niezastąpiony dron każdego twórcy

odkryj DJI Air 2S

sprawdź

DJI OM 4

teraz za jedyne 599 zł

sprawdź

poznaj markę

drony

Drony łączą w sobie kompaktowość i dużą moc. Udoskonalone technologie oraz nowe rozwiązania sprawią, że osiągnięcie mistrzostwa w fotografii powietrznej jest na wyciągnięcie ręki.

wybierz drona dla Ciebie

premiera

DJI Air 2S

Ma wszystko, czego możesz oczekiwać od drona. Lekki i składany – doskonale sprawdzi się w podróży i nie tylko. Umożliwia tworzenie doskonałej jakości zdjęć i filmów nawet 5.4K, a jego inteligentne funkcje pozwalają wykonywać niesamowite ujęcia w kilka chwil.

sprawdź

premiera

DJI FPV

Ultraszerokie pole widzenia 150°, zaawansowane Gogle V2 oraz transmisja wideo nawet 120 FPS - wszystko to sprawi, że z DJ FPV zdefiniujesz latanie na nowo, spojrzysz na świat spod chmur i odkryjesz, czym naprawdę może być immersyjny lot. Wybieraj spośród 3 trybów pracy, aby zoptymalizować swoje doświadczenie i ciesz się bezpieczeństwem za sprawą funkcji takich jak RTH, awaryjne hamowanie i zawis.

sprawdź

premiera

DJI Mini 2

Niezwykle lekki i kompaktowy, zapewniający doskonałej jakości wideo 4K/30 FPS oraz zasięg transmisji do 6 km - nowy DJI Mini 2 pozwoli Ci zyskać unikalną perspektywę i tworzyć jedyne w swoim rodzaju materiały wszędzie tam, gdzie chcesz - podczas górskiej wyprawy, w mieście czy w trakcie rodzinnej uroczystości.

sprawdź

dla początkujących

DJI Mavic Mini

Kompaktowy, ale i potężny dron Mavic Mini to idealny towarzysz, który pozwoli Ci uchwycić codzienne chwile w znacznie bardziej kreatywny sposób. Płynne i doskonale stabilne ujęcia gwarantuje 3-osiowy gimbal, na którym zainstalowano kamerę pozwalającą wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpix i nagrywać wideo w jakości 2.7K HD.

sprawdź

dla wymagających

DJI Mavic Air 2

Opanuj niebo z nowym DJI Mavic 2. Kamera, w którą wyposażony jest Mavic Air 2, może nagrywać płynny obraz 4K w 60 klatkach na sekundę.W modelu Mavic Air 2 nie mogło zabraknąć automatycznych trybów Quick Shots takich jak Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid, które w prosty sposób pomagają w tworzeniu filmowych ujęć.

sprawdź

dla profesjonalistów

DJI Mavic 2 PRO

Mavic 2 Pro może wykonywać nieporuszone zdjęcia, a także kręcić stabilne filmy z niemal dowolnego kąta. Jest to możliwe za sprawą zastosowanego 3-osiowego gimbala. Model ten posiada bardzo wydajną kamerę o rozdzielczości 20 Megapikseli, która powstała we współpracy z firmą Hasselblad. Nagrywa ona obraz w jakości 4K z prędkością do 30 klatek na sekundę

sprawdź

wybierz kamerę dostosowaną do Ciebie

Firma DJI, korzystając z lat doświadczeń, podczas których dostarczała filmowcom na całym świecie zaawansowanej i niezawodnej technologii stabilizacji obrazu, tym razem poszła o krok dalej – stworzyła kamery, które pozwolą na rejestrowanie bardziej dynamicznych nagrań.

dla aktywnych

DJI Osmo Action

Odkryj swoją drugą stronę. Najnowsza kamera sportowa Osmo Action od firmy DJI pozwoli Ci na rejestrowanie bardziej dynamicznych nagrań w trybie HDR i w jakości 4K.
sprawdź

dla mobilnych

DJI Osmo Pocket

Mobilna kamera z wbudowanym trzy-osiowym gimbalem pozwoli Ci uwiecznić wszystkie ważne chwile, zamieniając je w filmowe wydarzenie o kinowej jakości. Niech nie zmylą Cię niewielkie rozmiary tego urządzenia.sprawdź

nowość

DJI Pocket 2

Bogata w liczne funkcje kamera o niewielkich, kieszonkowych rozmiarach, dzięki której magia jest w zasięgu ręki. Kompaktowa konstrukcja w połączeniu z 3-osiową stabilizacją obrazu czynią z DJI Pocket 2 niezrównane, profesjonalne narzędzie, dzięki któremu stworzysz kreatywne nagrania zachwycające świetną jakością nie tylko obrazu, ale również dźwięku.

sprawdź

gimbale

Uchwyć właściwy moment. Gimbale DJI z serii Ronin zostały zaprojektowane tak, aby operator mógł nakręcić odpowiednie ujęcie używając jednej ręki.

nowość

DJI RSC 2 (Ronin-SC2)

Innowacyjny gimbal DJI RSC 2 (Ronin-SC 2) przeznaczony dla kamer bezlusterkowych i DSLR umożliwia tworzenie profesjonalnych ujęć w każdej sytuacji. Opracowany przez DJI algorytm stabilizacji Titan w połączeniu z wyrównującym mikroruchy systemem SuperSmooth zapewnia płynność, o jakiej marzysz. Z DJI RSC 2 zachwycisz świat swoimi profesjonalnymi nagraniami - nawet najbardziej dynamiczne ujęcie będzie prezentować się idealnie.

sprawdź

DJI RS 2 (Ronin-S2)

DJI Ronin-S2 to innowacyjny gimbal gwarantujący udoskonaloną, niezawodną stabilizację. Dzięki nowoczesnemu algorytmowi stabilizacji Titan możesz nagrywać niesamowicie płynne materiały niezależnie od sytuacji. Wykonywanie dynamicznych ujęć ułatwia również system SuperSmooth, który zwiększa moment obrotowy i wyrównuje mikrodrgania. Swobodnie nagrywaj taniec, bieg czy ćwiczenia. Z DJI Ronin-S2 tworzenie nawet najbardziej dynamicznych ujęć jeszcze nigdy nie było tak proste.

sprawdź

DJI OM 4

DJI OM 4 to składany stabilizator, który pozwala na uchwycenie każdej chwili z naszego życia z niebywałą płynnością. Urządzenie posiada innowacyjne, magnetyczne mocowanie, które umożliwia szybki i prosty montaż i demontaż smartfona. Inteligentne tryby nagrywania sprawią, że nawet absolutny amator będzie w stanie nagrać profesjonalne ujęcia i zachwycić nimi swoich znajomych, a przy pomocy aplikacji DJI Mimo bez trudu zmontujemy profesjonalny film.

sprawdź

nowy poziom nagrywek ze smartfona z OM3

DJI Osmo Mobile 3

Dzięki 3-osiowemu gimbalowi, który skutecznie redukuje wszystkie wstrząsy, Osmo Mobile 3 zapewnia niezwykle płynny i stabilny obraz. Składana konstrukcja pozwala zabrać Osmo Mobile 3 w każde miejsce. Waży zaledwie 405 g, jest przenośny, lekki i idealny do zabrania go w każdą podróż.

sprawdź

do bezlusterkowców

DJI Ronin-SC

Dzięki lekkiej konstrukcji i doskonałej stabilizacji, Ronin-SC idealnie pasuje do aparatów bezlusterkowych. Jest to 3-osiowy ręczny gimbal, zaprojektowany z myślą o tworzeniu profesjonalnych nagrań z niezwykłą łatwością.

sprawdź

do lustrzanek

DJI Ronin-S

Gimbal daje Ci swobodę działania i możliwość nakręcenia stabilnych ujęć w ruchu. Twórcy filmów zyskują tutaj możliwość zarejestrowania niezwykłych ujęć z zupełnie nowej perspektywy.

sprawdź

nauka nie musi być nudna

DJI Robomaster

DJI Robomaster s1 łączy zabawę z nauką konstruowania, programowania oraz logicznego myślenia. Dodatkowo pozwoli zapoznać się z wieloma zagadnieniami z dziedzin fizyki i matematyki. Wyposażony w 2-osiowy gimbal, którego zakres obrotu / odchylenia wynosi 540°× 65°, co przekłada się na rozległe pole widzenia dla kamery FPV.

sprawdź

DJI Care

nowość

DJI Care Refresh

DJI Care Refresh to kompleksowa usługa dedykowana użytkownikom produktów marki DJI, takich jak drony, kamery czy gimbale. Dzięki niej możesz cieszyć się spokojem ducha, kiedy latasz, nagrywasz czy robisz zdjęcia.

Ubezpieczenie jest ważne przez 12 miesięcy od dnia aktywacji i umożliwia aż 2 wymiany uszkodzonego sprzętu za niewielką, dodatkową opłatą. Produkt, który wówczas otrzymasz, będzie albo nowy, albo równoważny nowemu. Istnieje również opcja przedłużenia ważności usługi o dodatkowy rok. (DJI Care +)

Korzyści wynikające z ubezpieczenia

DJI Care Refresh to nie tylko możliwość wymiany zniszczonego sprzętu za niewielką opłatą. To również priorytetowe wsparcie dla ubezpieczonych użytkowników. Skraca czas oczekiwania na nowy produkt do minimum dzięki możliwości pominięcia oceny i wyceny uszkodzeń. DJI wyśle do Ciebie wymienione urządzenie natychmiast po otrzymaniu zepsutego modelu oraz opłaty. Pokryje też koszty dostawy.

To nie wszystko! Ubezpieczenie użytkownicy otrzymują również przywileje VIP, kiedy kontaktują się z obsługą techniczną DJI. Potrzebujesz pilnej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z Twoim sprzętem? Wystarczy jeden telefon, aby wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

sprawdź całą ofertę

sprawdź