premiera
magia w zasięgu ręki

odkryj DJI Pocket 2

sprawdź

poznaj markę

drony

Drony łączą w sobie kompaktowość i dużą moc. Udoskonalone technologie oraz nowe rozwiązania sprawią, że osiągnięcie mistrzostwa w fotografii powietrznej jest na wyciągnięcie ręki.

wybierz drona dla Ciebie

dla początkujących

DJI Mavic Mini

Kompaktowy, ale i potężny dron Mavic Mini to idealny towarzysz, który pozwoli Ci uchwycić codzienne chwile w znacznie bardziej kreatywny sposób. Płynne i doskonale stabilne ujęcia gwarantuje 3-osiowy gimbal, na którym zainstalowano kamerę pozwalającą wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpix i nagrywać wideo w jakości 2.7K HD.

sprawdź

dla wymagających

DJI Mavic Air 2

Opanuj niebo z nowym DJI Mavic 2. Kamera, w którą wyposażony jest Mavic Air 2, może nagrywać płynny obraz 4K w 60 klatkach na sekundę.W modelu Mavic Air 2 nie mogło zabraknąć automatycznych trybów Quick Shots takich jak Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid, które w prosty sposób pomagają w tworzeniu filmowych ujęć.

sprawdź

dla profesjonalistów

DJI Mavic 2 PRO

Mavic 2 Pro może wykonywać nieporuszone zdjęcia, a także kręcić stabilne filmy z niemal dowolnego kąta. Jest to możliwe za sprawą zastosowanego 3-osiowego gimbala. Model ten posiada bardzo wydajną kamerę o rozdzielczości 20 Megapikseli, która powstała we współpracy z firmą Hasselblad. Nagrywa ona obraz w jakości 4K z prędkością do 30 klatek na sekundę

sprawdź

dla profesjonalistów

DJI Phantom 4 Pro

DJI Phantom 4 Pro V2.0 oferuje automatyczne przełączanie pomiedzy dwoma częstotliwościami. Wyposażony jest w 1-calową matrycę o rozdzielczości 20 Mpix, zdolną do nagrywania materiałów w rozdzielczości 4K/60fps. System autonomicznego lotu oparto na podwójnych sensorach wizyjnych oraz systemie czujników podczerwieni.

sprawdź

wybierz kamerę dostosowaną do Ciebie

Firma DJI, korzystając z lat doświadczeń, podczas których dostarczała filmowcom na całym świecie zaawansowanej i niezawodnej technologii stabilizacji obrazu, tym razem poszła o krok dalej – stworzyła kamery, które pozwolą na rejestrowanie bardziej dynamicznych nagrań.

dla aktywnych

DJI Osmo Action

Odkryj swoją drugą stronę. Najnowsza kamera sportowa Osmo Action od firmy DJI pozwoli Ci na rejestrowanie bardziej dynamicznych nagrań w trybie HDR i w jakości 4K.
sprawdź

dla mobilnych

DJI Osmo Pocket

Mobilna kamera z wbudowanym trzy-osiowym gimbalem pozwoli Ci uwiecznić wszystkie ważne chwile, zamieniając je w filmowe wydarzenie o kinowej jakości. Niech nie zmylą Cię niewielkie rozmiary tego urządzenia.sprawdź

nowość

DJI Pocket 2

Bogata w liczne funkcje kamera o niewielkich, kieszonkowych rozmiarach, dzięki której magia jest w zasięgu ręki. Kompaktowa konstrukcja w połączeniu z 3-osiową stabilizacją obrazu czynią z DJI Pocket 2 niezrównane, profesjonalne narzędzie, dzięki któremu stworzysz kreatywne nagrania zachwycające świetną jakością nie tylko obrazu, ale również dźwięku.

sprawdź

gimbale

Uchwyć właściwy moment. Gimbale DJI z serii Ronin zostały zaprojektowane tak, aby operator mógł nakręcić odpowiednie ujęcie używając jednej ręki.

nowość

DJI RSC 2 (Ronin-SC2)

Innowacyjny gimbal DJI RSC 2 (Ronin-SC 2) przeznaczony dla kamer bezlusterkowych i DSLR umożliwia tworzenie profesjonalnych ujęć w każdej sytuacji. Opracowany przez DJI algorytm stabilizacji Titan w połączeniu z wyrównującym mikroruchy systemem SuperSmooth zapewnia płynność, o jakiej marzysz. Z DJI RSC 2 zachwycisz świat swoimi profesjonalnymi nagraniami - nawet najbardziej dynamiczne ujęcie będzie prezentować się idealnie.

sprawdź

DJI RS 2 (Ronin-S2)

DJI Ronin-S2 to innowacyjny gimbal gwarantujący udoskonaloną, niezawodną stabilizację. Dzięki nowoczesnemu algorytmowi stabilizacji Titan możesz nagrywać niesamowicie płynne materiały niezależnie od sytuacji. Wykonywanie dynamicznych ujęć ułatwia również system SuperSmooth, który zwiększa moment obrotowy i wyrównuje mikrodrgania. Swobodnie nagrywaj taniec, bieg czy ćwiczenia. Z DJI Ronin-S2 tworzenie nawet najbardziej dynamicznych ujęć jeszcze nigdy nie było tak proste.

sprawdź

DJI OM 4

DJI OM 4 to składany stabilizator, który pozwala na uchwycenie każdej chwili z naszego życia z niebywałą płynnością. Urządzenie posiada innowacyjne, magnetyczne mocowanie, które umożliwia szybki i prosty montaż i demontaż smartfona. Inteligentne tryby nagrywania sprawią, że nawet absolutny amator będzie w stanie nagrać profesjonalne ujęcia i zachwycić nimi swoich znajomych, a przy pomocy aplikacji DJI Mimo bez trudu zmontujemy profesjonalny film.

sprawdź

nowy poziom nagrywek ze smartfona z OM3

DJI Osmo Mobile 3

Dzięki 3-osiowemu gimbalowi, który skutecznie redukuje wszystkie wstrząsy, Osmo Mobile 3 zapewnia niezwykle płynny i stabilny obraz. Składana konstrukcja pozwala zabrać Osmo Mobile 3 w każde miejsce. Waży zaledwie 405 g, jest przenośny, lekki i idealny do zabrania go w każdą podróż.

sprawdź

do bezlusterkowców

DJI Ronin-SC

Dzięki lekkiej konstrukcji i doskonałej stabilizacji, Ronin-SC idealnie pasuje do aparatów bezlusterkowych. Jest to 3-osiowy ręczny gimbal, zaprojektowany z myślą o tworzeniu profesjonalnych nagrań z niezwykłą łatwością.

sprawdź

do lustrzanek

DJI Ronin-S

Gimbal daje Ci swobodę działania i możliwość nakręcenia stabilnych ujęć w ruchu. Twórcy filmów zyskują tutaj możliwość zarejestrowania niezwykłych ujęć z zupełnie nowej perspektywy.

sprawdź

nauka nie musi być nudna

DJI Robomaster

DJI Robomaster s1 łączy zabawę z nauką konstruowania, programowania oraz logicznego myślenia. Dodatkowo pozwoli zapoznać się z wieloma zagadnieniami z dziedzin fizyki i matematyki. Wyposażony w 2-osiowy gimbal, którego zakres obrotu / odchylenia wynosi 540°× 65°, co przekłada się na rozległe pole widzenia dla kamery FPV.

sprawdź

sprawdź całą ofertę

sprawdź