graj szybciej

kup objęty promocją desktop x-kom
z procesorem Intel® Core i5 lub
nowszym, a otrzymasz gry Gears
Tactics, Hitman 2 i więcej.

skorzystaj z oferty do 31 października 2020 r.

Gears Tactics to rozgrywana w wartkim tempie strategia turowa z wyjątkowo popularnej serii gier komputerowych – Gears of War. Wróg ma przewagę liczebną, a ty walczysz o przetrwanie. Zwerbuj żołnierzy do swojego oddziału i dopadnij mnożącego potwory złoczyńcę, który pociąga za sznurki.

 

wybierz się w podróż, aby namierzyć cele w egzotycznych lokalizacjach otwartego świata gry HITMAN™ 2. Najbardziej pomysłowy zabójca świata, Agent 47, namierzy swoją ofiarę w każdym miejscu, od skąpanych w słońcu ulic aż po mroczne ostępy niebezpiecznej dżungli.

 

władca lochów powrócił – tym razem na poważnie! W grze Dungeons 2 wcielisz się w postać potężnego władcy lochów, stworzysz sieć wyjątkowych i przerażających lochów oraz zbudujesz armię strasznych potworów z dwóch dostępnych frakcji. Przygotuj się na obronę swojego królestwa przed różnymi nieznośnymi bohaterami i wyjdź na powierzchnię, aby wypowiedzieć wojnę ludzkim miastom.

 

po kilku dekadach dryfowania dzielna załoga zaginionego statku UNSC Spirit of Fire zostaje niespodziewanie wybudzona ze snu nad pradawną enklawą Prekursorów, znaną jako Arka. W grze Halo Wars 2 kapitan Cutter i jego załoga będą musieli pokonać jedno z największych zagrożeń dla ludzkości: groźną i potężną frakcję Banished, czyli barbarzyńców dowodzonych przez sprytnego i bezlitosnego wojownika o przydomku Atriox.

 

w grze The Cycle bierzesz udział w śmiercionośnej rywalizacji: musisz wykonać jak najwięcej kontraktów i przy okazji przetrwać, nim wrogie i obce formy życia, inni gracze, a nawet sama planeta zdążą cię wykończyć! Zawieraj niełatwe sojusze z konkurentami lub ich wyeliminuj – przebiegłość to sposób na zwycięstwo!

 

Corel® VideoStudio® Pro 2019 to łatwy i przyjemny w obsłudze program do edycji wideo. Dopiero zaczynasz przygodę z filmami? A może już wiesz, że ich tworzenie jest twoją pasją? VideoStudio oferuje setki efektów artystycznych i potężne narzędzia, za pomocą których opowiesz swoją historię niezależnie od doświadczenia, którym dysponujesz.

 

to Twoje pierwsze kroki w świeci cyfrowej sztuki? Zacznij swoją kreatywną podróż z programem Painter® Essentials™ 7, potężnym i łatwym w obsłudze narzędziem dla początkujących do nauki i rozwijania twórczej ciekawości. Poznaj sztukę inteligentnej obróbki zdjęć lub poeksperymentuj z czystą kanwą i reaktywnymi pędzlami Natural-Media®.

 

World of Tanks to drużynowa gra MMO dla wielu graczy, w której możesz pokierować pojazdami pancernymi z połowy XX wieku. Weź udział w darmowych walkach czołgów online, które na pewno podniosą Twój poziom adrenaliny. Przejmij kontrolę nad setkami oryginalnych czołgów, od ciężkich i potężnych stalowych kolosów po szybkie i lekkie maszyny zwiadowcze.

 

uzyskaj dostęp do The Vault, biblioteki gier, która wciąż rośnie. Możesz grać tyle, ile chcesz, tak długo, jak trwa abonament. Daj się wciągnąć takim tytułom jak Battlefield 1, The Sims 4, Plants vs. Zombies Garden Warfare 2, Batman™: Arkham Origins, Mad Max itd.!

w przypadku origin access mają zastosowanie określone warunki i ograniczenia; niektóre tytuły mogą być niedostępne w ofercie. odwiedź stronę origin.com/store/origin-access/terms w celu uzyskania szczegółowych informacji.