prędkość przyszłości

Realme X50 PROjuż w sprzedaży

tylko 3499 zł

kup teraz
Realme X50 PRO

Snapdragon 865 5G
Do 2,84 GHz

Ładowanie SuperDart 65W
Ładowanie do 100% w 35 minut*

Pełny ekran Super AMOLED 90Hz
Stosunek ekranu do obudowy 92%*

Poczwórny aparat 64MP
Podwójny aparat selfie w wyświetlaczu

Realme X50 PRO
Realme X50 PRO

LPDDR5 i UFS 3.0+TW+HPB
Pamięć RAM i ROM nowej generacji

System chłodzenia oparami
Niska temperatura przy dużym obciążeniu

Podwójne głośniki stereo
Dolby Atmos i wysoka rozdzielczość

Interfejs użytkownika realme
Bezproblemowa rozrywka

Era szybkości 5G
Przygotuj się na przyszłe godziny szczytu

Gotowość na sieć 5G
Zasięg sieci na całym świecie

3.45 Gbps

Teoretyczna wartość

10x

szybciej niż 4G

Przewodzenie erze 5G z zasięgiem obejmującym główne pasma 5G na świecie. Teoretyczna szybkość pobierania osiąga maksymalnie 3.45 Gbps, czyli 10x więcej niż sieć 4G. Pobranie filmu HD zajmuje mniej niż 10 s, a transmisja na żywo w wyjątkowo wyraźnej rozdzielczości 4K odbywa się bez buforowania*.

Realme X50 PRO

Antena dookólna 360°
Pełna obsługa WI-FI 6

Dwukanałowe przyspieszenie sieci

Nakładki Wi-Fi 6 i 5G

Podwójne przyspieszenie sieci Wi-Fi

Jednoczesne połączenie
Wi-Fi 2,4 GHz/5 GHz

Realme X50 PRO

X50 Pro jest wyposażony w antenę surround 360 °, co stanowi 200% więcej niż standardowe telefony 4G. X50 Pro 5G potrafi
także inteligentnie przełączać się między trybami 4G, a 5G, zmniejszając w ten sposób zużycie energii o 30%. *

Szybkość jest niesamowita
Nowa era gier mobilnych

Qualcomm® Snapdragon™ 865
Wszechstronna, futurystyczna technologia

Realme X50 PRO

Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 865 w technologii 7 nm z wydajnymi rdzeniami A77 może osiągnąć prędkość zegara do 2,84 GHz. Obsługuje technologię Desktop Forward Rendering zapewniającą niesamowity realizm oraz pierwszy w historii sterownik GPU w urządzeniach mobilnych z możliwością aktualizacji. Oto nowa generacja flagowej platformy mobilnej o wyższej wydajności, która zapewnia lepszą zabawę w grach mobilnych*.

LPDDR5 i UFS 3.0
Nowa generacja flagowego urządzenia 5G

Dzięki zastosowaniu zestawu 12GB+256GB, nowy układ pamięci LPDDR5 (wsparty rozwiązaniem UFS 3.0+Turbo Write+HPB), znacznie poprawia ogólną wydajność i zmniejszają zużycie energii. Teraz przeglądanie stron internetowych i granie mogą być tak płynne jak nigdy dotąd.

UFS 3.0 VS UFS 2.1

Realme X50 PRO

System chłodzenia oparami
Pięciowymiarowy system Vapor Cooling Pro

Nowy, zmodernizowany system chłodzenia oparami umożliwia lepsze odprowadzanie ciepła. Komora parowa odprowadza ciepło z obszaru o powierzchni do 1821 mm2, W porównaniu z poprzednią generacją rurek cieplnych (heat-pipes) wzrosła o 339% i zapewniając wysoką wydajność przez cały czas, nawet podczas zaawansowanego grania*.

Realme X50 PRO

Ładowanie SuperDart 65W
Ładowanie do 100% w 35 minut

Dwurdzeniowa
technologia

Dwuogniwowa konstrukcja,
zasilacz GaN (azotek GaN)

nteligentny pięciordzeniowy
układ scalony

Pełna ochrona

X50 Pro 5G wykorzystuje konstrukcję z dwoma ogniwami, mając na uwadze zarówno względy bezpieczeństwa, jak i prędkości. Adapter GaN nowej generacji skutecznie zmniejsza głośność, gwarantując jednocześnie wysoką wydajność. Ta niesamowicie szybka funkcja ładowania jest chroniona przez inteligentny pięciordzeniowy układ scalony, który zapewnia monitorowanie w czasie rzeczywistym. X50 Pro 5G obsługuje także ładowanie QC/PD 18 W i szybkie ładowanie VOOC 4.0 30 W, zapewniając jeszcze większą wszechstronność*.

Porównanie Ładowania*

Realme X50 PRO

Rewolucyjna prędkość
90 klatek na sekundę

Wyświetlacz Ultra Smooth Display
z odświeżaniem 90Hz
Bardzo wysoka częstotliwość próbkowania 180 Hz

W porównaniu z wyświetlaczem 60 Hz wyświetlacz 90 Hz ma o 50% wyższą częstotliwość odświeżania, aby zapewnić płynniejsze wrażenia wizualne. Bardzo wysoka częstotliwość próbkowania 180 Hz podnosi prędkość w grach i reakcję na dotyk.

Pełny ekran Super AMOLED o przekątnej 16.4cm (6.44")
i oraz luminacji ponad
Niewiarygodna uczta wizualna

Realme X50 PRO

X50 Pro 5G ma ekran o proporcjach 20:9 i rozdzielczości FHD+ 2400 x 1080P. Co więcej, został wyposażony w wyświetlacz Super AMOLED 6,44 cala i materiały luminescencyjne E3, dzięki czemu stał się uniwersalnym geniuszem w każdym aspekcie.

Sześć aparatów ultra
Wyjątkowa stabilność

Poczwórny aparat 64MP | Zoom hybrydowy 20x

Realme X50 PRO

Stworzona przez realme technologia płynnego zoomu SAT umożliwia symulację efektu powiększania przez aparaty. Aby osiągnąć „płynny zoom”, następuje przełączanie kilku obiektywów i stabilizacja obrazu przy zachowaniu tej samej ekspozycji i temperatury kolorów.

Realme X50 PRO

Ultra NightScape

Po raz pierwszy w historii firma realme dodała tryb Ultra NightScape, aby pomóc uchwycić prawdziwe sceny nocne. Nawet w warunkach słabego oświetlenia o wartości 1 luksa można robić wyraźne i jasne zdjęcia nocne o wysokiej jakości.

Super Nightscape 3.0

Tryb Super Nightscape pozwala uchwycić różne sceny nocne. Niesamowite zdjęcie nocne można zrobić w trybie nocnego widoku, jeśli ilość światła jest wystarczająca. W przypadku słabego oświetlenia należy włączyć tryb statywu, aby uzyskać doskonałą jakość obrazu w nocy z długim czasem ekspozycji.

Realme X50 PRO

Stabilizacja obrazu UIS Max

Realme X50 PRO

Nowa funkcja UIS Max wykorzystuje technologię przycinania obrazu szerokokątnego w celu uzyskania większego pola widzenia i bardziej zdumiewającego efektu zapobiegania drganiom. Obraz nie ulegnie rozmazaniu nawet w przypadku biegania i skakania.

Real Design
Nowatorskie trendy we wszystkich perspektywach

Realme X50 PRO
Realme X50 PRO

Zupełnie nowy interfejs użytkownika realme opiera się na prawdziwej koncepcji wzornictwa, zainspirowanej prostymi przedmiotami w życiu codziennym, eleganckimi i wygodnymi dla użytkowników. Czas uruchamiania aplikacji został skrócony o 14%, zużycie pamięci RAM zmniejszone o 20%, a żywotność baterii zwiększona o 40%*, aby zapewnić bezproblemowe i płynne działanie. *

Wielofunkcyjny układ NFC
Twój portfel w telefonie!

Uprość swoje życie i pożegnaj się z nieporęcznymi portfelami dzięki zapewnianej przez smartfon X50 Pro 5G możliwości załadowania portfela, która umożliwia bezpieczne płacenie w ruchu dzięki funkcji Google Pay.

Podwójne głośniki stereo
Z certyfikowaną przez Dolby Atmos jakością dźwięku o wysokiej rozdzielczości

Zastosowanie głośników 1216 Super Linear Speaker pozwoliło uzyskać doskonałą jakość dźwięku. Ponadto smartfon ma certyfikaty Dolby Atmos i Hi-Res, co jeszcze bardziej zwiększa przyjemność podczas słuchania, niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, czy słuchasz muzyki.