motorola

bez kompromisów

lenovo smart clock 2 w prezencie

Lenovo Smart Clock 2 w prezencie

koszyk na zakupy

kup smartfon Motorola edge 30 neo

dokument podpis

zachowaj dowód zakupu i zarejestruj swój zakup na stronie promocji

dostawa

po pozytywnej weryfikacji, Lenovo smart clock 2 zostanie wysłany na adres podany w zgłoszeniu

promocja obowiązuje od 09.09.2022 od godz. 09:00 do 30.09.2022 do godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów, szczegóły w regulaminie

dowiedz się więcej

Ultrasmukła i lekka obudowa oraz kinowy ekran 6,28" otwierają nowe możliwości działania. Wiernie odwzorowane kolory i wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® gwarantują rozrywkę bez ograniczeń.

Find your edge. motorola edge 30 neo.

motorola neo
motorola fusion

Niewiarygodnie smukła, doskonale wyważona konstrukcja. Najwyższa wydajność procesora Snapdragon®. System aparatów 50 Mpx z pełnopikselowym ustawianiem ostrości. I bezramkowy wyświetlacz 6,55" pOLED.

Find your edge. motorola edge 30 fusion.

motorola ultra

Rozbudź swoją kreatywność dzięki systemowi aparatów o rozdzielczości 200 Mpx, najwyższej w branży. Przekraczaj granice dzięki najszybszemu i najpotężniejszemu procesorowi Snapdragon®.

Find your edge. motorola edge 30 ultra.

kup smartfon motorola edge 30

Identyfikacja PANTONE Color służy wyłącznie do celów artystycznych i nie należy jej używać jako podstawy do tworzenia specyfikacji. W celu uzyskania dokładnego koloru należy zapoznać się z aktualnymi publikacjami PANTONE Color. PANTONE i PANTONE Chip Design są własnością Pantone LLC w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. © Pantone LLC, 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jest to autoryzowany produkt PANTONE produkowany na licencji przez Motorola Mobility.