x-kom logo AMD Radeon(TM) AMD Radeon(TM)
AMD Arrow
DEATHLOOP

WYDAJNOŚĆ ZWIĘKSZAJĄCA PRZEWAGĘ W GRZE

Imponująca wydajność gier w 1080p i jeszcze większa liczba klatek na sekundę dzięki technologii AMD FidelityFX™ Super Resolution.

Przedstawiamy karty graficzne AMD Radeon™ RX 6500 XT wyposażone w przełomową architekturę AMD RDNA™ 2 i zaprojektowane z myślą o dostarczaniu fantastycznej wydajności gier z niespotykaną efektywnością. Toruj drogę do przyszłości, zanurz się w rozgrywce 1080p i ciesz się żywymi kolorami światów wirtualnych oraz lepszymi doznaniami dzięki mocy układów graficznych następnej generacji.

Kup wybrane karty graficzne AMD Radeon™ RX 6500 XT i graj w Halo Infinite oraz ponad 100 innych gier na PC dzięki 1-miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass na PC.

HALO Infinite Multiplayer

Radeon

INTENSYWNA WYDAJNOŚĆ W 1080p

Karty graficzne AMD Radeon™ RX 6500 XT powstały z myślą o poważnej rozgrywce w 1080p z imponującą liczbą klatek na sekundę. Architektura AMD RDNA™ 2 uwolniła teraz swoją moc dzięki nawet do 16 zaawansowanym jednostkom obliczeniowym układu graficznego działającym w połączeniu z ultrawysoką przepustowością pamięci podręcznej AMD Infinity Cache™ oraz nawet do 4 GB dedykowanej pamięci GDDR6.

Vivid Visuals

Żywe efekty wizualne

Dzięki technologiom wspomagającym realistyczną rozgrywkę i obsłudze DirectX® 12 Ultimate, karty graficzne AMD Radeon™ RX 6500 XT wciągają gracza w sam środek akcji. Ciesz się grami z realistycznym oświetleniem, cieniami i odbiciami oraz bogactwem detali dzięki funkcjom technologii DirectX® Raytracking (DXR), Variable Rate Shading (VRS) i AMD FidelityFX™ zoptymalizowanym pod kątem architektury AMD RDNA™ 2.

AMD FidelityFX

ZWIĘKSZ LICZBĘ KLATEK NA SEKUNDĘ W GRACH

Technologia AMD FidelityFX™ Super Resolution (FSR) zwiększa liczbę klatek na sekundę średnio 2,4 razy w wybranych grach z obsługą funkcji FidelityFX™ Super Resolution2 w wysokiej jakości środowiskach gier o dużej rozdzielczości, które zapewniają karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6000. Zoptymalizuj doznania w grach za pomocą czterech ustawień wstępnych — od najlepszych efektów wizualnych, po maksymalną wydajność. 

AMD FidelityFX Super Resolution

NAJLEPSZE ŚRODOWISKO GIER DLA NAJLEPSZEGO GAMINGOWEGO SYSTEMU OPERACYJNEGO 

Układ graficzny AMD Radeon™ z systemem Windows 11 zapewnia niesamowite doznania podczas rozgrywki dzięki grafice na najwyższym poziomie, niezwykłej wydajności i zoptymalizowanym funkcjom zapewniającym bezpieczeństwo. Dzięki obsłudze technologii DirectX® 12 Ultimate i Auto HDR układ graficzny AMD Radeon™ i oprogramowanie Radeon™ są gotowe, aby zwiększać możliwości środowiska gier w systemie Windows 11.