monitor TUF Gaming VG32VQ Curved HDR

ADAPTIVE-SYNC NASTĘPNEJ GENERACJI

32-calowy, zakrzywiony monitor WQHD (2560x1440) z ultraszybkim odświeżaniem ekranu na poziomie 144 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i użytkownikach wymagających immersyjnej rozgrywki. Wszystkie te specyfikacje są oczywiście bardzo profesjonalne, ale najbardziej ekscytująca funkcja oferowana przez VG32V nie została jeszcze wymieniona. Po raz pierwszy pośród wszystkich monitorów gamingowych możliwe jest jednoczesne stosowanie technologii Motion Blur Reduction oraz Adaptive-sync. Pozwala na to nowa technologia, która nosi nazwę ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC). ELMB SYNC współpracuje z FreeSync i innymi typami technologii Adaptive-sync, dzięki czemu gracze cieszą się ostrym obrazem i wysokimi liczbami klatek animacji wyświetlanych na sekundę.

kup teraz

monitor TUF Gaming VG27AQ HDR

KOMPATYBILNY Z G-SYNC. CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 155 HZ

Częstotliwość odświeżania 155 Hz* oferowana przez monitor TUF Gaming VG27AQ eliminuje denerwujące lagi i efekty rozmycia ekranu, a Ty uzyskujesz przewagę w takich grach jak strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. Dzięki tak ultraszybkiej częstotliwości odświeżania cieszysz się niewiarygodnie płynną rozgrywką nawet przy maksymalnych ustawieniach grafiki, co umożliwia Ci natychmiastowe reagowanie na akcję wyświetlaną na ekranie. Z tym monitorem zawsze uderzasz wcześniej niż przeciwnicy.

*Wybrane karty graficzne/GPU oferują obsługę wyjściowego sygnału grafiki z częstotliwością odświeżania 165 Hz (gniazdo DP). Należy pamiętać, że dostępność funkcji podkręcania / wydajność zależy od typu GPU lub wyświetlanych treści. Firma ASUS tylko udostępnia tę funkcję. Wydajność lub jakiekolwiek inne efekty po aktywacji nie są gwarantowane.

kup teraz

monitor TUF Gaming VG35VQ Curved HDR

ZAKRZYWIONY EKRAN WQHD

35-calowy, zakrzywiony monitor WQHD (3440x1440) o współczynniku proporcji ekranu 21:9, z szybkim odświeżaniem ekranu na poziomie 100 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i użytkownikach poszukujących sprzętu do immersyjnej rozgrywki. Wszystkie te specyfikacje robią oczywiście duże wrażenie, ale najbardziej ekscytująca funkcja oferowana przez VG35VQ nie została jeszcze wymieniona. Imponujący zakrzywiony wyświetlacz oferuje czas reakcji na poziomie 1 ms MPRT z technologią Adaptive-Sync – dla ekstremalnie płynnej rozgrywki bez efektów „tearingu” i „stutteringu”.

kup teraz

monitor TUF Gaming VG27BQ HDR

CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 165 HZ

27-calowy monitor WQHD (2560x1440) HDR z ultraszybkim odświeżaniem ekranu na poziomie 165 Hz* (z możliwością podkręcania) oraz czasem reakcji 0,4 ms*, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i użytkownikach poszukujących sprzętu do immersyjnej rozgrywki. Wszystkie te specyfikacje robią oczywiście duże wrażenie, ale najbardziej ekscytująca funkcja oferowana przez VG27BQ nie została jeszcze wymieniona. Jako pierwszy monitor gamingowy model ten umożliwia jednoczesne stosowanie technologii Motion Blur Reduction oraz Adaptive-Sync. Ta nowa technologia nosi nazwę ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC). ELMB SYNC współpracuje z Adaptive-sync, dzięki czemu gracze cieszą się ostrym obrazem i wysokimi wartościami FPS.

*Czas reakcji 0,4 ms to najszybszy rezultat uzyskany w testach wewnętrznych. Czas reakcji może się różnić w zależności od warunków testowych.

kup teraz

nagroda

Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H5

Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu dźwięku o niesamowitej jakości, przy wysokiej wytrzymałości konstrukcji. Dzięki zastosowaniu zintegrowanego 7.1-kanałowego dźwięku przestrzennego, ekskluzywnych przetworników ASUS oraz hermetycznych komór, zestaw słuchawkowy TUF Gaming H5 wzbogaci Twoje wrażenia podczas rozgrywki dostarczając bardzo głębokiego i immersyjnego dźwięku. Jego lekka waga zapewnia wysoki poziom komfortu podczas długich sesji gamingowych, a pałąk wykonany ze stali nierdzewnej gwarantuje, że zestaw słuchawkowy wytrzyma trudy częstego grania i podróżowania. TUF Gaming H5 oferuje gniazdo 3,5 mm, dzięki czemu można go używać z wieloma różnymi platformami, w tym z komputerami PC, Mac, konsolami PS4, Xbox One, Nintendo Switch i telefonami komórkowymi.