Galaxy Note20 Ultrajuż w sprzedaży

wybierz swój Galaxy Note20

kup teraz

supermoc
do pracy

Rysik S Pen pozwoli zamieniać notatki na tekst, a następnie tekst na prezentację w PowerPoint z niesamowitą łatwością. Wykonuj pracę w dowolnym miejscu i zawsze na czas, dzięki synchronizacji w czasie rzeczywistym w programach Outlook i OneNote i połączeniu z Windows. Działaj na wielu aplikacjach na raz bez żadnych zakłóceń – w Galaxy Note20 zastosowaliśmy najnowszy, hiperszybki procesor firmy Samsung.

* W przypadku OneNote, OneNote dla sieci Web i OneNote w Windows 10 usługa będzie dostępna od listopada 2020 r. * Użytkownik musi połączyć smartfon z komputerem z OS Windows, korzystając z „Link to Windows"" na telefonie oraz aplikacji „Your Phone"" na komputerze. Należy przejść kolejne kroki konfiguracji, w tym zalogowanie do tego samego konta Microsoft. Komputer wymaga aktualizacji Windows 10 z kwietnia 2018 r. lub nowszej, funkcja aplikacji wymaga aktualizacji Windows 10 z maja 2020 r. lub nowszej. Smartfon musi być ponadto połączony z tą samą siecią Wi-Fi co komputer.

** Symulacja obrazu w celach informacyjnych.

supermoc
po pracy

Nowy Galaxy Note20 pozwala cieszyć się dostępem do ponad 100 ulubionych gier gdziekolwiek jesteś dzięki Xbox Game Pass Ultimate*. Duży, 6,7-calowy wyświetlacz w Galaxy Note20 lub 6,9-calowy w Galaxy Note20 Ultra zapewnia żywe kolory, wysoki kontrast i idealną czerń. Odświeżanie 120Hz i jasność ekranu na poziomie 1500 nitów w Galaxy Note20 Ultra czyni go liderem w swojej grupie. Galaxy Note20 to także zestaw profesjonalnych narzędzi dla fotografów i kamerzystów. Dzięki wideo 8K najwyższej jakości nagrania od teraz są dostępne także w smartfonie.

* Pełen zakres usługi będzie dostępny od 15 września 2020 r. Do grania w niektóre gry z Xbox Game Pass Ultimate może być potrzebny kontroler. Kontroler jest sprzedawany oddzielnie. Dostępny na wybranych rynkach. Sprawdź dostępność i szczegóły u swojego operatora. Wymagana subskrypcja Xbox Game Pass.

** Symulacja obrazu w celach informacyjnych.

ciesz się w pełni
aplikacjami Google

Zmień na Galaxy z łatwym dostępem do wszystkich popularnych usług Google:

• YouTube Premium Zyskaj do 4 miesięcy darmowego dostępu do YouTube Premiumi korzystaj bez reklam, offline i przy zablokowanym ekranie*
• Google Chrome Zmień na Galaxy z łatwym dostępem do wszystkich popularnych usług Google.
• Poczta Gmail Bezpieczna, inteligentna i łatwa w użyciu skrzynka e-mail.
• Mapy Google Poznawaj świat i swobodnie się po nim poruszaj.
• Google Duo Wideorozmowy z Twoimi znajomymi.

*Obowiązują szczegółowe warunki i ograniczenia.

zyskaj 4 miesiące
bezpłatnego dostępu
do YouTube Premium z Samsung Galaxy i ciesz się z oglądania offline, braku reklam i słuchania muzyki przy zablokowanym ekranie.

Przy zakupie i aktywacji produktu objętego promocją. Oferta tylko dla nowych klientów (oferta jest dostępna dla użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z YouTube Premium, YouTube Music Premium, lub Google Play Music). Oferta jest ważna dla urządzeń aktywowanych od 14.02.2020 r. do 06.03.2021 r. do godz. 8:59 CET, a aktywacji YouTube Premium można dokonać do 06.04.2021 r. do godz. 8:59 CET. Wymagane zadeklarowanie metody płatności. Po upływie darmowego okresu próbnego, naliczana jest standardowa opłata miesięczna 23,99 PLN. Subskrypcję można anulować w każdym momencie. Brak zwrotów za częściowe okresy rozliczeniowe. Wymagane konto Google. Wszystkie warunki: https://www.youtube.com/premium/restrictions