komputery
NVIDIA GeForce RTXTM
Studio

stworzone z myślą o twórcach

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym artystą, czy weteranem branży, który chce wykonać swoją najlepszą pracę, komputery NVIDIA GeForce RTX™ Studio sprawią, że stanie się to możliwe - i to szybko.

kup komputer NVIDIA GeForce RTXTM Studio

x-kom PRO GeForce RTX Studio
i7-13700F / 64GB / 2TB+4TB / 4070Ti / W11Px

18 450 zł

kup teraz

x-kom PRO GeForce RTX Studio
i9-13900F / 64GB / 2TB+8TB / 4080 / W11Px

26 450 zł

kup teraz

aplikacje kreatywne działające szybciej dzięki GeForce RTXTM

Adobe After Effects

Adobe Illustrator

Adobe Lightroom

Adobe Photoshop

Adobe Premiere Pro

Autodesk 3ds Max

Autodesk Arnold

Autodesk Maya

Blender

Chaos V-Ray

DaVinci Resolve

Enscape

OBS Studio

Redcine-X Pro

Streamlabs

Substance Painter

Unity

Unreal Engine

i wiele innych

podkręć swoją kreatywność

Prowadź wyraźniejsze transmisje. Szybciej renderuj bardzo duże modele 3D. Od ray tracingu i VR po edycję wideo 8K HDR RAW - skorzystaj z akcelerowanego przez sztuczną inteligencję tworzenia treści w ulubionych aplikacjach kreatywnych, aby wznieść Twoje prace na jeszcze wyższy poziom. Komputery stacjonarne NVIDIA GeForce RTX Studio zapewniają wydajność, która pozwala zwiększyć tempo pracy i podkręcić Twój kreatywny geniusz. Są one wspierane przez ekskluzywne, darmowe sterowniki Studio, które są wszechstronnie testowane i stale poprawiają Twoje doświadczenia, pozwalając Ci z łatwością realizować najbardziej ambitne projekty.

kreatywna wydajność, klasa sama w sobie

Wydajność przetestowana przez NVIDIA z systemem Windows 11: Intel® Core™ i9-12900K, 32 GB pamięci RAM. Sterownik NVIDIA Studio 512.15. Uruchomienie benchmarku Blender Cycles OpenData z silnikiem renderującym OptiX. Test wydajności programu Adobe Premiere Pro mierzony poprzez Media Encoder przy użyciu sekwencji 1080p i 4K z kombinacją typowych efektów. Test wydajności programu Adobe Lightroom mierzony poprzez dokonanie pomiaru poprawy szczegółów na zdjęciach RAW w różnych rozdzielczościach.

wsparcie dla wielkich pomysłów

sterowniki Studio

Wraz z twórcami kreatywnych aplikacji, zespoły testerów i inżynierów nieustannie optymalizują sposób, w jaki Twój procesor graficzny NVIDIA współpracuje z Twoimi ulubionymi aplikacjami - usprawniając funkcje, redukując powtarzające się zadania i przyspieszając Twój tok pracy.

NVIDIA Omniverse

NVIDIA Omniverse™ na komputerach Studio pomaga szybciej wprowadzić Twoje pomysły w życie. Połącz swoje ulubione aplikacje 3D i pomysły, aby odkrywać nowe i intuicyjne przepływy pracy, techniki i możliwości kreatywne. Dzięki zaawansowanej fizyce, materiałom, narzędziom opartym na SI, ray tracingowi w czasie rzeczywistym oprogramowania renderującego RTX oraz technice path tracingu o kinowej jakości, możesz tworzyć bez ograniczeń.

NVIDIA Broadcast

Przekształć dowolne miejsce w domowe studio, zmieniając jednym kliknięciem zwykłe kamery i mikrofony w inteligentne urządzenia klasy premium. NVIDIA Broadcast pozwala przenieść Twoje transmisje na żywo, rozmowy głosowe i wideokonferencje na wyższy poziom dzięki potężnym efektom sztucznej inteligencji, takim jak wirtualne tło, usuwanie szumów i inne.

NVIDIA Canvas

Użyj SI, aby przekształcić proste pociągnięcia pędzlem w realistyczne pejzaże dzięki aplikacji NVIDIA Canvas. Szybko stwórz tło lub przyspiesz poszukiwanie koncepcji, aby poświęcić więcej czasu na wizualizację pomysłów. Dzięki możliwościom sztucznej inteligencji Canvas, kreatywne możliwości są nieograniczone.

RTX its' on

wejdź do gry

Kiedy Twoja praca dobiegnie końca - lub po prostu zechcesz się trochę zabawić - komputery z serii GeForce RTX Studio zapewniają również fenomenalne wrażenia podczas grania. Dzięki wciągającej grafice opartej na ray tracingu, akceleracji dzięki technologii DLSS, najniższym opóźnieniom systemu i pozbawionym zacięć transmisją na żywo, GeForce RTX 30 zapewnia najwyższą jakość gry, za każdym razem.