NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH
poznaj monitory gamingowe MSI
sprawdź

MSI oferuje kompletną linię produktową obejmującą monitory z zakrzywionym ekranem o częstotliwości odświeżania 144 Hz i 1-milisekundowym czasem reakcji matrycy, co zapewnia maksymalną precyzję generowanego obrazy i daje Ci przewagę nad Twoimi przeciwnikami. Bez względu na rodzaj gry, w którą grasz, zawsze istnieje gamingowy monitor MSI, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Korzystające z technologii G-SYNC lub FreeSync i charakteryzujące się wyjątkowymi funkcjami gamingowymi, monitor do gier firmy MSI zapewniają płynną rozgrywkę bez efektów rozdzierania ekranu, zacinania się i migotania.

jakie gry wybierasz częściej?

Filtruj Według Rodzaju Gry

Filtry Zaawansowane

+
{{taglist[index]}}

Ups! W Twoim kraju nie ma odpowiednich produktów, ale pracujemy nad tym!

więcej właściwości

  • zakrzywiony monitor
  • częstotliwość
  • gaming OSD
  • GameSense

ZAKRZYWIONY monitor - WIĘKSZA PRZYJEMNOŚĆ OGLĄDANIA

Gamingowe monitory MSI charakteryzuje konstrukcja, w której wykorzystano panele o promieniu krzywizny 1800R. Taka wartość promienia krzywizny, jest najbardziej komfortowa dla ludzkiego wzroku oraz doskonale nadaje się do szerokiej gamy zastosowań – korzystania z aplikacji ogólnego przeznaczenia oraz do gamingu. Zakrzywione wyświetlacze pomagają graczom zanurzyć się w wirtualnych światach, dzięki czemu mogą poczuć się jaby znajdowali się w centrum akcji.

OSD

zalety aplikacji
Gaming OSD APP

Dzięki aplikacji Gaming OSD (on screen display) możesz bardzo łatwo skonfigurować swój monitor do gier. Nie musisz już używać przycisków na monitorze i przechodzić przez wszystkie menu, do skonfigurowania monitora wystarczy użyć klawiatury i myszy. Aplikacja oferuje nawet opcję klawiszy szybkiego dostępu, dzięki czemu można łatwo zmienić ustawienia w trakcie przechodzenia od jednej gry do drugiej.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 144 HZ +
CZAS REAKCJI MATRYCY 1 MS

gamingowe Monitory MSI charekteryzuje częstotliwość odświeżania wynosząca 144Hz oraz 1- milisekndowy czas reakcji matrycy. Czas ten jest szczególnie istotny w przypadku tytułów zawierających szybkie, dynamiczne sceny: gry FPS, wyścigowe, „bijatyki”, gry sportowe. Tego rodzaju tytuły wymagają odwzorowania bardzo szybkich i precyzyjnych ruchów na ekranie, które zapewniają wysokie częstotliwości odświeżania ekranu oraz niskie czasy reakcji matrycy monitora. To właśnie dzięki nim, gracz podczas rozgrywki może z łatwością wyprzedzić swoich konkurentów.

Zdrowie

Osłony

Amunicja

Liczba zabitych

Pierwszy Monitor z Technologią
Steelseries GameSenese

Dzięki technologii Steelseries GameSense, diody RGB LED nie są już tylko zwykłą ozdobą monitora, ale pomagają również czynnie w trakcie grze. Dzięki synchronizacji z działaniami w grze, za pomocą odpowiednio dobranych efektów LED, mogą one wyświetlać szczegóły dotyczące najważniejszych statusów z gry. W ten sposób uzyskasz pełną kontrolę nad swoją rozgrywką i rzutem oka sprawdzisz najważniejsze parametry.

pl