Samsung Logo Samsung Logos

zyskaj nawet do 4 miesiący dostępu do YouTube Premium Z Samsung Galaxy możesz cieszyć się oglądaniem off-line, brakiem reklam czy słuchaniem muzyki przy zablokowanym ekranie. A to wszystko dostępne również w technologii 5G.

sprawdź
Samsung YouTube

Przy zakupie i aktywacji produktu objętego promocją. Oferta tylko dla nowych klientów (oferta jest dostępna dla użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z YouTube Premium, YouTube Music Premium, lub Google Play Music). Oferta bezpłatnego okresu próbnego YouTube Premium jest dostępna dla użytkowników w Polsce, którzy zakupią i aktywują wybrane urządzenia z serii Samsung Galaxy S21 między 14 stycznia 2021 a 6 marca 2022; pozostałe urządzenia Samsung Galaxy między 6 marca 2021 a 5 marca 2022 do godz. 7:59 CET., a aktywacji YouTube Premium można dokonać do 06.04.2021 r. do godz. 7:59 CET. Wymagane zadeklarowanie metody płatności. Po upływie darmowego okresu próbnego, naliczana jest standardowa opłata miesięczna 23,99 PLN. Subskrypcję można anulować w każdym momencie. Brak zwrotów za częściowe okresy rozliczeniowe. Wymagane konto Google. Wszystkie warunki: https://www.youtube.com/t/premium_restrictions.

odkryj zalety YouTube Premium

Brak reklam i działanie w tle

bez reklam  i działanie w tle

Oglądaj video bez reklam nawet przy zablokowanym ekranie lub podczas używania innej aplikacji.

Offline

offline

Pobieraj i odtwarzaj ulubione video nawet bez dostępu do internetu.

YouTube Music Premium

YouTube Music Premium

Wypróbuj aplikację muzyczną stworzoną przez YouTube, w wersji mobilnej i na komputer.

YouTube Kids

YouTube Kids

Pozwól swoim dzieciom korzystać z zasobów YouTube poprzez aplikację stworzoną specjalnie dla nich.

poczuj swobodę wyboru

Na smartfonie, tablecie, komputerze i telewizorze – odtwarzaj filmy i muzykę z YouTube bez reklam zawsze, gdy jesteś zalogowany na swoim koncie Google. YouTube Premium pozwoli Ci też na płynne odtwarzanie treści w tle nawet wtedy, gdy wyłączysz ekran czy otworzysz inną aplikację.

Poczuj swobodę wyboru
Rób to, co lubisz najbardziej

rób to, co lubisz najbardziej

Twórz własne playlisty i ciesz się muzyką bez reklam. Ściągaj video i oglądaj je nawet wtedy, gdy nie będziesz mieć dostępu do internetu. Oglądaj teledyski lub słuchaj samej muzyki – wedle upodobań!

korzystaj ze wszystkiego, co najlepsze

Wraz z kontem YouTube Premium zyskujesz - wolny od reklam i działający również w trybie offline – dostęp do aplikacji YouTube Music i YouTube Kids. Music Premium zapewnia nielimitowany, wygodny dostęp do piosenek, albumów i playlist dostępnych na YouTube. Aplikacja Kids to z kolei przyjazne środowisko dla dzieci, dzięki któremu mogą skorzystać z materiałów udostępnionych na YouTube specjalnie dla nich.

Korzystaj z wszystkiego, co najlepsze

sprawdź, co zyskujesz wraz z Galaxy

Sprawdź, co zyskujesz wraz z Galaxy?
Point

bezpłatny dostęp na 4 miesiące

Zyskaj w prezencie bezpłatny dostęp na 4 miesiące, jeśli masz flagowe urządzenie takie jak: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21+ 5G albo Galaxy S21 5G.

Point

bezpłatny dostęp na 2 miesiące

Zyskaj w prezencie bezpłatny dostęp na 2 miesiące, jeśli masz inne nowe urządzenie Galaxy z serii: Galaxy Z, Galaxy Note, Galaxy S, Galaxy A, czy Galaxy Tab.

Point

oferta jest ważna dla urządzeń Galaxy

Oferta bezpłatnego okresu próbnego YouTube Premium jest dostępna dla użytkowników w Polsce, którzy:
dla serii Galaxy S21: zakupią i aktywują wybrane urządzenia z serii Samsung Galaxy S21 między 14 stycznia 2021 a 6 marca 2022;
dla pozostałych urządząń Samsung Galaxy: zakupią urzędzenie między 6 marca 2021 a 5 marca 2022 do godz. 7:59 CET. i aktywują YouTube Premium do 06.04.2021 r. do godz. 7:59 CET.

jak otrzymać dostęp do YouTube Premium?

Numer 1

Włącz swoje urządzenie, aktywowane w okresie trwania promocji, wejdź na stronę youtube.com/premium/Samsung lub otwórz aplikację YouTube na urządzeniu i zaloguj się z konta Google.

Numer 2

Wybierz „Konto”.

Numer 3

Wybierz „Zasubskrybuj YouTube Premium”.

Numer 4

Wybierz „Wypróbuj Bezpłatnie”.

Numer 5

Wypełnij informację o płatnościach i kliknij „KUP”, żeby potwierdzić rozpoczęcie darmowego okresu.Jak otrzymać dostęp