Microsoft Surface - logo
Microsoft Surface Laptop Go Microsoft Surface Go 2 Microsoft Surface Laptop 3 Microsoft Surface Pro 7 Microsoft Surface Book 3 Microsoft Surface Pro X

Oryginalny z założenia

Swoboda działania gdziekolwiek jesteś

sprawdź

Odkrywaj Surface

Microsoft Surface Pro 7
Surface
Pro 7
Microsoft Surface Pro X
Surface
Pro X
Microsoft Surface Go 2
Surface
Go 2
Microsoft Surface Laptop 4
Surface
Laptop 4
Microsoft Surface Book 3
Surface
Book 3
Microsoft Surface Laptop Go
Surface
Laptop Go
Zmień urządzenie

Surface Pro 7

Ultralekki i wszechstronny laptop najnowszej generacji pozwoli Ci osiągać więcej niż do tej pory. Wykorzystaj moc procesora Intel® Core™, baterię na cały dzień¹ działania i kamerę HD.

Microsoft Surface Pro 7

Najlepszy w swojej klasie laptop nowej generacji

Łączy w sobie wszechstronność studia i mobilność tabletu. Pisanie, używanie funkcji dotykowych, rysowanie, odręczne notowanie , praca i zabawa przychodzą jeszcze bardziej naturalnie.

Microsoft Surface Pro 7
Microsoft Surface Pro 7
Microsoft Surface Pro 7
Microsoft Surface Pro 7
Microsoft Surface Pro 7 - Zaawansowane urządzenie Pro

Zaawansowane urządzenie Pro

Urządzenie jest szybsze niż Surface Pro 6 dzięki procesorowi Intel® Core™ klasy laptopowej oraz ulepszonej grafice.

Więcej opcji połączeń

Porty USB-C™ i USB-A umożliwiają podłączanie dodatkowych wyświetlaczy, stacji dokujących i innych urządzeń, a także szybkie i wygodne ładowanie akcesoriów.

Microsoft Surface Pro 7 - Więcej opcji połączeń

Niepowtarzalne wzornictwo i waga, która Cię zaskoczy

Urządzenie Surface Pro 7 jest smukłe i lekkie — jego waga zaczyna się już od 775 g².

[1] Czas pracy baterii urządzenia Surface Pro 7: Do 10,5 godz. czasu pracy baterii przy typowym obciążeniu urządzenia Surface. Testy zostały przeprowadzone przez firmę Microsoft we wrześniu 2019 roku z wykorzystaniem przedprodukcyjnych wersji oprogramowania i urządzeń (procesor Intel® Core™ i5, 256 GB, 8 GB RAM). Test polegał na rozładowaniu w pełni naładowanej baterii w wyniku aktywnego użytkowania i działania ulepszonego trybu wstrzymania. Aktywne użytkowanie obejmowało: (1) test przeglądania Internetu polegający na otwarciu 8 popularnych witryn przy wielu otwartych kartach, (2) test produkcyjny polegający na użytkowaniu aplikacji Microsoft Word, PowerPoint, Excel i Outlook oraz (3) obsługę aplikacji w stanie bezczynności. Zastosowano ustawienia domyślne oprócz jasności ekranu, dla której wybrano wartość 150 nitów i wyłączono funkcję automatycznej korekcji. Urządzenie było połączone z siecią Wi-Fi. Czas pracy baterii różni się znacząco w zależności od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników. [2] Masa nie uwzględnia urządzeń Type Cover.

Otwórz Surface Pro 7

sprawdź

Surface Pro X

Nieprzeciętny model dla wyjątkowych użytkowników. Gdziekolwiek go zabierzesz, będziesz gotów na każdą nieprzewidzianą sytuację z pojemną baterią¹, szybką łącznością LTE² i praktycznym, wysokiej jakości wyświetlaczem.

Microsoft Surface Pro X

Dostosowuje się do Ciebie

Surface Pro X możesz natychmiast przekształcić z laptopa w tablet lub przenośne studio, ustawiając go pod kątem 15 stopni – dostosowanym do pisania i rysowania. Sparuj go z Surface Type Cover* i Surface Pen*, by cieszyć się wszystkimi możliwościami.

Microsoft Surface Pro X
Microsoft Surface Pro X
Microsoft Surface Pro X
Microsoft Surface Pro X
Microsoft Surface Pro 7 - Twój towarzysz podróży

Twój towarzysz podróży

Elegancki i smukły Surface Pro X w kolorze matowej czerni ma zaledwie 7,3 mm grubości i waży zaledwie 774 g³.

Zobacz więcej i zrób więcej

Praktycznie bezramkowy 13-calowy ekran dotykowy PixelSense™ o charakterystycznym współczynniku proporcji 3:2 gwarantuje maksymalne wykorzystanie powierzchni wyświetlacza.

Microsoft Surface Pro 7 - Zobacz więcej i zrób więcej

Pozostań w kontakcie

Oprócz obsługi połączenia Wi-Fi każdy model wyposażono w niesamowicie szybką łączność LTE Advanced Pro3, która pozwoli Ci surfować po Internecie nawet z dala od miasta.

[1] Surface Pro X: Do 13 godz. czasu pracy baterii przy typowym korzystaniu z urządzenia. Testy zostały przeprowadzone we wrześniu 2019 z wykorzystaniem przedprodukcyjnej konfiguracji Surface Pro X. Test obejmował rozładowanie w pełni naładowanej baterii przy łączonym aktywnym korzystaniu z urządzenia oraz nowoczesnym trybie uśpienia. Aktywne użytkowanie obejmowało: (1) przeglądanie 8 popularnych stron internetowych na wielu otwartych kartach przeglądarki, (2) korzystanie z aplikacji Microsoft Word, PowerPoint, Excel oraz Outlook, a także (3) przez część czasu aplikacje pozostawały w trybie bezczynności. Użyto ustawień domyślnych, z wyjątkiem ekranu ustawionego na wartość 150 nitów z wyłączoną automatyczną regulacją jasności. Nawiązano połączenie z siecią Wi-Fi. Czas pracy baterii różni się znacząco w zależności od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników. [2] Dostępność i wydajność usług jest zależna od sieci usługodawcy. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zgodności, cen, karty SIM i aktywacji, należy skontaktować się dostawcą usług. Wszystkie dane techniczne i częstotliwości znajdują się na stronie surface.com [3] Waga bez klawiatury Surface Pro X Keyboard i Surface Pro X Signature Keyboard.

Otwórz Surface Pro X

sprawdź

Surface Go 2

Mobilny, wszechstronny, gotowy do codziennych zadań, także tych specjalnych. Jest niewielki i przenośny, łatwo więc weźmiesz go ze sobą wszędzie, gdzie tego potrzebujesz, a on z pewnością dotrzyma Ci kroku.

Microsoft Surface Go 2
Microsoft Surface Go 2
Microsoft Surface Go 2
Microsoft Surface Go 2
Microsoft Surface Go 2

Relaks, nauka, praca

Połącz się z siecią i działaj tak, jak chcesz – w trybie tabletu albo laptopa. Wbudowane Wi-Fi lub opcjonalny modem LTE Advanced³ zapewnia bezproblemową i bezpieczną łączność w miejscach publicznych.

Najmniejszy i najlżejszy

10,5-calowy komputer Surface Go 2 oferuje wszechstronność tabletu i laptopa. Waży zaledwie 544 gramów (bez klawiatury Type Cover), a do tego może pracować na baterii nawet przez 10 godzin¹.

Microsoft Surface Go 2 - Najmniejszy i najlżejszy

Twój codzienny towarzysz

Surface Go 2 poradzi sobie z każdym codziennym zadaniem. Zapisuj pomysły, twórz i ćwicz prezentacje, a także rób szybciej i efektywniej zadania domowe oraz zarządzaj pocztą elektroniczną.

Microsoft Surface Go 2 - Twój codzienny towarzysz

Prywatność i bezpieczeństwo

Udostępniaj Surface Go 2 członkom rodziny w bezpieczny sposób dzięki możliwości kontrolowania limitów czasu korzystania z ekranu, wydatków w Internecie czy filtrów treści.

[1] Czas pracy baterii
Surface Go 2: Do 10 godz. czasu pracy baterii przy typowym użytkowaniu urządzenia Surface. Testy zostały przeprowadzone przez firmę Microsoft w lutym 2020 r. z wykorzystaniem oprogramowania w wersji testowej i przedprodukcyjnych konfiguracji urządzenia Surface Go 2. Test polegał na rozładowaniu w pełni naładowanej baterii w wyniku aktywnego użytkowania i działania ulepszonego trybu wstrzymania. Aktywne użytkowanie obejmowało: (1) test przeglądania 8 popularnych witryn internetowych na wielu otwartych kartach, (2) test produktywności z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Word, PowerPoint, Excel i Outlook oraz (3) czas, w którym urządzenie pracowało, ale użytkownik nie korzystał z aplikacji. Użyto ustawień domyślnych z następującymi wyjątkami: jasność ekranu ustawiono na 150 nitów i wyłączono funkcję Automatyczna jasność. Nawiązano połączenie z siecią Wi-Fi. Czas pracy baterii różni się znacząco w zależności od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników.
Urządzenie Surface Go 2 z LTE Advanced: Do 10 godz. czasu pracy baterii przy typowym użytkowaniu urządzenia Surface. Testy zostały przeprowadzone przez firmę Microsoft w lutym 2020 r. z wykorzystaniem oprogramowania w wersji testowej i przedprodukcyjnych konfiguracji urządzenia Surface Go 2. Test polegał na rozładowaniu w pełni naładowanej baterii w wyniku aktywnego użytkowania i działania ulepszonego trybu wstrzymania. Aktywne użytkowanie obejmowało: (1) test przeglądania 8 popularnych witryn internetowych na wielu otwartych kartach, (2) test produktywności z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Word, PowerPoint, Excel i Outlook oraz (3) czas, w którym urządzenie pracowało, ale użytkownik nie korzystał z aplikacji. Użyto ustawień domyślnych z następującymi wyjątkami: jasność ekranu ustawiono na 150 nitów i wyłączono funkcję Automatyczna jasność. Nawiązano połączenie z siecią Wi-Fi. Czas pracy baterii różni się znacząco w zależności od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników.

Otwórz Surface Go 2

sprawdź

Surface Book 3

Niezrównana wszechstronność działania Surface Book 3 pozwoli Ci sprostać każdemu wyzwaniu. Stworzony został specjalnie do wydajnej pracy, niezależnie od tego czy chcesz spełniać się zawodowo czy rozwijać życiowe pasje.

Microsoft Surface Book 3
Microsoft Surface Book 3

Tak, jak lubisz

Działaj w swoim stylu dzięki trzem wszechstronnym trybom użytkowania. Twój Surface Book 3 może pracować jako potężny laptop, wydajny tablet bądź przenośny komputer do pracy twórczej.

Microsoft Surface Book 3
Microsoft Surface Book 3
Microsoft Surface Book 3

Sprosta najwyższym z Twoich wymagań

Nowy Surface Book 3 jest o ponad 50% szybszy niż jego poprzednik – Surface Book 2. To zasługa czterordzeniowego procesora Intel® Core™ dziesiątej generacji i do 32 GB pamięci RAM.

Microsoft Surface Book 3 - Sprosta najwyższym z Twoich wymagań

Zawsze, gdy go potrzebujesz

Korzystaj z zasilania z baterii nawet przez 17,5 godziny². Ulepszony tryb wstrzymania wydłuża czas pracy baterii, gdy nie używasz komputera.

Microsoft Surface Book 3 - Zawsze, gdy go potrzebujesz

Rozbudź wyobraźnię

Doskonałe wrażenia wizualne zapewnia procesor graficzny NVIDIA® GTX GeForce, który wspierany jest przez niezwykle szybką pamięć masową aż do 1 TB¹.

[1] Oprogramowanie systemowe zajmuje dużo przestrzeni dyskowej. Dostępna przestrzeń dyskowa może się zmienić w zależności od aktualizacji oprogramowania systemowego i używanych aplikacji. 1 GB = 1 miliard bajtów. 1 TB = 1000 GB. Więcej informacji można znaleźć na stronie Surface.com/Storage. [2] Czas pracy baterii
Surface Book 3 13,5” w trybie laptopa: Do 15,5 godz. czasu pracy baterii przy typowym użytkowaniu urządzenia Surface. Testy zostały przeprowadzone przez firmę Microsoft w kwietniu 2020 roku z wykorzystaniem oprogramowania w wersji testowej i przedprodukcyjnych konfiguracji urządzenia Surface Book 3 z wyświetlaczem 13,5”, procesorem Intel® Core™ i5, dyskiem o pojemności 256 GB oraz 8 GB pamięci RAM. Test polegał na rozładowaniu w pełni naładowanej baterii w wyniku aktywnego użytkowania i działania ulepszonego trybu wstrzymania. Aktywne użytkowanie obejmowało: (1) test przeglądania 8 popularnych witryn internetowych na wielu otwartych kartach, (2) test produktywności z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Word, PowerPoint, Excel i Outlook oraz (3) czas, w którym urządzenie pracowało, ale użytkownik nie korzystał z aplikacji. Użyto ustawień domyślnych z następującymi wyjątkami: jasność ekranu ustawiono na 150 nitów i wyłączono funkcję Automatyczna jasność. Nawiązano połączenie z siecią Wi-Fi. Czas pracy baterii różni się znacząco w zależności od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników.
Surface Book 3 15” w trybie laptopa: Do 17,5 godz. czasu pracy baterii przy typowym użytkowaniu urządzenia Surface. Testy zostały przeprowadzone przez firmę Microsoft w kwietniu 2020 roku z wykorzystaniem oprogramowania w wersji testowej i przedprodukcyjnych konfiguracji urządzenia Surface Book 3 z wyświetlaczem 15”, procesorem Intel® Core™ i7, dyskiem o pojemności 256 GB oraz 16 GB pamięci RAM. Test polegał na rozładowaniu w pełni naładowanej baterii w wyniku aktywnego użytkowania i działania ulepszonego trybu wstrzymania. Aktywne użytkowanie obejmowało: (1) test przeglądania 8 popularnych witryn internetowych na wielu otwartych kartach, (2) test produktywności z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Word, PowerPoint, Excel i Outlook oraz (3) czas, w którym urządzenie pracowało, ale użytkownik nie korzystał z aplikacji. Użyto ustawień domyślnych z następującymi wyjątkami: jasność ekranu ustawiono na 150 nitów i wyłączono funkcję Automatyczna jasność. Nawiązano połączenie z siecią Wi-Fi. Czas pracy baterii różni się znacząco w zależności od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników.

Otwórz Surface Book 3

sprawdź

Surface Laptop Go

Oto najlżejszy komputer Surface Laptop, którego cechuje ultralekkość, mobilność i wyjątkowy design premium. Jest idealny do codziennych zadań i możesz zabrać w każde miejsce.

Microsoft Surface Laptop Go
Microsoft Surface Laptop Go
Microsoft Surface Laptop Go
Microsoft Surface Laptop Go

Wydajność i wygoda

Wygodnie przeglądaj internet i oglądaj filmy na wyraźnym 12.4” dotykowym wyświetlaczu PixelSense™ o proporcjach 3:2. Procesor Intel® Core™ 10th Gen zapewnia wysoką wydajność i płynność działania.

Microsoft Surface Laptop Go

Nauka, rozwój i relaks

Programuj, przekształcaj swoje kreatywne pomysły w wizualne opowieści i twórz wysokiej jakości prezentacje. A kiedy nadejdzie pora na relaks – odpręż się podczas wieczornych seansów filmowych lub wielogodzinnych rozgrywek online ze znajomymi.

Microsoft Surface Laptop Go - Nauka, rozwój i relaks

Gotowy na wszystko

Dzięki funkcji Fast Charging naładujesz go do 80% już w mniej niż godzinę. Pełnię bezpieczeństwa zapewnia logowanie Windows Hello przy wykorzystaniu czytnika linii papilarnych w przycisku Power.

Microsoft Surface Laptop Go - Gotowy na wszystko

Pozostań w kontakcie

Podwójne studyjne mikrofony zapewniają świetną jakość połączeń w pracy, szkole i w kontaktach z rodziną i przyjaciółmi.

Otwórz Surface Laptop Go

--> sprawdź

Surface Laptop 4

Stylowy i szybki – oto idealna równowaga pomiędzy eleganckim wyglądem, błyskawicznym wykonywaniem wielu zadań, wciągającym dźwiękiem i lepszą aż o 70% wydajnością działania¹. Puść wodze fantazji i zanurz się w doskonałych kolorach ekranu Surface Laptop 4.

Microsoft Surface Laptop 4

Smukły, lekki i elegancki

Ultrasmukła, lekka konstrukcja z niewidocznym i płynnie działającym zawiasem, dzięki któremu otwierasz komputer jednym palcem. Do tego wideokonferencje w jakości HD i zestaw mikrofonów studyjnych o wyjątkowej mocy.

Microsoft Surface Laptop 4
Microsoft Surface Laptop 4
Microsoft Surface Laptop 4
Microsoft Surface Laptop 4

Wydajność wyższej generacji

Posiada jeden z dwóch niezwykle wydajnych procesorów – Intel® Core™ 11. generacji lub autorski układ AMD Ryzen™ Microsoft Surface® Edition². Każdy z nich zapewni Ci wysoką wydajność, płynne przełączanie pomiędzy kartami przeglądarki i wygodną wielozadaniowość bez opóźnień.

Microsoft Surface Laptop 4 - Wydajność wyższej generacji

Soczyste kolory w dwóch rozmiarach

Przelej wszystkie swoje pomysły na wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy PixelSense™. Wybierz wersję w rozmiarze 15” dla komfortowej pracy nad wieloma zadaniami na podzielonym ekranie lub wersję 13,5”, by cieszyć się wydajną pracą w każdym miejscu.³

Microsoft Surface Laptop 4 - Soczyste kolory w dwóch rozmiarach

Wydajna praca i beztroska rozrywka

Wykonuj codzienne zadania w błyskawicznym tempie dzięki dużej mocy obliczeniowej i nawet o 70% większej szybkości niż wcześniej. Ciesz się wspaniałym obrazem i dźwiękiem podczas rozmów wideo i wciągnij się w ulubione seriale z dźwiękiem4 Dolby Atmos®.

Znajdź najlepszy Surface dla siebie

Wybierz modele do porównania

Microsoft Surface Pro 7
Surface Pro 7
Microsoft Surface Pro X
Surface Pro X
Microsoft Surface Go 2
Surface Go 2
Microsoft Surface Laptop 4
Surface Laptop 4
Microsoft Surface Book 3
Surface Book 3
Microsoft Surface Laptop Go
Surface Laptop Go
Microsoft Surface Pro 7
Surface Pro 7
Wydajność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Mobilność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wszechstronność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Microsoft Surface Pro X
Surface Pro X
Wydajność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Mobilność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wszechstronność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Microsoft Surface Go 2
Surface Go 2
Wydajność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Mobilność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wszechstronność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Microsoft Surface Laptop 4
Surface Laptop 4
Wydajność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Mobilność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wszechstronność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Microsoft Surface Book 3
Surface Book 3
Wydajność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Mobilność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wszechstronność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Microsoft Surface Laptop Go
Surface Laptop Go
Wydajność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Mobilność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wszechstronność
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wyświetlacz PixelSense
Ekran dotykowy 12,3” z obsługą pióra
Ekran dotykowy 12,3” z obsługą pióra
Ekran dotykowy 13,5” lub 15” z obsługą pióra
Ekran dotykowy 10,5” z obsługą pióra
Ekran dotykowy 13,5” lub 15” z obsługą pióra
Ekran dotykowy 12,4”
Kolory
Platynowy, Matowa czerń
Platynowy, Matowa czerń
Platynowy
Platynowy, Matowa czerń
Platynowy, Matowa czerń
Niebieski, Platynowy, Piaskowy
Procesor
Intel® Core™ i3-1005G1
Intel® Core™ i5-1035G4
Intel® Core™ i7-1065G7
Microsoft SQ® 1
Microsoft SQ® 2
Intel® Pentium® Gold 4425Y
Intel® Core m3
Intel® Core™ i5-1135G7
Intel® Core™ i7-1065G7
AMD Ryzen™ 7 4980U
Intel® Core™ i5-1035G7
Intel® Core™ i7-1065G7
AMD Ryzen™ 5 3580U
AMD Ryzen™ 7 3780U
Intel® Core™ i5-1035G1
Pamięć
16 GB, 8 GB, 4 GB
16 GB, 8 GB
8 GB, 4 GB
32 GB, 16 GB, 8 GB
16 GB, 8 GB
8 GB, 4 GB
Przestrzeń dyskowa
1 TB, 512 GB, 256 GB
512 GB, 256 GB, 128 GB
SSD: 256 GB,128 GB
eMMC: 64 GB
1 TB, 512 GB, 256 GB
1 TB, 512 GB, 256 GB
SSD: 256 GB, 128 GB
eMMC: 64 GB
Grafika
Intel® UHD Graphics (i3)
Intel® Iris™ Plus Graphics (i5, i7)
Procesor graficzny Microsoft SQ® 1 Adreno™ 685
Procesor graficzny Microsoft SQ® 2 Adreno™ 690
Intel® UHD Graphics 615
Intel® Iris™ Xᵉ
AMD Ryzen™ Microsoft Surface® Edition: Grafika AMD Radeon™
Intel® Iris™ Plus Graphics
AMD Radeon™ Vega 9 Graphics
Microsoft Surface® Edition
AMD Radeon™ RX Vega 11 Graphics
Microsoft Surface® Edition
Intel® UHD Graphics
System operacyjny
Windows 10 Home
Windows 10 Home
Windows 10 Home w S mode
Windows 10 Home
Windows 10 Home
Windows 10 Home w S mode
Czas pracy baterii
Do 10,5 godzin
Do 15 godzin
Do 10 godzin
Do 19 godzin
Do 11,5 godzin
Do 13 godzin
Łączność
WiFi 6
WiFi 5
WiFi 6
WiFi 6
WiFi 5
WiFi 6