zyskaj nawet do 4 miesiący dostępu do YouTube Premium

z Samsung Galaxy możesz cieszyć się oglądaniem off-line, brakiem reklam czy słuchaniem muzyki przy zablokowanym ekranie – a to wszystko dostępne również w technologii 5G.

YouTube dowiedz się więcej

Z tej oferty na 4-miesięczny bezpłatny okres próbny YouTube Premium mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Polski, którzy kupią i aktywują wskazane na liście smartfonów urządzenie w okresie między 1 lutego 2022 roku a 2 marca 2023 roku* do godz. 08:59 czasu CET. Oferta jest dostępna wyłącznie dla klientów, którzy nie subskrybują obecnie YouTube Premium, YouTube Music Premium ani Muzyki Google Play, nie subskrybowali wcześniej YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red, ani Muzyki Google Play, ani nie korzystali dotąd z okresów próbnych YouTube Premium, YouTube Music Premium, Muzyki Google Play lub YouTube Red. Z oferty należy skorzystać do 2 kwietnia 2023 roku, do godz. 08:59 czasu CET. Podczas rejestracji wymagane jest podanie ważnej formy płatności, ale nie zostaniesz obciążony opłatą przed zakończeniem okresu próbnego. Po zakończeniu okresu próbnego zostanie automatycznie naliczona opłata za subskrypcję indywidualną, wynosząca obecnie 23,99 zł/mies. (w tym VAT). Opłata ta będzie pobierana co miesiąc. W dowolnym momencie okresu próbnego możesz go anulować bez opłat. Brak zwrotu środków w przypadku rezygnacji w trakcie okresu rozliczeniowego. Aby skorzystać z oferty, musisz mieć konto Google. Organizator promocji: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.

odkryj zalety YouTube Premium

bez reklam i działanie w tle

oglądaj video bez reklam nawet przy zablokowanym ekranie lub podczas używania innej aplikacji

offline

pobieraj i odtwarzaj ulubione video nawet bez dostępu do internetu

YouTube Music Premium

wypróbuj aplikację muzyczną stworzoną przez YouTube, w wersji mobilnej i na komputer

YouTube Kids

pozwól swoim dzieciom korzystać z zasobów YouTube poprzez aplikację stworzoną specjalnie dla nich

poczuj swobodę wyboru

Na smartfonie, tablecie, komputerze i telewizorze – odtwarzaj filmy i muzykę z YouTube bez reklam zawsze, gdy jesteś zalogowany na swoim koncie Google. YouTube Premium pozwoli Ci też na płynne odtwarzanie treści w tle nawet wtedy, gdy wyłączysz ekran czy otworzysz inną aplikację.

rób to, co lubisz najbardziej

Twórz własne playlisty i ciesz się muzyką bez reklam. Ściągaj video i oglądaj je nawet wtedy, gdy nie będziesz mieć dostępu do internetu. Oglądaj teledyski lub słuchaj samej muzyki – wedle upodobań!

korzystaj ze wszystkiego, co najlepsze

Wraz z kontem YouTube Premium zyskujesz - wolny od reklam i działający również w trybie offline – dostęp do aplikacji YouTube Music i YouTube Kids. Music Premium zapewnia nielimitowany, wygodny dostęp do piosenek, albumów i playlist dostępnych na YouTube. Aplikacja Kids to z kolei przyjazne środowisko dla dzieci, dzięki któremu mogą skorzystać z materiałów udostępnionych na YouTube specjalnie dla nich.

sprawdź, co zyskujesz wraz z Galaxy?

bezpłatny dostęp na 4 miesiące

Zyskaj w prezencie bezpłatny dostęp na 4 miesiące, jeśli masz flagowe urządzenie takie jak: Samsung Galaxy S22 Ultra, Galaxy S22+, Galaxy S22, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold4 5G albo Galaxy Z Flip4 5G.

bezpłatny dostęp na 2 miesiące

Zyskaj w prezencie bezpłatny dostęp na 2 miesiące, jeśli masz inne nowe urządzenie Galaxy z serii: Galaxy S, Galaxy A, Galaxy M czy Galaxy Tab.

sprawdź ofertę dla swojego Galaxy

Oferta jest ważna dla urządzeń Galaxy kupionych i aktywowanych od 01.02.2022 r. do 02.03.2023 r. do 8:59 CET i upoważnia do skorzystania z oferty 2 lub 4 miesięcy dla urządzeń wybranych urządzeń - listę sprawdzisz poniżej.

zobacz regulamin

Powyższa oferta dotyczy modeli Galaxy Z Flip4 i Z Fold4 aktywowanych do 2.04.2023 roku, jak również: Galaxy Z Flip3 i Z Fold3, kupionych między 1.08.2021 roku a 2.10.2022 roku, Galaxy S21 FE kupionych między 1.01.2022 roku a 2.11.2022 roku i aktywowanych między 1.01.2022 roku a 2.12.2022 roku.

Z tej oferty na 2-miesięczny bezpłatny okres próbny YouTube Premium mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Polski, którzy kupią i aktywują wskazane na liście smartfonów urządzenie w okresie między 1 lutego 2022 roku a 2 marca 2023 roku* do godz. 08:59 czasu CET. Oferta jest dostępna wyłącznie dla klientów, którzy nie subskrybują obecnie YouTube Premium, YouTube Music Premium ani Muzyki Google Play, nie subskrybowali wcześniej YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red ani Muzyki Google Play, ani nie korzystali dotąd z okresów próbnych YouTube Premium, YouTube Music Premium, Muzyki Google Play lub YouTube Red. Z oferty należy skorzystać do 2 kwietnia 2023 roku, do godz. 08:59 czasu PST. Podczas rejestracji wymagane jest podanie ważnej formy płatności, ale nie zostaniesz obciążony opłatą przed zakończeniem okresu próbnego. Po zakończeniu okresu próbnego zostanie automatycznie naliczona opłata za subskrypcję indywidualną, wynosząca obecnie 23,99 zł/mies. (w tym VAT). Opłata ta będzie pobierana co miesiąc. W dowolnym momencie okresu próbnego możesz go anulować bez opłat. Brak zwrotu środków w przypadku rezygnacji w trakcie okresu rozliczeniowego. Aby skorzystać z oferty, musisz mieć konto Google. Organizator promocji: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.

jak otrzymać dostęp do YouTube Premium?

Włącz swoje urządzenie, aktywowane w okresie trwania promocji, wejdź na stronę youtube.com/premium/Samsung lub otwórz aplikację YouTube na urządzeniu i zaloguj się z konta Google.

Wybierz „Konto”.

Wybierz „Zasubskrybuj YouTube Premium”.

Wybierz „Wypróbuj Bezpłatnie”.

Wypełnij informację o płatnościach i kliknij „KUP”, żeby potwierdzić rozpoczęcie darmowego okresu.