Pokonaj nude nowa kolekcja PEBBLE 2

Koniec ze schematami i monotonią. Zapomnij o nudnej przestrzeni. Poznaj nową, smukłą i kompaktową kolekcję Pebble 2, która pomoże ci stworzyć miejsce pracy przy komputerze, dodając mu osobowości. Sprawdź już teraz, w jaki sposób możesz pokonać nudę i wyrazić siebie.

PERSONALIZUJ NA SWÓJ SPOSÓB

Pebble 2 to możliwość personalizacji nawet 10 przycisków klawiatury oraz głównych przycisków myszki, dzięki Logi Options+. Działaj po swojemu.

Logitech Pebble 2

PRZEŁĄCZANIE SIĘ MIĘDZY URZĄDZENIAMI NIE MOGŁO BYĆ PROSTSZE

Połącz zestaw Pebble 2 nawet z trzema urządzeniami, a następnie z łatwością przełączaj się między nimi poprzez kliknięcie jednego przycisku! Możesz korzystać z komputera, laptopa czy tabletu jednocześnie. To zupełnie nowy poziom komfortu oraz wygody.

IMPONUJĄCA CISZA

Klikaj i przewijaj w ciszy niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz - dom, kawiarnia czy park. Klawiatura Pebble 2 to ciche kliknięcia przypominające pisanie z laptopa, a myszka to prawie bezszelestne poruszanie się po stronach internetowych podczas klikania czy przewijania. Nie przeszkadzasz sobie oraz innym, a zyskujesz koncentrację i skupienie podczas swojej pracy.

Logitech image
Logitech Pebble 2

W TROSCE O PLANETĘ

Plastikowe elementy w zestawie Pebble 2 Combo zawierają certyfikowany plastik z recyklingu pochodzący od konsumentów — grafitowa klawiatura Pebble Keys 2 K380s: 64% , biała i różowa 49%. Grafitowa mysz Pebble 2 M350s: 76% a biała i różowa 58%

DUET, KTÓRY MOŻESZ ZABRAĆ WSZĘDZIE

Smukłe, minimalistyczne i idealne do torebki lub plecaka. Dzięki wypracowanej konstrukcji oraz opływowym kształtom, seria Pebble 2 to perfekcyjny towarzysz dla każdego typu podróży – od służbowych wyjazdów, po pracę w kawiarni czy parku. Teraz możesz być produktywny w dowolnym miejscu - tylko od Ciebie zależy, dokąd zabierzesz ten niezawodny duet.

Logitech image
Logitech image
PAKUJEMY ODPOWIEDZIALNIE
Opakowanie zestawu The Pebble 2 Combo pochodzi z materiałów certyfikowanych przez FSC™ – organizację wspierającą zrównoważoną gospodarkę leśną oraz innych, kontrolowanych źródeł. Wybierając ten zestaw, wspierasz odpowiedzialne gospodarowanie materiałami pochodzącymi z drewna.
Logitech image
CERTYFIKAT NEUTRALNOŚCI EMISYJNEJ
Wpływ węglowy produktu oraz opakowania został zredukowany do zera dzięki inwestycji Logitech w projekty kompensacji i usuwania dwutlenku węgla.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Logitech image

mysz PEBBLE 2

M350S

sprawdź
Logitech image

klawiatura PEBBLE KEYS 2

K380S

sprawdź
Logitech image

zestaw PEBBLE 2

COMBO

sprawdź
Logitech image

zestaw PEBBLE 2

COMBO DLA MAC

sprawdź