kup wymarzony smartfon z serii Galaxy S23

i zyskaj nawet do 700 zł zwrotu na konto

Promocja trwa od 06.03 do 19.03.2023 r. Zwrot dla Galaxy S23 Ultra wynosi 700 zł, dla S23+ 500 zł, a dla S23 300 zł. Wbudowany rysik S Pen jest dostępny wyłącznie w modelu Galaxy S23 Ultra. Szczegóły w regulaminie.

modele objęte promocją

Galaxy S23 Ultra

kup teraz

Galaxy S23+

kup teraz

Galaxy S23

kup teraz

jak skorzystać z promocji?

koszyk

Kup nowy smartfon Galaxy S23, Galaxy S23+ lub Galaxy S23 Ultra w dniach trwania promocji 06.03 do 19.03.2023 r.

metka cena

Aktywuj swoje urządzenie z aktywną polską kartą SIM do 26.03.2023 r. Następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie i kliknij w banner promocyjny.

prezent

Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 02.04.2023 r. Załącz dowód zakupu oraz wpisz numer konta bankowego.

prezent

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, do 14 dni kalendarzowych zostanie wykonany przelew na konto wskazane w formularzu.

Promocja trwa od 06.03 do 19.03.2023 r. Zwrot dla Galaxy S23 Ultra wynosi 700 zł, dla S23+ 500 zł, a dla S23 300 zł. Szczegóły w regulaminie.

osobno niezwykłe, razem doskonałe

połącz wszystkie Twoje urządzenia Galaxy i ciesz się płynną współpracą – korzystaj ze smartfona, tabletu, komputera, zegarka i słuchawek tak, jak lubisz

Galaxy Buds2 Pro

Odkryj automatyczne przełączanie i bądź zawsze w kontakcie, by rozpocząć rozmowę. Kiedy oglądasz film na tablecie, a akurat zadzwoni telefon, słuchawki Galaxy Buds przełączą się automatycznie między urządzeniami, byś mógł rozpocząć rozmowę.

Galaxy Watch5

Podgląd kadru zawsze pod ręką?* Rób zdjęcia za pomocą smartfona Galaxy, korzystając z podglądu kadru i wyzwalania migawki za pomocą zegarka Galaxy Watch. Zachowaj pełną kontrolę, nawet gdy nikt nie stoi za obiektywem. To prostsze niż kiedykolwiek.

Smart Switch

Proste przenoszenie danych na Galaxy. Przy zmianie urządzenia na Galaxy możesz łatwo zachować stare dane i treści. Zdjęcia, filmy, kontakty czy wydarzenia z kalendarza zostaną przeniesione na nowy smartfon, nawet gdy zmieniasz system operacyjny. Do transferu danych wykorzystaj aplikację Smart Switch, dostępną Sklepie Play lub w wersji na komputer PC lub Mac.

Dane i treści dostępne do transferu mogą się różnić w zależności od systemu operacyjnego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z działem pomocy firmy Samsung.

Transfery przewodowe wymagają co najmniej systemów Android™ 4.3, iOS 5 lub Windows Mobile OS 8.1 czy OS 10 na starym urządzeniu. Urządzenia ze starszym systemem operacyjnym muszą korzystać z opcji transferu bezprzewodowego. Jeśli nie masz wymaganego kabla/złącza USB do przewodowego transferu do Galaxy, możesz również skorzystać z opcji transferu bezprzewodowego. Otwórz Smart Switch Mobile w „Ustawieniach” na swoim nowym telefonie Galaxy lub pobierz Smart Switch na komputer PC/Mac. Aby przesłać dane z iCloud lub innej chmury, wymagane jest połączenie transmisji danych. Aby zapobiec zniekształceniu wiadomości SMS przesyłanych z systemu iOS, należy zmienić ustawienia aplikacji iMessage.

Wreckfest ©2022 THQ Nordic AB, Szwecja jest znakiem towarowym firmy THQ Nordic AB, Szwecja. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie inne znaki towarowe, logo i prawa autorskie są własnością ich właścicieli. Do kupienia w wybranych krajach w Samsung Galaxy Store i innych sklepach z aplikacjami.

kup wymarzony smartfon z serii Galaxy S23

i zyskaj nawet do 700 zł zwrotu na konto