zanurz się w świecie SONY

i zamień gamingowe marzenia w rzeczywistość

sprawdź

przeżyj każdą grę jak nigdy dotąd

Odkryj nowy wymiar rozrywki z ekosystemem gamingowym Sony. Telewizory SONY BRAVIA, monitory INZONE, słuchawki INZONE, konsola PlayStation® 5 i gogle PlayStation® VR2 przenoszą Cię w sam środek akcji, oferując niezrównaną jakość obrazu, dźwięku i niezwykle realistyczne doznania.

Z Sony każda gra staje się nie tylko rozgrywką – to pełna immersja, która pozwala Ci przeżyć każdą historię, każdą bitwę i każdą przygodę jak nigdy dotąd. Wejdź do świata, gdzie granice między rzeczywistością a grą zacierają się, a Ty stajesz się prawdziwym bohaterem swoich ulubionych gier.

Sony INZONE M9 4K

Sony INZONE M3

monitory INZONE:
przewaga w każdej grze

Wejdź do gry z x-kom G4M3R 500 – komputer, który dzięki swej mocy obliczeniowej tvdynamiczną rozgrywkę z najbardziej wymagającymi tytułami. Wejdź do gry z x-kom G4M3R 500 – komputer, który dzięki swej mocy obliczeniowej tvdynamiczną rozgrywkę z najbardziej wymagającymi tytułami.

już od 2 699,00 zł

sprawdź

Sony KD-65X85K

Sony XR-55A95L

Sony KD-55X85L

Sony XR-50X90S

Sony KD-65X81K

Sony XR-55A80L

telewizory SONY BRAVIA:
gaming najwyższej jakości

Telewizory SONY BRAVIA przenoszą doświadczenie gamingowe na zupełnie nowy poziom. Dzięki zaawansowanej technologii obrazu, każda gra wyświetlana jest z niezrównaną jakością detali i żywymi kolorami. Szybki czas reakcji i płynność obrazu zapewniają przewagę w dynamicznych scenach akcji, a inteligentne funkcje, takie jak tryb gry, optymalizują ustawienia dla najlepszego doświadczenia gamingowego.

już od 254,00 zł

sprawdź

Sony Playstation 5

Sony Playstation 5 Digital

Sony PlayStation 5 + Spider-Man 2

PlayStation® 5:
nowa era gamingu

PlayStation® 5 rewolucjonizuje gaming dzięki zaawansowanej mocy obliczeniowej i ultra-szybkiej pamięci SSD, co gwarantuje błyskawiczne czasy ładowania. Innowacyjny kontroler DualSense™ z funkcjami hapticznymi i adaptacyjnymi spustami zapewnia niezrównaną immersję w grze, a wyjątkowa jakość grafiki przenosi każdą rozgrywkę na wyższy poziom.

już od 2 299,00 zł

sprawdź

Sony PlayStation VR2

Sony PlayStation VR2 + Horizon Call of the Mountain

Gogle PlayStation® VR2

Poznaj następną generację gry w wirtualnej rzeczywistości z oszałamiającą grafiką 4K HDR, definiującymi gatunek grami i niepowtarzalnymi wrażeniami z gogli PlayStation VR2 i kontrolera PlayStation VR2 Sense.

już od 2 699,00 zł

sprawdź

Sony H9 INZONE

Sony INZONE H5

Sony H3 INZONE

Sony INZONE WF-G700

słuchawki INZONE:
doskonały dźwięk, pełna immersja

Słuchawki INZONE zapewniają wyjątkową jakość dźwięku przestrzennego, idealną do lokalizowania przeciwników i zanurzenia się w grze. Ich ergonomiczny design i długotrwała bateria gwarantują komfort nawet podczas długich sesji gamingowych.

już od 254,00 zł

sprawdź

zestawy gamingowe SONY:
kompletna przewaga w grze

Zestawy gamingowe Sony, łączące konsolę, monitor INZONE i słuchawki INZONE, oferują niezrównaną jakość obrazu i dźwięku. Monitor zapewnia wyrazistość i płynność obrazu, a słuchawki gwarantują głęboki, immersyjny dźwięk. To idealne połączenie dla graczy szukających technologicznej przewagi i komfortu.