AMD Arrow

Naginaj zasady

Doskonałe wrażenia z gry tworzone są przez naginanie zasad. Karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 5700 są zbudowane w oparciu o całkowicie nową architekturę RDNA i zostały zaprojektowane od postaw, aby zapewniać niesamowitą wydajność w rozdzielczości 1440p oraz wyjątkową wydajność energetyczną dla wiernie odwzorowanej rozgrywki. Dzięki co najmniej 8 GB szybkiej pamięci GDDR6 i obsłudze PCI Express 4.0 zapewniają dwa razy większą przepustowość. Wykorzystaj wiodące w branży technologie i doświadcz rozgrywki z potężną akceleracją, dostosowanej do Twoich potrzeb.

Graj w Gears 5 i ponad 100 innych gier na komputery PC*

Kup wybraną kartę graficzną AMD Radeon™ lub procesor Ryzen™ i otrzymaj 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC.

Karty graficzne
AMD Radeon™ RX 5700 XT

Karta graficzna AMD Radeon RX 5700 XT działa tak dobrze, jak wygląda. Wzmocnij swoją stację bojową metalowym egzoszkieletem do rozpraszania ciepła, połączonym z przeprojektowaną obudową i precyzyjnie wykonanymi akcentami. Doskonałe wrażenia z gry tworzone są przez naginanie zasad.

Nowa, ekstremalna architektura RDNA

Karty graficzne Radeon serii RX 5700 są napędzane nową architekturą RDNA, która ma w genach nowoczesną 7-nanometrową technologię AMD. Architektura RDNA cechuje się nawet 40 całkowicie przeprojektowanymi jednostkami obliczeniowymi, zapewniającymi niesamowitą wydajność i nawet 4-krotną poprawę IPC, a nowe instrukcje zostały lepiej dopasowane do efektów wizualnych, takich jak światło wolumetryczne, efekty rozmycia i głębi ostrości. RDNA to także wielopoziomowa hierarchia pamięci podręcznej, co pozwala na znaczną redukcję opóźnień i wysoce responsywną rozgrywkę. Architektura RDNA umożliwia korzystanie z DisplayPort 1.4 z Display Stream Compression, w celu uzyskania na najnowocześniejszych ekranach ekstremalnej częstotliwości odświeżania i rozdzielczości, zapewniających wciągającą i realistyczną rozgrywkę.

Realizm i szybkość rozgrywki

Karty graficzne Radeon serii RX 5700 odwzorowują wyjątkowo wiernie rzeczywistość podczas rozgrywki z realistycznymi eksplozjami, fizyką i efektami oświetlenia, sprawiając, że wrażenia z gry są jeszcze prawdziwsze. Architektura RDNA o wysokiej wydajności została zaprojektowana w celu znacznego ulepszenia funkcji takich jak Radeon™ Image Sharpening, FidelityFX, TressFX, TrueAudio Next czy technologia VR³. Wszystko po to, aby uzyskać maksymalną wydajność i cudowne wrażenia z gry.

Immersyjna dynamika gry

Przenieś wrażenia z gry na wyższy poziom. Doświadcz rozgrywki bez zacinania i rozrywania dzięki technologii AMD Radeon FreeSync™¹ oraz FreeSync™ 2 HDR², która dostępna jest dla ponad 700 monitorów. Zdobądź przewagę nad konkurentami poprzez zmniejszone opóźnienia dzięki funkcji Radeon™ Anti-Lag, zapewniającej bardzo krótki czas reakcji w Twoich ulubionych grach esportowych. Najnowsze oprogramowanie Radeon™ Software uwalnia pełny potencjał Twojej karty graficznej, dzięki sterownikom zoptymalizowanym pod kątem nowych gier i pozwalającym na całkowicie konfigurowalną rozgrywkę.

Karty graficzne AMD Radeon™ RX 5700 XT

ASRock Radeon RX 5700 XT

sprawdź

Gigabyte Radeon RX 5700 XT

sprawdź

MSI Radeon RX 5700 XT

sprawdź

Karty graficzne AMD Radeon™ RX 5700

ASRock Radeon RX 5700

sprawdź

Gigabyte Radeon RX 5700

sprawdź

MSI Radeon RX 5700

sprawdź