Zawsze pod ręką

Przejmij kontrolę

Wybierz strefę marki

Silver Monkey X to akcesoria i podzespoły komputerowe, które świetnie sprawdzą się zarówno w gamingu, jak i Twojej codziennej pracy.
Przejmij kontrolę i postaw na markowe produkty w przystępnej cenie.

Nowości

Sprawdź produkty

Aktualności

Więcej warte niż wskazywałaby cena. Recenzja chłodzenia ITHardware

SMX Crisp i SMX Crisp Dual to pierwsze podejście polskiej marki do układów chłodzenia i jak na dziewicze produkty, jest całkiem nieźle. Należy docenić, że mimo budżetowego charakteru coolerów otrzymujemy niklowane ciepłowody i wentylatory z łożyskiem hydraulicznym, a nie ślizgowym - żywotność potwierdza pięcioletni okres gwarancji. Ponadto prędkość wentylatorów sterowana jest sygnałem PWM, a sam radiator jest budowy asymetrycznej, a więc nie musimy się obawiać o kolizję z modułami pamięci operacyjnej RAM. Oba układy chłodzenia prezentują się ładnie w obudowie.

czytaj więcej

Myszki Rascal sprawdzone w boju. Recenzja ITHardware

Rascal to po prostu tania, wytrzymała, średniopółkowa, gamingowa mysz w cenie urządzenia z dolnej półki. Chociaż jak widać na przykładzie recenzji, potrafi ona momentami bardzo pozytywnie zaskoczyć. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj implementacja łopatek i switchy. Niejednokrotnie spotykałem się ze znacznie droższymi myszkami, które nawet w połowie nie miały tak dobrze spasowanych elementów. W testach syntetycznych również nie było się na dobrą sprawę do czego przyczepić. Sensor PixArt PMW3327 sprawdził się dokładnie tak, jak zakładałem.

czytaj więcej

Klawiatury godne zufania i przeczytania recenzji

Klawiatura ta kosztując zaledwie 279 złotych, pomimo bycia wykonaną w całości z tworzywa sztucznego oferuje nam wzorowe wykonanie i spasowanie. Zdecydowanie nie jest to zabawka, którą szybko rozwalimy, a solidny sprzęt, który przy dobrych wiatrach posłuży nam na lata. Bardzo doceniam, że pomimo atrakcyjnej ceny nie widać tu żadnych rażących cięć budżetowych. Kadłubek jest gruby, stopki wytrzymałe, urządzenie posiada hotswap, elastyczny przewód zasilający potrafi zawstydzić nawet klawiatury Corsair za około 1000 złotych, a ponadto keycapy jak na ten przedział cenowy są po prostu dobre oraz co najważniejsze - posiadają standardową czcionkę, zamiast jakiegoś straszaka, powodującego śmiech gdy patrzy się na to, jak bardzo można było zepsuć legendy.

czytaj więcej

Promocja miesiąca

Silver Monkey X Rascal RGB Bezprzewodowa Myszka

  • Typ myszy: Dla graczy
  • Sensor: Optyczny
  • Liczba przycisków: 6
  • Rozdzielczość: 10000 dpi
109,00 zł
159,00 zł
sprawdź

Sprawdź wszystkie produkty Silver Monkey i Silver Monkey X

Silver Monkey to sprawdzone akcesoria, które dobrze mieć zawsze pod ręką. Potrzebujesz ładowarki do telefonu, myszki do komputera, plecaka lub fotela? Silver Monkey Cię nie zawiedzie!

Nowości

Sprawdź produkty

Aktualności

Ładowarka GaN 130W – sprawdź test Telepolis

Silver Monkey GaN 130 W to ładowarka dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują błyskawicznie naładować swój sprzęt i nie ograniczają się przy tym tylko do jednego telefonu. To doskonałe rozwiązanie np. dla osoby pracującej w terenie w trybie laptop + tablet + smartfon + wybierz dowolny sprzęt (choćby Nintendo Switch). Szczególnie jeśli wszystko to musisz dodatkowo sobie zapewnić z oszczędnością miejsca i masy bagażu. Dla mnie to świetna opcja m.in. do szybkiego ładowania potężnych powerbanków na wyjazdy w dzicz — zarówno jeszcze w domu, jak i w czasie postojów, gdy dostęp do choćby jednego gniazdka jest już luksusem.

czytaj więcej

Instalki.pl przetestowały nasze klawiatury

Jak K90 i K90m sprawdzają się w codziennym użytkowaniu? Na pewno należy docenić ich przenośność. Szczególnie K90m świetnie sprawdza się w podróży, albowiem z łatwością mieści się w plecaku i w torbie.

czytaj więcej

Chce byś woził ją w aucie. Sprawdź test ładowarki samochodowej

Silver Monkey SMA014 to ładowarka, która nie tylko oferuje świetne parametry prądu do zasilania podłączonych do niej urządzeń, ale również bardzo dobrze wygląda, szczególnie z zielonym podświetleniem. Mogłaby być nieco mniejsza, by mniej wystawać z samochodowego gniazda zapalniczki. Jednak jeśli uwzględnimy jej moc, tę drobną niedogodność możemy zignorować.

czytaj więcej

Promocja miesiąca

Silver Monkey K90m Wireless premium business keyboard (black)

  • Przeznaczenie: Dom i biuro
  • Przełączniki: Membranowe
  • Łączność: Bezprzewodowa
  • Kolor: Czarny
99,99 zł
129,99 zł
sprawdź

Sprawdź wszystkie produkty Silver Monkey i Silver Monkey X