walka z hordami przeciwników.

zacznij teraz

kup objęte promocją urządzenie z procesorem Intel® Core™ i5, i7 lub i9

koszyk

Przejdź na stronę softwareoffer.intel.com i kliknij „Rozpocznij”, aby się zalogować lub utworzyć konto.

metka cena

Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź klucz główny do 31 marca 2022 r., aby odebrać oprogramowanie.

prezent

Zaakceptuj Regulamin oferty i wypełnij krótką ankietę.

prezent

Wybierz i odbierz dostępne oprogramowanie.

wybierz produkt