Sony - Najlepszy telewizor roku 2022
Sony - Najlepszy telewizor roku 2022

kup telewizor Bravia XR Mini LED X95L
i odbierz soundbar HT-A3000 w zestawie


Czas trwania promocji: 12.05 - 02.06

sony x95l

75”

BRAVIA XR Mini LED

SONY X95L

sony ht a3000


Soundbar

HT-A3000

obraz

Sony mini LED

Zachwyć się doskonałym obrazem w gamie ponad miliarda kolorów i kontrastem o niezwykle głębokiej czerni na 75-calowym ekranie Sony Mini LED. Procesor Cognitive Processor XR™, korzystając z zaawansowanych algorytmów AI, wyświetli obraz z każdego źródła w jakości zbliżonej do 4K. Pozwól się wciągnąć w wyrazisty świat filmów i gier.

dźwięk

XR SOUND

Precyzyjna emisja dźwięku w technologii Acoustic Surface Audio+™ pogłębia realizm akcji na ekranie, zapewniając niezapomniane wrażenia podczas seansu. A jeśli chcesz rozbudować Twój system głośników, system Acoustic Center Sync zamieni telewizor z soundbarem w głośnik centralny. Zyskaj nowy wymiar rozrywki z Sony1.

Sony xr sound
wh-1000XM5

wciągający dźwięk przestrzenny

SONY HT-A3000

Soundbar HT-A3000 zapewnia autentyczny dźwięk przestrzenny, czyste dialogi z głośnika centralnego i imponującą moc dwóch wbudowanych subwooferów. Otwiera też drogę do rozbudowy zestawu o dodatkowe głośniki dzięki technologii 360 Spatial Sound Mapping. Ustaw go pod ekranem Sony Bravia, korzystając ze specjalnej podstawki pod telewizor, która umożliwia właściwe ułożenie soundbara i zatrać się w ulubionym serialu, filmie lub muzyce.