DJI Mini 3 Pro

Fly Mini, Create Big

sprawdź

poznaj markę

drony

Drony łączą w sobie kompaktowość i dużą moc. Udoskonalone technologie oraz nowe rozwiązania sprawią, że osiągnięcie mistrzostwa w fotografii powietrznej jest na wyciągnięcie ręki.

wybierz drona dla Ciebie

premiera

DJI Mini Se

DJI Mini 3 Pro - nowy, lepszy dron w rozmiarze mini

Udana kombinacja ogromnych możliwości i rozmiaru mini? Teraz to możliwe! Poznaj DJI Mini 3 Pro - nowego, ważącego mniej niż 249 g drona DJI, za pomocą którego nagrasz zachwycające filmy 4K HDR i zrobisz zdjęcia RAW 48 MP. Lataj nawet przez 34 minuty, ciesz się niezawodną transmisją obrazu DJI O3, nagrywaj w pionie dzięki True Vercal Shoong i wypróbuj wszystkie kreatywne funkcje. To nie koniec! 3-kierunkowe wykrywanie przeszkód zapewnia bezpieczeństwo lotu i sprawia, że DJI Mini 3 Pro to idealny wybór również dla początkujących użytkowników.

sprawdź
DJI Mini Se

DJI Mini SE - nowy, lepszy dron dla każdego

Poznaj DJI Mini SE - nową, ulepszoną wersję DJI Mavic Mini. Ten wyjątkowy dron pozwala tworzyć filmy 2.7K i doskonale nadaje się również dla początkujących użytkowników. Transmisja obrazu HD o zasięgu do 2 km oraz czas lotu sięgający 30 minut umożliwiają odkrywanie wielu ciekawych miejsc, a lekka waga i składana konstrukcja sprawiają, że DJI Mini SE może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Dron ma też wbudowany port USB-C oraz konstrukcję DJI Mini 2, dzięki której wyróżnia się większą odpornością na wiatr.

sprawdź

DJI Mavic 3

Nagrywaj zachwycające filmy 5.1K i wykonuj zdjęcia 20 MP z lotu ptaka. Dron DJI Mavic 3 został wyposażony w zaawansowaną kamerę Hasselblad z matrycą CMOS 4/3, która umożliwia uzyskiwanie spektakularnych rezultatów. Czas lotu do 46 minut i transmisja wideo 1080p/60FPS o zasięgu do 8 km pozwolą Ci odkryć jeszcze więcej fascynujących miejsc, a procedura RTH i wykrywanie przeszkód we wszystkich kierunkach zapewnią niezrównane bezpieczeństwo użytkowania.

sprawdź

premiera

DJI Air 2S

Ma wszystko, czego możesz oczekiwać od drona. Lekki i składany – doskonale sprawdzi się w podróży i nie tylko. Umożliwia tworzenie doskonałej jakości zdjęć i filmów nawet 5.4K, a jego inteligentne funkcje pozwalają wykonywać niesamowite ujęcia w kilka chwil.

sprawdź

dla wymagających szybkości

DJI FPV

Ultraszerokie pole widzenia 150°, zaawansowane Gogle V2 oraz transmisja wideo nawet 120 FPS - wszystko to sprawi, że z DJ FPV zdefiniujesz latanie na nowo, spojrzysz na świat spod chmur i odkryjesz, czym naprawdę może być immersyjny lot. Wybieraj spośród 3 trybów pracy, aby zoptymalizować swoje doświadczenie i ciesz się bezpieczeństwem za sprawą funkcji takich jak RTH, awaryjne hamowanie i zawis.

sprawdź

dla mobilnych

DJI Mini 2

Niezwykle lekki i kompaktowy, zapewniający doskonałej jakości wideo 4K/30 FPS oraz zasięg transmisji do 6 km - nowy DJI Mini 2 pozwoli Ci zyskać unikalną perspektywę i tworzyć jedyne w swoim rodzaju materiały wszędzie tam, gdzie chcesz - podczas górskiej wyprawy, w mieście czy w trakcie rodzinnej uroczystości.

sprawdź

dla wymagających

DJI Mavic Air 2

Opanuj niebo z nowym DJI Mavic 2. Kamera, w którą wyposażony jest Mavic Air 2, może nagrywać płynny obraz 4K w 60 klatkach na sekundę.W modelu Mavic Air 2 nie mogło zabraknąć automatycznych trybów Quick Shots takich jak Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid, które w prosty sposób pomagają w tworzeniu filmowych ujęć.

sprawdź

wybierz kamerę dostosowaną do Ciebie

Firma DJI, korzystając z lat doświadczeń, podczas których dostarczała filmowcom na całym świecie zaawansowanej i niezawodnej technologii stabilizacji obrazu, tym razem poszła o krok dalej – stworzyła kamery, które pozwolą na rejestrowanie bardziej dynamicznych nagrań.

nowość

DJI Pocket 2

Bogata w liczne funkcje kamera o niewielkich, kieszonkowych rozmiarach, dzięki której magia jest w zasięgu ręki. Kompaktowa konstrukcja w połączeniu z 3-osiową stabilizacją obrazu czynią z DJI Pocket 2 niezrównane, profesjonalne narzędzie, dzięki któremu stworzysz kreatywne nagrania zachwycające świetną jakością nie tylko obrazu, ale również dźwięku.

sprawdź

premiera

DJI Action 2

Wyjdź poza utarty schemat i wykonaj fantastyczne ujęcie niezależnie od warunków. Wodoodporna kamera DJI Action 2 pozwala nagrywać doskonałej jakości filmy 4K/120FPS, których prostą edycję umożliwia aplikacja DJI Mimo. Możesz też uatrakcyjnić swoje materiały za pomocą kreatywnych funkcji.


sprawdź

gimbale

Uchwyć właściwy moment. Gimbale DJI z serii Ronin zostały zaprojektowane tak, aby operator mógł nakręcić odpowiednie ujęcie używając jednej ręki.

nowość

DJI OM 5

Za pomocą smartfona też można tworzyć fantastyczne materiały! 3-osiowa stabilizacja w DJI OM 5 pozwala nagrywać niesamowicie płynne filmy, a nowa funkcja ShotGuides podpowie Ci, jak uzyskać najlepsze rezultaty. Wbudowany wysięgnik doskonale sprawdzi się na przykład podczas wykonywania zdjęć grupowych, a tryby takie jak ActiveTrack 4.0 umożliwiają nadanie ujęciom oryginalnego charakteru. Ten składany i przenośny gimbal wyróżnia się także magnetycznym designem, który znacznie ułatwia montaż telefonu.

sprawdź

DJI RSC 2 (Ronin-SC2)

Innowacyjny gimbal DJI RSC 2 (Ronin-SC 2) przeznaczony dla kamer bezlusterkowych i DSLR umożliwia tworzenie profesjonalnych ujęć w każdej sytuacji. Opracowany przez DJI algorytm stabilizacji Titan w połączeniu z wyrównującym mikroruchy systemem SuperSmooth zapewnia płynność, o jakiej marzysz. Z DJI RSC 2 zachwycisz świat swoimi profesjonalnymi nagraniami - nawet najbardziej dynamiczne ujęcie będzie prezentować się idealnie.

sprawdź

DJI RS 2 (Ronin-S2)

DJI Ronin-S2 to innowacyjny gimbal gwarantujący udoskonaloną, niezawodną stabilizację. Dzięki nowoczesnemu algorytmowi stabilizacji Titan możesz nagrywać niesamowicie płynne materiały niezależnie od sytuacji. Wykonywanie dynamicznych ujęć ułatwia również system SuperSmooth, który zwiększa moment obrotowy i wyrównuje mikrodrgania. Swobodnie nagrywaj taniec, bieg czy ćwiczenia. Z DJI Ronin-S2 tworzenie nawet najbardziej dynamicznych ujęć jeszcze nigdy nie było tak proste.

sprawdź

DJI OM 4 SE

DJI OM 4 SE to składany stabilizator, który pozwala na uchwycenie każdej chwili z naszego życia z niebywałą płynnością. Urządzenie posiada innowacyjne, magnetyczne mocowanie, które umożliwia szybki i prosty montaż i demontaż smartfona. Inteligentne tryby nagrywania sprawią, że nawet absolutny amator będzie w stanie nagrać profesjonalne ujęcia i zachwycić nimi swoich znajomych, a przy pomocy aplikacji DJI Mimo bez trudu zmontujemy profesjonalny film.

sprawdź

nowy poziom nagrywek ze smartfona z OM3

do bezlusterkowców

DJI Ronin-SC

Dzięki lekkiej konstrukcji i doskonałej stabilizacji, Ronin-SC idealnie pasuje do aparatów bezlusterkowych. Jest to 3-osiowy ręczny gimbal, zaprojektowany z myślą o tworzeniu profesjonalnych nagrań z niezwykłą łatwością.

sprawdź

nauka nie musi być nudna

DJI Robomaster

DJI Robomaster s1 łączy zabawę z nauką konstruowania, programowania oraz logicznego myślenia. Dodatkowo pozwoli zapoznać się z wieloma zagadnieniami z dziedzin fizyki i matematyki. Wyposażony w 2-osiowy gimbal, którego zakres obrotu / odchylenia wynosi 540°× 65°, co przekłada się na rozległe pole widzenia dla kamery FPV.

sprawdź

DJI Care

nowość

DJI Care Refresh

DJI Care Refresh to kompleksowa usługa dedykowana użytkownikom produktów marki DJI, takich jak drony, kamery czy gimbale. Dzięki niej możesz cieszyć się spokojem ducha, kiedy latasz, nagrywasz czy robisz zdjęcia.

Ochrona serwisowa jest ważna przez 12 miesięcy od dnia aktywacji i umożliwia aż 2 wymiany uszkodzonego sprzętu za niewielką, dodatkową opłatą. Produkt, który wówczas otrzymasz, będzie albo nowy, albo równoważny nowemu. Istnieje również opcja przedłużenia ważności usługi o dodatkowy rok. (DJI Care +)

Korzyści wynikające z ochrony serwisowej

DJI Care Refresh to nie tylko możliwość wymiany zniszczonego sprzętu za niewielką opłatą. To również priorytetowe wsparcie dla ubezpieczonych użytkowników. Skraca czas oczekiwania na nowy produkt do minimum dzięki możliwości pominięcia oceny i wyceny uszkodzeń. DJI wyśle do Ciebie wymienione urządzenie natychmiast po otrzymaniu zepsutego modelu oraz opłaty. Pokryje też koszty dostawy.

To nie wszystko! Ochronę serwisowę użytkownicy otrzymują również przywileje VIP, kiedy kontaktują się z obsługą techniczną DJI. Potrzebujesz pilnej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z Twoim sprzętem? Wystarczy jeden telefon, aby wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

sprawdź całą ofertę

sprawdź