zabezpiecz swoje dane

odszyfruj kod i złap zniżkę

na bezpieczne pamięci Kingston

sprawdź

poznaj technologie, które zabezpieczają twoje dane w produktach Kingston

Kingston dba o Twoje dane przy użyciu 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES w trybie XTS. Szyfrowanie i odszyfrowanie danych odbywa się w układach pamięci i nie pozostawia żadnych śladów w systemie, do którego podłączysz urządzenie.

Wszystkie urządzenia łatwo zabezpieczysz hasłem lub kodem PIN. Wpiszesz je bezpiecznie przy pomocy wbudowanej klawiatury wirtualnej.

Pamięci Kingston są zgodne z ustawą TAA (Trade Agreements Act). Mają też certyfikat FIPS, który potwierdza bezpieczeństwo klasy wojskowej.

odszyfruj 4-cyfrowy kod aby uzyskać kod rabatowy

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Liczba pozostałych prób: 5

Kingston świętuje w tym roku 35-lecie dbania o twoje dane.

gratulacje!
rozwiązałeś szyfr

Twój kod rabatowy to:

sprawdź produkty w promocji

sprawdź produkty Kingston, które zabezpieczą twoje dane

Kingston IronKey Locker+ 50

Pamięci flash USB Kingston IronKey ™ Locker+ 50 oferują zabezpieczenia klasy konsumenckiej z szyfrowaniem sprzętowym AES w trybie XTS. Oferują również ochronę przed atakami BadUSB dzięki cyfrowo podpisanemu oprogramowaniu sprzętowemu oraz przed atakami siłowymi (brute force) na hasła. Pamięć LP50 jest również zgodna z aktem prawnym TAA (Trade Agreements Act). Pamięć LP50 obsługuje obecnie opcję wielu haseł (administratora i użytkownika) w trybie haseł złożonych lub wyrażeń hasłowych. Funkcja ochrony przed atakami siłowymi (brute force) blokuje użytkownika po 10 wprowadzonych z rzędu nieprawidłowych hasłach. Natomiast jeżeli hasło administratora zostanie wprowadzone niepoprawnie 10 razy z rzędu, wymazuje kryptograficznie pamięć. Co więcej, wbudowana klawiatura wirtualna chroni hasła przed oprogramowaniem rejestrującym naciśnięcia klawiszy (keylogger) lub zawartość ekranu (screenlogger).

sprawdź

Kingston IronKey Keypad 200

Pendrive Kingston IronKey Keypad 200 to niezależna od systemu operacyjnego, szyfrowana sprzętowo pamięć USB z klawiaturą alfanumeryczną. Zapewnia dostęp do danych za pomocą kodu PIN, dzięki czemu są one bezpieczne. Akcesorium ma wbudowany akumulator, który umożliwia odblokowanie jej po raz pierwszy bez użycia oprogramowania. IronKey Keypad 200 jest wyposażony w funkcję szyfrowania XTS-AES z kluczem 256-bitowym. Ma również certyfikat FIPS 140-3 Level 3, który potwierdza bezpieczeństwo klasy wojskowej z dodatkowymi rozwiązaniami, które zwiększają bezpieczeństwo danych.

sprawdź

Kingston IronKey Vault Privacy

Dysk Kingston VP80ES ma certyfikat FIPS 197 z szyfrowaniem XTS- AES i jest zgodny z wytycznymi TAA. Wykorzystuje też bezpieczny mikroprocesor z certyfikatem Common Criteria EAL5+. Urządzenie działa niezależnie od systemu operacyjnego, co dodatkowo chroni Twoje dane. Hasło wygodnie wpiszesz na ekranie dotykowym.

sprawdź