x-kom

Gotów na wyższy poziom?

Skorzystaj z zimowych ofert

Uzyskaj dostęp do niezrównanej wydajności i funkcji dzięki kartom graficznym GeForce RTX™ z serii 40, laptopom, komputerom stacjonarnym i monitorom G-SYNC®, stworzonym, by zmieniać każde wrażenia. Wspomaganym przez AI, dzięki czemu możesz grać, tworzyć i zwiększać produktywność jak nigdy wcześniej.


Absolutnie najlepsza platforma dla graczy i twórców

Oparta na układach GeForce RTX z serii 40 oraz DLSS 3

najnowocześniejsze
układy graficzne

architektura
NVIDIA Ada Lovelace

realistyczna
i wciągajaca grafika

rdzenie dedykwoane
ray tracingowi

wydajność
akcelerowana SI

NVIDIA DLSS 3

responsywność,
która daje wygraną

platforma NVIDIA Reflex
o niskich opóźnieniach

stworzone z myślą
o strumieniowaniu

enkoder NVIDIA

głos i wideo
wzbogacone SI

RTX Video Super Resolution oraz NVIDIA Broadcast

podkręć swoją
kreatywność

NVIDIA Studio

wydajność
i niezawodność

sterowniki Game Ready
oraz Studio

Zimowe oferty GeForce RTX

Karty graficzne

Graj w najnowsze gry i korzystaj z aplikacji do kreatywnej pracy, ciesząc się realistyczną grafiką opartą na ray tracingu i niesamowitym wzrostem wydajności napędzanym przez sztuczną inteligencję, jaki oferuje NVIDIA DLSS 3.

Laptopy

Układy GPU GeForce RTX z serii 40 napędzają najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców. Co więcej, technologie Max-Q korzystają z możliwości AI, tworząc potężne urządzenia, które są smukłe i ciche oraz zapewniają długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym.

Laptopy i komputery stacjonarne NVIDIA Studio

Uwolnij swoją kreatywność dzięki laptopom i komputerom stacjonarnym NVIDIA Studio, stworzonym specjalnie dla twórców i wstępnie skonfigurowanym, aby wykorzystać wszystkie zalety NVIDIA Studio. Ciesz się akceleracją RTX i AI w najlepszych aplikacjach kreatywnych, technologią sterowników Studio zapewniającą maksymalną stabilność oraz zestawem wyjątkowych narzędzi Studio, aby tworzyć swoje projekty w rekordowo krótkim czasie.

Komputery stacjonarne

Komputery stacjonarne z układem GeForce RTX z serii 40 są gotowe na wszystkie wyzwania związane z grami i kreatywnością. Ciesz się niezwykle realistycznymi wirtualnymi światami, grami z ultrawysokim poziomem FPS i najniższymi opóźnieniami.

Monitory G-SYNC

Wyświetlacze NVIDIA G-SYNC są rygorystycznie testowane pod kątem utrzymywania najwyższych standardów. Zyskaj płynną i pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu oprawę wizualną, przełomową technologię i ultrawysokie częstotliwości odświeżania, aby uzyskać niezrównaną wydajność.