dźwięk to wyzwanie

poznaj zestawy gamingowe
serii JBL Quantum

sprawdź

JBL Quantum 50

Każdy dźwięk ma znaczenie, a dzięki technologii JBL QuantumSOUND Signature usłyszysz wrogów (i przyjaciół) jak nigdy dotąd. Stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych, ale zgodny ze wszystkimi platformami. Technologia Twistlock™ zapewnia komfort i stabilność podczas długich sesji użytkowania. Mając do dyspozycji w pełni funkcjonalne, wbudowane elementy sterowania z oddzielnym suwakiem głośności, wyciszeniem mikrofonu i przyciskiem wielofunkcyjnym do obsługi połączeń i muzyki, możesz skupić się na tym, co najważniejsze — na pokonaniu bossa. Wybierz kolor pasujący do Twojej osoby. Czysty dźwięk oznacza czystą głowę. Masz to.

sprawdź
Technologia Twistlock™ zapewniająca
komfort i stabilność
Zgodność z wieloma platformami

JBL Quantum 100

Zmień swoją grę w wyjątkowe wydarzenie. Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 100, wyposażony w funkcję JBL QuantumSOUND Signature, stawia cię w centrum akcji. Wygrywaj dzięki wciągającemu i precyzyjnemu dźwiękowi, który pozwala usłyszeć najdrobniejsze szczegóły i odczuć każdą eksplozję, odłączanemu mikrofonowi na wysięgniku z funkcją „voice focus” zapewniającą wyraźną komunikację, a także lekkim, komfortowym wkładkom z pianki z pamięcią kształtu. Odłączany mikrofon na wysięgniku zapewnia wyraźną komunikację z wieloma graczami, a piankowe wkładki z pamięcią kształtu umożliwiają wielogodzinną, komfortową grę. Dzięki zestawowi słuchawkowemu JBL Quantum 100 możesz liczyć na wyjątkowe wrażenia z gry.

sprawdź
Kompatybilny z dźwiękiem przestrzennym Windows Sonic
Zgodność ze wszystkimi platformami do gier

JBL Quantum 200

Zmień swoją grę w wyjątkowe wydarzenie. Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 200, wyposażony w funkcję JBL QuantumSOUND Signature, stawia cię w centrum akcji. Dzięki wciągającemu i precyzyjnemu dźwiękowi zestawu JBL Quantum 200 usłyszysz nawet najdrobniejsze szczegóły. Zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz, aby wygrać każdą bitwę. Eliminujący echo mikrofon na wysięgniku z funkcją „voice focus” i wyciszaniem zapewnia wyraźną komunikację z wieloma graczami, a piankowe wkładki z pamięcią kształtu pozwalają na wielogodzinną grę w komfortowych warunkach. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i są odporne na zużycie. Wzmocnij swoje wrażenia z gry dzięki zestawowi słuchawkowemu JBL Quantum 200.

sprawdź
Kierunkowy mikrofon z funkcją „voice focus” i odchylanym wysięgnikiem
Zgodność ze wszystkimi platformami do gier
Kompatybilny z dźwiękiem przestrzennym Windows Sonic

JBL Quantum 350

Chcesz zacząć grać na wyższym poziomie? Poznaj zestaw słuchawkowy do gier JBL Quantum 350 Wireless. Legendarne brzmienie JBL QuantumSOUND sprawia, że czujesz się jak w samym centrum akcji – od najcichszych kroków po najgłośniejsze odgłosy broni laserowej. Odłączany kierunkowy mikrofon na wysięgniku z funkcją Voice Focus sprawia, że inni gracze zawsze mogą Cię usłyszeć, nawet gdy w grze zrobi się naprawdę gorąco. Bezstratna łączność bezprzewodowa, 22-godzinny czas pracy akumulatora i lekkie poduszki z pianki zapamiętującej kształt sprawiają, że nigdy nie ominie Cię nawet sekunda akcji, nawet podczas najdłuższych sesji grania. Oprogramowanie JBL QuantumENGINE na komputery PC precyzyjnie dostraja dźwięk, aby zapewnić najwyższą przewagę nad przeciwnikiem. Wrogowie nawet nie zauważą, od kogo oberwali.

sprawdź
22-godzinny czas pracy akumulatora, szybkie ładowanie oraz ładowanie podczas odtwarzania.
Pianka zapamiętująca kształt zapewnia wyjątkowy komfort podczas długich sesji grania
Oprogramowanie JBL QuantumENGINE na komputery PC pozwala dostroić dźwięk do swoich preferencji
Dołącz do zabawy przez serwis DISCORD
Optymalizacja pod kątem komputerów PC, zgodność z wieloma platformami
22-godzinny czas pracy akumulatora, szybkie ładowanie oraz ładowanie podczas odtwarzania.
Pianka zapamiętująca kształt zapewnia wyjątkowy komfort podczas długich sesji grania

JBL Quantum 400

Uzyskaj przewagę nad przeciwnikiem. Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 400 sprawia, że jesteś zawsze o krok do przodu dzięki przestrzennemu dźwiękowi, który angażuje cię w grę i pozwala przewidzieć każdy ruch. Zaprojektowana z myślą o precyzji i wciągających doznaniach technologia JBL QuantumSOUND Signature pomaga zwiększyć skuteczność i uzyskać prawdziwą przewagę w walce. Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 400 jest również wyposażony w mikrofon na wysięgniku, z funkcją „voice focus”, który zapewnia wyraźną komunikację z wieloma graczami, pokrętło regulacji balansu dźwięków czatu i gry, certyfikat DISCORD oraz jest kompatybilny z komunikatorem TeamSpeak i innymi. Lekki pałąk na głowę z piankowymi wkładkami z pamięcią kształtu pozwala na wielogodzinną, komfortową grę. Ulepsz swoją grę za pomocą zestawu słuchawkowego JBL Quantum 400 i zdominuj przeciwników.

sprawdź
Kierunkowy mikrofon z funkcją „voice focus” i odchylanym wysięgnikiem
Pokrętło regulacji balansu dźwięków gry i czatu zapewniające bezproblemową komunikację
Optymalizacja pod kątem komputerów PC, zgodność z wieloma platformami
Przyjazny dla użytkownika pakiet oprogramowania JBL QuantumENGINE
Kierunkowy mikrofon z funkcją „voice focus” i odchylanym wysięgnikiem
Pokrętło regulacji balansu dźwięków gry i czatu zapewniające bezproblemową komunikację

JBL Quantum 610

Czas wejść na wyższy poziom z zestawem słuchawkowym JBL Quantum 610 Wireless. Technologia JBL QuantumSURROUND sprawia, że poczujesz się jak w samym centrum akcji. Z kolei 50-milimetrowe przetworniki JBL QuantumSOUND SIGNATURE nadają każdej chwili epickie brzmienie – zarówno podczas misji, w których musisz pozostać niepostrzeżony, jak i w samym sercu wielkiej bitwy. Odchylany mikrofon sprawia, że Twój głos brzmi głośno i czysto, dzięki czemu możesz tworzyć plany strategiczne wraz z drużyną za pośrednictwem czatu DISCORD, Skype lub TeamSpeak. Możesz dłużej cieszyć się rozrywką dzięki 40-godzinnej pracy akumulatora lub podłączyć zestaw słuchawkowy za pomocą przewodu ładującego USB, aby móc grać bez ograniczeń.

sprawdź
Graj i ładuj jednocześnie
Mikrofon z funkcją „voice focus” i odchylanym wysięgnikiem
Lekka, wytrzymała konstrukcja
Pokrętło czatu w grze
Zgodność z JBL QuantumENGINE
Optymalizacja pod kątem komputerów PC, zgodność z wieloma platformami
Graj i ładuj jednocześnie
Mikrofon z funkcją „voice focus” i odchylanym wysięgnikiem

JBL Quantum 810

Wejdź na wyższy poziom z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym JBL Quantum 810 z certyfikatem Hi-Res i technologiami JBL QuantumSOUND, która gwarantuje, że nawet najdrobniejsze szczegóły dźwięku są krystalicznie czyste, oraz JBL QuantumSURROUND i DTS Headphone:X w wersji 2.0, które zapewniają najlepszy dźwięk przestrzenny w grach. Dzięki połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz, transmisji strumieniowej z wykorzystaniem technologii Bluetooth 5.2 i 30 godzinom pracy akumulatora, który ładuje się podczas grania, nigdy nie przegapisz ani chwili. Zaprojektowany z myślą o grach mikrofon na wysięgniku z funkcją „voice-focus” i technologia tłumienia szumów gwarantują, że Twój głos zawsze będzie brzmieć krystalicznie czysto, niezależnie od tego, czy omawiasz strategię ze swoją drużyną czy zamawiasz pizzę. Wyreguluj idealny balans dźwięku za pomocą pokrętła z certyfikatem Discord, a następnie biegaj i strzelaj, dopóki starczy Ci sił, korzystając z udogodnień bezprzewodowego adaptera 2,4 GHz oraz wygodnych, skórzanych, piankowych nauszni z pamięcią kształtu.

sprawdź
Technologia aktywnej redukcji szumów do gier
Graj i ładuj jednocześnie
Pokrętło regulacji balansu dźwięków czatu i gry z certyfikatem Discord
Mikrofon kierunkowy
Wygodna, trwała konstrukcja
Optymalizacja pod kątem komputerów PC, zgodność z wieloma platformami
Technologia aktywnej redukcji szumów do gier
Graj i ładuj jednocześnie

JBL QUANTUM ONE

Spraw, aby gra stała się wyjątkowa Przewodowy zestaw słuchawkowy JBL Quantum ONE zapewnia profesjonalny dźwięk przestrzenny JBL QuantumSPHERE 360™ z ulepszonym śledzeniem dźwięku przestrzennego i aktywną redukcją zakłóceń w grach. Zaprojektowany do precyzyjnego pozycjonowania dźwięku zestaw JBL QuantumSOUND Signature zapewnia znakomitą krzywą dźwięku dzięki 50 mm przetwornikom z certyfikatem Hi-Res. Odłączany, kierunkowy mikrofon z funkcją voice focus umożliwia wyraźną komunikację z wieloma graczami, z tłumieniem szumów, wyciszeniem oraz certyfikowanym przez DISCORD pokrętłem balansowania dźwięków czatu i gry. Lekka, ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort użytkowania, a JBL QuantumENGINE oferuje rozbudowane opcje dostosowania i profile użytkowników. Zestaw słuchawkowy JBL Quantum ONE reprezentuje absolutną nowość w dziedzinie dźwięku, zapewniając najwyższy poziom wirtualnego realizmu.

sprawdź
Ergonomiczna konstrukcja najnowszej generacji
Aktywna redukcja szumów dostosowana do gier
Bezproblemowa kompatybilność ze wszystkimi platformami do gier
Daj się usłyszeć dzięki odłączanemu mikrofonowi kierunkowemu na wysięgniku z funkcją „voice focus”
Pokrętło regulacji balansu dźwięków czatu i gry z certyfikatem DISCORD
Możliwość dostosowania przy użyciu wydajnego pakietu oprogramowania komputerowego JBL QuantumENGINE
Dźwięk przestrzenny
Korektor dźwięku zapewniający niestandardowy dźwięk
Tuner efektów RGB
Ustawienie mikrofonu
Zarządzanie profilami i ustawieniami użytkowników
Tuner efektów RGB

JBL QUANTUM DUO

Zwiększ swoje możliwości dzięki potężnym głośnikom do gier komputerowych JBL Quantum Duo PC. Wejdź głębiej w akcję dzięki doskonałemu dźwiękowi i unikalnym efektom świetlnym. Łatwo dostrzeżesz grożący Ci ostrzał, usłyszysz skradających się wrogów i poczujesz grzmot wybuchu. Dzięki opatentowanemu przez JBL rozwiązaniu dźwięku przestrzennego do gier i technologii Dolby Digital — a do tego nacieszysz oczy stylowym, wyróżniającym się wzornictwem. Zawsze usłyszysz kroki, strzały lub skok dzięki odsłoniętym przetwornikom i tweeterom, zapewniającym niesamowitą klarowność dźwięku. Dzięki różnym ustawieniom kolorów i wzorcom oświetlenia gra będzie bardziej realna niż kiedykolwiek wcześniej.

sprawdź
Zobacz rytm
Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth
Podłącz i graj dzięki intuicyjnemu sterowaniu
Kompatybilne z każdym systemem gier
Zobacz rytm
Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth

JBL QUANTUM Stream

Zapewnij doskonałe brzmienie podczas gier, transmisji strumieniowej oraz konferencji. Wysoka częstotliwość próbkowania i 14-milimetrowy podwójny kondensator mikrofonu JBL Quantum Stream zapewniają, że Twój głos zawsze będzie brzmiał głośno i wyraźnie, bez szumów w tle – lub przełączania między charakterystykami zbierania, gdy chcesz przechwycić otaczające Cię dźwięki. Potrzebujesz krótkiej przerwy? Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby wyciszyć lub wyłączyć wyciszenie – wskaźnik pierścieniowy RGB zmienia kolor, dzięki czemu zawsze wiesz, kiedy Cię słychać. Dzięki trzem opcjom ustawień i odwracalnej podstawce możesz z łatwością zamontować mikrofon w dowolny sposób, aby zapewnić łatwą i płynną komunikację typu plug-and-play, gdziekolwiek jesteś.

sprawdź
Monitorowanie głosu z łatwą regulacją głośności
Zawsze wiesz, czy mikrofon jest wyciszony
Dwukapsułowy mikrofon pojemnościowy do idealnej transmisji strumieniowej
Wytrzymała metalowa konstrukcja klasy premium
Zgodność z JBL QuantumENGINE
Monitorowanie głosu z łatwą regulacją głośności
Zawsze wiesz, czy mikrofon jest wyciszony