Poznaj nowy
Galaxy Z Flip

Obraz symulowany

Zmieniaj kształt
przyszłości

Otwórz się na przyszłość. Galaxy Z Flip to połączenie pięknego wzornictwa, innowacyjnej budowy i kompaktowego rozmiaru.
Dzięki technologii składanego ekranu Samsung Ultra Thin Glass, swobodnie mieści się w kieszeni.
Po rozłożeniu oferuje pełnowymiarowy ekran
o przekątnej 6,7-cala. Galaxy Z Flip wyposażony
w wyświetlacz Dynamic AMOLED zapewnia niezwykle żywe i wyraźne barwy.

Gotowy na
nowe ujęcia

Dzięki przełomowemu mechanizmowi składania Galaxy Z Flip utrzymuje swoją pozycję pod wieloma kątami. Złożony, rozłożony czy pod kątem, pozwala odkrywać zupełnie nowe ujęcia do rejestrowania zdjęć i video. Inteligentna konstrukcja umożliwia zablokowanie ekranu w wybranej pozycji.

Połowa ekranu,
pod pełną kontrolą

Mechanizm Free-stop pozwala korzystać z Galaxy Z Flip jak z laptopa - górnej połowy ekranu do przeglądania, a dolnej do sterowania. W trybie Flex możesz obsługiwać aplikacje do rozmów wideo, takie jak Google Duo. Świetną jakość obrazu zapewnia przedni aparat 10 MP oraz podwójny tylni aparat 12 MP z obiektywem szerokokątnym i ultra szerokokątnym. Dodatkowo personalizuj i optymalizuj pracę na telefonie obsługując dwie aplikacje jednocześnie, dzięki funkcji Multi Active Window.

*Przedstawione obrazy mają charakter poglądowy.

Gotowy na
nocną scenę

Galaxy Z Flip pozwala wykonać stabilne zdjęcia i filmy bez konieczności używania rąk. Tryb Night Mode pozwala w trakcie nawet 4 minut wykonać do 14 ujęć, a następnie połączyć je w jedne idealne. Z kolei tryb Night Hyperlapse umożliwia nagrywanie filmów nocą z dynamicznymi smugami światła.

Moc na
cały dzień

Galaxy Z Flip posiada baterię o pojemności 3300 mAh. Korzystając z aplikacji, gier, oglądając filmy, nie musisz stale pamiętać o ładowaniu telefonu.

*Wartość typowa uzyskana w badaniach w niezależnym laboratorium. Typową wartością jest szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii badanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa (minimalna) wynosi 3200 mAh. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od warunków sieci, sposobu użytkowania i innych czynników.

Działaj szybko
i efektywnie

Galaxy Z Flip wyposażony został w wydajny procesor 7 nm i 8 GB pamięci RAM. Oglądaj i streamuj w najlepszej jakości.

Wybierz swój modem Galaxy Z Flip

Wybierz kolor:

Fioletowy

Czarny

Pamięć 8GB RAM

Bateria 3.300 mAh

Aparat 10 MP (przód)

12 MP (tył)

12 MP (ultra szerokokątny)

Pamięć 8GB RAM

Bateria 3.300 mAh

Aparat 10 MP (przód)

12 MP (tył)

12 MP (ultra szerokokątny)