Wyrusz
w podróż

Kup kartę GeForce RTX™
i odbierz grę Death Stranding.*

Odkryj świat całkowicie odmieniony przez zjawisko zwane Death Stranding. Wcielisz się w postać Sama Bridgesa, który krok po kroku stara się na nowo poskładać w całość rozbitą rzeczywistość. Platforma NVIDIA® GeForce RTX™ ożywia rozgrywkę dzięki niezrównanej wydajności gamingu i jakości obrazu, napędzanych techniką NVIDIA DLSS 2.0.

Skorzystaj z ograniczonej czasowo oferty i odbierz grę Death Stranding na PC przy zakupie objętej promocją karty graficznej GeForce RTX z serii 20, wyposażonego w taki układ GPU gamingowego komputera stacjonarnego lub laptopa.

Jeden kod na osobę. *Obowiązują przyjęte warunki i postanowienia.

Uzyskaj absolutnie najlepszy komfort rozgrywki w Death Stranding na platformie GeForce RTX

PRZEJDŹ DO SKLEPU

x-kom G4M3R 500
gamingowe komputery z kartami GeForce RTX

sprawdź

x-kom G4M3R 600
podkręcone desktopy z kartami GeForce RTX

sprawdź

x-kom G4M3R 700
gamingowa bestia z dwoma kartami GeForce RTX 2080 Ti SLI

sprawdź

ASUS ROG Zephyrus Duo 15

sprawdź

HP OMEN 15

sprawdź

Dell Inspiron G5

sprawdź

zobacz wszystkie laptopy napędzane kartami GeForce RTX 20XX

sprawdź

Gainward GeForce RTX 2070

sprawdź

MSI Geforce RTX 2070

sprawdź

Gigabyte GeForce RTX 2060

sprawdź

Gigabyte GeForce RTX 2070

sprawdź

ASUS GeForce RTX 2070

sprawdź

MSI Geforce RTX 2080

sprawdź

zobacz wszystkie karty GeForce RTX 20XX

sprawdź

© 2020 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce RTX i NVIDIA Turing są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Pozostałe nazwy firm i produktów mogą być znakami towarowymi odpowiednich firm, z którymi są związane. Wersja PC wydana przez studio 505 Games. © 2019 Sony Interactive Entertainment Inc. DEATH STRANDING jest znakiem towarowym Sony Interactive Entertainment LLC. Gra stworzona i opracowywana przez KOJIMA PRODUCTIONS. Wszystkie znaki towarowe przynależą do odpowiednich właścicieli. 505 Games i logo 505 Games są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy 505 Games S.p.A. Wystąpienie w tej grze nie oznacza sponsorowania ani poparcia.